$module: catalog
$controller: product
$action: view

CREATRIX

Opinie (2)

Opatentowany monohydrat kreatyny

  • SILNE DZIAŁANIE ENERGETYZUJĄCE
  • ORYGINALNY CREAPURE® W KAŻDEJ PORCJI
  • IDEALNA PODCZAS BUDOWY MASY MIĘŚNIOWEJ
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Ponad 16 lat na rynku
  • Wysyłka w 24h od 9 zł
100
Od 53,00 zł

* wymagane pola

Sprawdź opinie na

Opinie o CREATRIX

5

Opinii: 2

Dodaj swoją opinię

Otrzymaj 100pkt w ramach programu lojalnościowego

Bardzo dobra Kreatyna! polecam :D
Kamil
/
17.11.2017
Tego szukałem.Dobra kreatyna w dobrej cenie uszlachetniona dość ważnymi dodatkami ;)
Tomasz
/
12.04.2015
  • Opis
  • Sposób użycia
  • Tabela składu
  • Artykuły

Creatrix powder czyli krystalicznie czysty monohydrat kreatyny CREAPURE® z turbodoładowaniem

Czym Creatrix różni się czymś od zwykłej kreatyny, czyli czy chciałbyś kreatynę z Chin?


Creatrix zawiera opatentowaną formułę monohydratu CREAPURE®, która wywodzi się z Niemiec. Swoją wysoką jakość zawdzięcza rygorystycznej technologii produkcyjnej, dzięki której Creatrix 1350 CREAPURE® to w 99% czysty, wysoce rozdrobniony monohydrat, pozbawiony jakichkolwiek zanieczyszczeń jak np. kreatynina. Poświadczeniem jakości CREAPURE®, który stanowi komponent kreatynowy w Creatrix Trec, jest rejestracja przez rygorystyczną organizację FDA (Agencja Żywności i Leków). Jeżeli uważasz, że jakość kreatyny nie ma znaczenie, to odpowiedz sobie na jedno pytanie: czy suplementowałbyś się kreatyną z Chin?
Które wysiłki wymagają wspomagania CREAPURE® Creatrix powder?
Kreatyna odgrywa rolę głównie w czasie wysiłków intensywnych i krótkotrwałych. Wspomaganie za pomocą Creatrix Trec podniesie wydajność procesów energetycznych w czasie treningu w siłowni, dynamicznych treningach sportów walki.
Badania naukowe pokazują, że Creatrix CREAPURE® doskonale sprawdza się również w wysiłkach mniej intensywnych i długotrwałych, jak np. biegi długodystansowe. Zawdzięcza to temu, że kreatyna, jako cząsteczka lubiąca łączyć się z wodą, poprawia nawodnienie organizmu oraz wspomaga energetykę tlenową.
Powróćmy jednak do wysiłków krótkotrwałych i intensywnych, w których dominują procesy beztlenowe. Po tym jak organizm wyczerpie zasoby ATP i wykorzysta możliwości jego odnowy przez kreatynę, głównym zbiornikiem energii staje się glikogen mięśniowy. Jak się okazuje Creatrix Trec wykazuje pozytywny wpływ na ten system energetyczny, który jest już aktywowany mniej więcej od około 5 s intensywnego wysiłku. Wspomagania kreatynowego nie da się rozdzielić od działania optymalizującego pojemność glikogenową.

Jak Ccreatrix Trec zwiększa wielkość zbiorników glikogenu


Glikogen mięśniowy to zbiorniki energii składające się z cząsteczek glukozy. Zgodnie z prawem nadkompensacji potreningowej, po intensywnym wysiłku, w czasie którego doszło do dużego zużycia tych zasobów, organizm nastawiony jest na ich szybką regenerację, a wręcz odbudowę z nadmiarem. Oznacza to, że jest w stanie odłożyć glikogenu w większej ilości niż wskazywał stan początkowy. A widomo - więcej glikogenu to więcej siły i poprawa wydolności. W tym celu w porze potreningowej przyjmujemy produkty węglowodanowe jak Max Carb Trec czy Vitargo
Transport glukozy do wnętrza komórki, który sam w sobie optymalizuje równocześnie domięśniowe wnikanie Creatrix, wymaga obecności specjalnych transporterów (GLUT-4). Okazuje się, że Creatrix 1350 w porze powysiłkowej zwiększa ilość tych transporterów stwarzając tym samym możliwość lepszej nadkompensacji. To udowadnia nierozerwalny związek potreningowych produktów węglowodanowych z Trec Creatrix 1350.
Na tym jednak nie koniec atutów Creatrix 1350. Okazuje się, że produkt ten wykazuje całkiem anaboliczną naturę, gdyż zwiększa poziom czynnika insulinopodobnego IGF-1.

Powiązania Creatrix powder i anabolicznego IGF-1


Nazwa IGF-1 jest nieprzypadkowa, gdyż ta silnie anaboliczna substancja, pobudza domięśniowy transport aminokwasów, glukozy oraz innych substancji, w tym także Creatrix 1350. Działania te pozwalają na wprowadzenie organizmu w powysiłkowy stan anaboliczny. Co ciekawe, suplementacja Trec Creatrix 1350 zwiększa wydzielanie IGF-1
Działania IGF-1, który jest substancją pośredniczącą w realizacji działań hormonu wzrostu, są bardzo zbieżne do insuliny. Insulina to hormon będący potężnym faktorem anabolizmu, i tak naprawdę najwartościowszą dla niego porą jest ta potreningowa. Z tego względu, niezależnie od przyjętego sposobu suplementacji kreatyną, nigdy nie omijaj potreningowej dawki Creatrix, dzięki której potreningowe okno anaboliczne będzie otwarte na oścież.

Kwas alfa liponowy (ALA) przyjaciel Creatrix powder i optymalizator odnowy glikogenu

Poza monohydratem najwyższej jakości i czystości, Creatrix Trec zawiera jeszcze coś, co poprawia istotną po treningu wrażliwość komórek na inulinę i glukozę. Tą cudowną substancją jest silny antyoksydant – kwas alfa liponowy (ALA). ALA zawarty w Creatrix jest nie tylko sprzymierzeńcem insuliny, ale także jednym z transporterów kreatyny optymalizujących jej domięśniowy pasaż. Wszystkie te walory Creatrix 1350 czynią z niego potężnego kompana anabolizmu mięśniowego.


Zalety produktu Creatrix 1350 firmy Trec:


- Creatrix zawiera najwyżej jakości monohydrat CREPURE®
- Wysoka przyswajalność Creatrix Trec powoduje, że nie trzeba stosować dużych dawek dobowych suplementu
- Creatrix pomaga budować siłę i czystą masę mięśniową
- Trec Creatrix CREPURE® powder wspomaga odkładanie glikogenu mięśniowego, którego zasoby decydują o energetyce intensywnych wysiłków
- Zawarty w Creatrix Ttrec kwas ALA pełni rolę transportera keratynowego i optymalizatora insulinowego.

Źródło:
Effect of Oral Creatine Supplementation on Human Muscle GLUT4 Protein Content After Immobilization, [w:] Diabetes January 2001 vol. 50 no. 1 18-23
Effect of creatine supplementation and resistance-exercise training on muscle insulin-like growth factor in young adults, [w:]Journal of the International Society of Sports Nutrition 2008 Aug;18(4):389-98.

Sprawdź również inne nasze kreatynymonohydrat kreatynykreatyna crea9CM3

Sposób użycia

Jednorazową porcję preparatu ‒ 5 g (1 miarka) rozpuścić w 250 ml wody lub soku. Należy stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: I porcja 15 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja 15 min. przed ostatnim posiłkiem.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Składniki

Monohydrat kreatyny – CREAPURE® (98%); kwas alfa-liponowy; wit. B1 (monoazotan tiaminy).

SKŁADNIKI AKTYWNE
2,5 g*
5 g**
%RWS %RWS
Monohydrat KreatynyCREAPURE® 2450,00 mg 4900,00 mg
   w tym kreatyna 2155,00 mg 4310,00 mg
Kwas Alfa-Liponowy (ALA) 50,00 mg 100,00 mg
Wit. B1 0,11 mg 10% 0,22 mg 20%

*Dzienna porcja produktu
*** Jednorazowa porcja produktu

Top produkty

FLEX GUARD 375 g

Zapomnij o bólach kolan i zadbaj o stawy

63,00 zł

Przedtreningówka SAW POWDER

SAW to najpopularniejsza przedtreningówka od Trec Nutrition

Od 5,00 zł

Białko WHEY 100

Najpopularniejsze białko od Trec Nutrition

Od 4,04 zł