Taniej do -49% → Ostatnie dni promocji

$module: catalog
$controller: product
$action: view

CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE CAPS

Monohydrat kreatyny z dodatkiem tauryny dla lepszej przyswajalności

  • MIKRONIZOWANA KREATYNA Z TAURYNĄ
  • SZYBKA ADAPTACJA DO NOWYCH OBCIĄŻEŃ
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PRZYSWAJALNOŚĆ
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Ponad 16 lat na rynku
  • Wysyłka w 24h od 9 zł
8,00 zł

* wymagane pola

Sprawdź opinie na

Opinie o CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE CAPS

0

Opinii: 0

Dodaj swoją opinię

Otrzymaj 100pkt w ramach programu lojalnościowego

  • Opis
  • Sposób użycia
  • Tabela składu
  • Artykuły

Creatine Micronized 200 Mesh, czyli wygodny sposób na wzrost siły i rozniecenie rozkręcenie anabolizmu mięśniowego

Creatine 200 Mesh to siła i wzrost mięśniowy


Kreatyna odrywa rolę w procesach energetycznych witalnych wymagających dużych i szybkich dostaw energetycznych. Gdy masz wycisnąć na sztandze ciężar 120 kg lub wykonać przysiad z obciążeniem submaksymalnym, organizm nie może pozwolić sobie na komfortowe, rozciągnięte w czasie, procesy energetyczne, tak jak ma to miejsce w czasie wysiłków długotrwałych. Wówczas trzeba natychmiastowego zastrzyku energetycznego, w wygenerowaniu którego pomoże Creatine 200 Mmesh. Trec monohydrat, dostępny w wygodnych kapsułach, pozwala na uzupełnienie mięśniowych zasobów kreatyny, kształtujących możliwości energetyki wysiłkowej wydolnościowej w czasie intensywnych wysiłków.


Monohydrat kreatyny to doskonały suplement, który poprawia energetykę wysiłków ukierunkowanych na kształtowanie siły i, szybkości, czyli wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ekspresowa mobilizacja zasobów energetycznych.
Progresja siły przekłada się oczywiście proporcjonalnie na możliwości wzrostu czystej masy mięśniowej. Regularne przeciążanie mięśni na treningu, poddawanie ich coraz to większym obciążeniom powoduje, że adaoptują się one i zaczynają zwiększać swoje rozmiary. Jest to naturalny mechanizm przystosowawczy. I Nniestety te pożądane procesy nie będą zachodziły gdy będziemy ćwiczyli mało intensywnie. Dopiero stawiając wysokie wymagania treningowe, regularnie zwiększając obciążenia, mięśnie będą zmuszone do wypracowania owych mechanizmów przystosowawczych, których efektem będzie wzrost siły, za którym podążać będzie progresja w rozwoju umięśnienia. Jeżeli czujeszmasz wrażenie, że od dłuższego czasu stoisz w miejscu, nie czujesz potencjału żeby zwiększyć obciążenie na treningu, sięgnij po monohydrat Trec.


Monohydrat kreatyny aktywuje wszystkie dostępne mechanizmy wzrostu mięśniowego


Regularne i zaplanowane zwiększanie wzrastanie obciążeń treningowych, w którym czym pomaga Trec monohydrat powoduje, że mięśnie zaczynają zwiększać swoje rozmiary. Włókna mięśniowe, przy odpowiednio zbilansowanej diecie i regeneracji, stają się grubsze i silniejsze, co przekłada się na pożądany wygląd mięśniowy. Ten mechanizm rozrostu mięśniowego, który jest pobudzany przez monohydrat kreatyny, nazywany jest hipertrofią. Przez wieki długi okres uważano, że to jedyny sposób zwiększania rozmiarów mięśni. Jakiś czas temu okazało się jednak, że w ludzkim organizmie drzemią jeszcze niewykorzystane możliwości, które aktywować może poczciwy monohydrat kreatyny.


Monohydrat kreatyny aktywizuje komórki satelitarne, które dają początek nowym włóknom mięśniowym


Okazało się bowiem, że mięśnie mogą rozwijać się także poprzez aktywizację mięśniowych komórek satelitarnych. Ten mechanizm rozwoju mięśniowego nazwano hiperplazją. Komórki satelitarne, to takie cudowne komórki, które w wyniku pobudzenia dzielą się, dając początek nowym jądrom komórkowym i nowym komórkom. A co dla mięśni oznacza wzrost ilości komórek? Oczywiście jest to równoznaczne z powstawaniem nowych włókien mięśniowych i możliwością generowania coraz to większej siły. Więcej włókien to uzyskanie większych objętościowo, pełnych mięśni. Gdy odkryto możliwości komórek satelitarnych nikt się nie spodziewał, że ich ilość i aktywność może zwiększać się w wyniku suplementacji monohydratem kreatyny!.
Przeprowadzone doświadczenia naukowe udowodniły, że najwyższy przyrost ilości anabolicznych komórek satelitarnych oraz nowych włókien mięśniowych odnotowano w grupie uprawiającej trening siłowy i suplementującej się monohydratem kreatyny.

Wysokie rozdrobnienie monohydratu kreatyny = szybka i efektywna absorpcja

W przypadku tego sztandarowego suplementu niebagatelnego znaczenia nabiera poziom rozdrobnienia. Trec monohydrat dzięki wysokiej wartości tego parametru błyskawicznie przechodzi przez układ pokarmowy dostając się do ogólnego krwiobiegu, który transportuje go do pracujących mięśni.
Pamiętaj, że najmocniejszym sprzymierzeńcem monohydratu kreatyny jak i całego anabolizmu mięśniowego jest WODA. Jeżeli pragniesz wykorzystać pełne spektrum możliwości Creatine micronized 200 mesh wypijaj minimalnie 4-5 l wody!

Zalety produktu Creatine 200 mesh firmy Trec:


- Creatine micronized 200 mesh to wysoki poziom rozdrobnienia gwarantujący maksymalną przyswajalność i chroniący przed niechcianą przemianą do kreatyniny
- Monohydrat Trec to przyrost siły i szybkości, połączony z możliwością zwiększania czystej masy mięśniowej
- Monohydrat Trec stanowi bodziec, który wyrwie Ccię z monotonii treningowej i pozwoli sięgnąć po większe niż dotychczas obciążenia treningowe
- Monohydrat kreatyny stymuluje różne mechanizmy rozwoju mięśniowego, będąc silnym sprzymierzeńcem anabolizmu.
- Creatine micronized 200 mesh aktywizuje anaboliczne komórki satelitarne, stymuluje anaboliczny czynnik IGF 1 (czynniki insulinopodobny 1)


Źródło:
Creatine supplementation augments the increase in satellite cell and myonuclei number in human skeletal muscle induced by strength training, [w:] J Physiol. 2006 Sep 15;575(Pt 3):971.

Sprawdź również inne nasze kreatynymonohydrat kreatynykreatyna crea9CM3

https://www.trec.pl/cm3-powder-jar.html

Sposób użycia

Zalecaną dzienną porcję preparatu – 4 kapsułki popić 300 ml wody. W dni treningowe: 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu lub 1 porcja przed snem.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Składniki

Monohydrat kreatyny (76,9%); tauryna (23,1%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki – dwutlenek tytanu, błękit patentowy V); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; wit. C (kwas L-askorbinowy).

SKŁADNIKI AKTYWNE
4 cap**

 %RWS**

Monohydrat Kreatyny 4420,00 mg

   w tym kreatyna 3385,00 mg
Tauryna 1325,00 mg
Wit. C 52,00 mg 65%

**Dzienna porcja produktu

Top produkty

FLEX GUARD 375 g

Zapomnij o bólach kolan i zadbaj o stawy

63,00 zł

Przedtreningówka SAW POWDER

SAW to najpopularniejsza przedtreningówka od Trec Nutrition

Od 5,00 zł

Białko WHEY 100

Najpopularniejsze białko od Trec Nutrition

Od 4,04 zł