Zimowa promocja → rabaty do 40%

$module: mpblog
$controller: index
$action: post
Trec Team 7 lutego 2018

Które Spalacze Tłuszczu warto wybrać?

Jaki spalacz tłuszczu wybrać?

Aby wybrać jak najlepsze spalacze tłuszczu odpowiadające naszym aktualnym potrzebom trzeba przede wszystkim znać swój organizm oraz zwracać uwagę na skład suplementu. Jeżeli ktoś boryka się z problemami z układem krwionośnym, sercowo – naczyniowym czy choćby nadciśnieniem, to zaleca się unikanie stymulatorów układu nerwowego, takich jak kofeina. Niemniej jednak, spalacz tłuszczu oparty na kofeinie czy innych tego typu stymulantach jest najczęściej najsilniejszy i zarazem najskuteczniejszy.

Każdy odczuwa działanie takich związków w odmienny sposób. Dla jednego trenującego dana dawka może być bardzo mocna, zaś inny może jej prawie nie poczuć. Na początku przygód z pracą nad sylwetką najlepiej będzie zacząć od delikatniejszego środka.

Czy zawsze warto wybierać "najmocniejsze" spalacze tłuszczu?

Mocniejszy spalacz tłuszczu zazwyczaj będzie bazował między innymi na kofeinie powodującej pobudzenie układu nerwowego i zwiększenie ciepłoty ciała. Dzięki nim uzyskamy nie tylko dodatkowy zastrzyk energii, ale również nasilone spalanie i wzrost koncentracji oraz skupienia na wykonywanych ćwiczeniach. Silnie oddziałują również na tempo metabolizmu, co jest kluczowym elementem podczas redukowania tkanki tłuszczowej.

Poza kofeiną, guaraną czy teobrominą dobry spalacz tłuszczu będzie cechował się bogatym składem ekstraktów naturalnych wpływających zarówno na tempo spalania, jak i szybkość przemiany materii. Do nich zaliczymy ekstrakt z grejpfruta, gorzkich pomarańczy, pieprzu czarnego czy cayenne. Pieprz słynie ze swoich właściwości termogenicznych i stymulujących komórki tłuszczu za sprawą kapsaicyny. Dzięki niej komórki tłuszczowe zmniejszają swoją objętość, zaś uwalnianie kwasów tłuszczowych przebiega o wiele sprawniej niż dotychczas. Dodatkowo, hamuje powstawanie adipocytów. Z kolei ekstrakty grejprutowe zawierają naryngeninę dobrze wpływającą na tempo metabolizmu oraz procesy trawienia. Oprócz wymienionych tutaj, powszechnym dodatkiem są ekstrakty z zielonej herbaty. Zawierają korzystne dla procesów spalania i metabolizmu katechiny, w tym EGCG (galusan epigallo katechiny). Ich zadaniem jest nasilenie termogenezy i tym samym zwiększenie wydatku energetycznego.

Spalacze tłuszczu z L Karnityną

Nierzadko korzystny i efektywny spalacz tłuszczu zawiera w składzie l-karnitynę w jak najbardziej biodostępnej dla organizmu formie. Dzięki temu kładziemy nacisk na przyspieszenie końcowych etapów spalania kwasów tłuszczowych oraz transport wyższych kwasów tłuszczowych, które samodzielnie nie mogły przedostać się do mitochondriów w celu spalenia. Można powiedzieć, iż finalizuje ona proces redukcji i zarazem podnosi możliwości wysiłkowe.

Zobacz również

SPALACZE TŁUSZCZU → JAK PRZEPROWADZIĆ SKUTECZNĄ REDUKCJĘ