Masz tylko: -15% na WSZYSTKO Kod: "HALLOWEEN" MWZ 100 zł
DARMOWA DOSTAWA od 99 zł + BOOGIEMAN SHOT GRATIS
0
MENU
NIEBIESKI TREC GRIP - FITNESS

Innowacyjne ultralekkie uchwyty zabezpieczające dłonie przed uszkodzeniami podczas treningów z wolnymi ciężarami zapewniające wygodę i doskonałą wentylację dłoni.

  • Ochrona przed przesuwaniem się gryfu/hantli w dłoniach;
  • Mocny i pewny uchwyt;
  • Zapobieganie poceniu się dłoni;
  • Ochrona przed otarciami, kontuzjami i odciskami.
45,01
 
Kup teraz

BOKS

Boks jest jednym z najstarszych sportów, znanym już starożytnym. Nie zawsze jednak dbano o niezbędny walczącym sprzęt – był czas, kiedy zawodnicy walczyli na gołe pięści. Wiązało się to z brutalizacją tego sportu i wyższym wskaźnikiem kontuzji u zawodników; nieodpowiednio chronione ręce były mocniej narażone na zranienia. Zasady starć bokserskich ustalały się w długim odstępie czasowym od zaistnienia tej dyscypliny do jej obecnego kształtu. Wielkość ringu, długość starcia, zasady punktowania i konieczność noszenia rękawic bokserskich ustalano stopniowo. Dziś rękawice bokserskie możemy podzielić na różne rodzaje – przeznaczone do walk, sparingów czy przyrządowe. Różny może być także materiał, z jakiego je wykonano: skóra bydlęca albo kozia lub polimery winylowe czy nylon. Wnętrze rękawic kryje wyściółkę, stanowiącą minimum 50% całej ich masy. Istnieją dwa rodzaje wiązań – klasyczne i sznurowane oraz te na rzepy. Waga rękawic bokserskich zwyczajowo podawana jest w uncjach. Sporty walki to niezwykle wymagające i wyczerpujące dyscypliny. Starcie w kontakcie 1 na 1 to sytuacja pełnego skupienia i napięcia mięśni, przewidywania ruchów przeciwnika i planowania swoich własnych. Cykliczne treningi również pochłaniają wiele sił i energii.

RĘKAWICE BOKSERSKIE

Rękawice bokserskie to podstawowe wyposażenie w tego typu sportach. Nie mogą to być jednak jakiekolwiek rękawice bokserskie. Każda, nawet najmniejsza niedogodność może rozpraszać na treningu, dlatego też jakość wykonania rękawic bokserskich jest najwyższym priorytetem. Rękawice bokserskie Trec Nutrition to skórzane, niezwykle trwałe akcesoria. Ręcznie wykonane rękawice bokserskie gwarantują najlepszy komfort podczas walki. Dobrze przylegają do rąk, nie uwierają, nie spadają, nie odkształcają się. Używane zgodnie z przeznaczeniem gwarantują zadowolenie z treningu i użytkowania sprzętu niezbędnego do jego przeprowadzenia. Sukces będący udziałem sportowców to nie tylko zasługa morderczych treningów, pracy nad swoją kondycją i fizycznością, wymagający trener i dobry sparing-partner. Ogromnie ważne jest także zaplecze sprzętowe, które pozwala doskonalić swoje umiejętności, taktykę, szybkość, celność i własny rozpoznawalny charyzmatyczny styl.