Masz tylko: -15% na WSZYSTKO Kod: "HALLOWEEN" MWZ 100 zł
DARMOWA DOSTAWA od 99 zł + BOOGIEMAN SHOT GRATIS
0
MENU

Beltor - odżywki dla prawdziwych fighterów

Beltor BCAA V-TEC

Aminokwasy rozgałęzione zawarte w Beltor BCAA V-TEC spowolniają zużycie glikogenu mięśniowego przez co, w połączeniu z bata-alaniną, zapewniają więcej energii podczas treningów oraz przyczyniają się do zahamowania katabolizmu mięśniowego chroniąc przy tym nasze mięśnie. Ponadto aminokwasy zawarte w BCAA V-TEC działają synergicznie z witaminą B6, co tłumi wydzielanie serotoniny i gwarantuje maksymalną koncentrację i skupienie podczas walki.

Beltor suplementy

Beltor G.R.O.M

Zawartość l-argininy i bata-alaniny wpłynie na proces syntezy tlenku azotu w organizmie zwiększając przy tym ilość składników odżywczych dostarczanych do mięśni. Natomiast jabłczan cytruliny wraz z miksem różnych form kreatyn wpłynie na proces wytwarzania energii w mięśniach. Ponadto dodatek bezwodnej kofeiny sprawi, że Beltor G.R.O.M staje się idealnym suplementem przedtreningowym dla fighterów zapewniając skupienie, wytrzymałość i energie przez wszystkie rundy.

Beltor RED WOLF

Bardzo skuteczny suplement przedtreningowy tylko dla najbardziej wymagających zawodników. Zawartość składników jak l-histydyna i norwalina jest tym co wyróżniaBeltor RED WOLF na tle innych suplementów dla zawodników sportów walki. Cytrulina i norwalina zwiększają produkcję energii w mięśniach nawet o 34% co na zawodach może decydować o wyniku walki. Natomiast wysoka dawka kofeiny zadziała pobudzająco, dlatego po zażyciu porcji RED WOLF nie pozostanie Ci nic innego jak tylko znokautować przeciwnika.

Beltor CREATINE Z3

Beltor Creatine Z3 to zestawienie odpowiednich form kreatyny dla zawodników sztuk walki. Takie formy jak jabłczan i chlorowodorek drastycznie zwiększą siłę i wytrzymałość mięśni nie powodując przy tym zatrzymania wody w organizmie i nie zwiększając masy ciała. Dzięki temu możesz dysponować siłą zawodników z wyższych kategorii, a wydajniejszy proces produkcji energii pozwoli Ci przetrwać wszystkie rundy.

Beltor GLUTABOLD

Beltor Glutabold to podstawa suplementacji potreningowej każdego fightera, który traktuje swoją dyscyplinę poważnie. Wysoka dawka glutaminy i dodatek aminokwasów BCAA zahamuje proces rozpadu białek mięśniowych spowodowanych długim treningiem. Dodatkowo składniki zawarte w Glutabold przyśpieszą regenerację organizmu pozwalając przy tym na większą częstotliwość i intensywność treningów. W taki sposób zdobędziesz przewagę nad każdym przeciwnikiem.