Brak produktów w koszyku

Oficjalny sklep internetowy TREC NUTRITION
Zaloguj się lub utwórz konto

Ekspert Trec Nutrition odpowiada
+48 71 795 81 70

Złóż zamówienie telefonicznie
Pn-Pt: 10:00 - 18:00

Livechat

Trec Nutrition

6 dodatków do kawy, które spotęgują jej działanie.

Trec Nutrition
Wróć do listy
 
Kawę pijemy prawie każdego dnia – dla zwiększenia produktywności, jako część porannego rytuału czy po prostu dla przyjemności. Jednak działanie kofeiny sprowadza się do przemian chemicznych zachodzących w naszym organizmie. Sięgając pamięcią do liceum możemy sobie przypomnieć, że na reakcje chemiczne jesteśmy w stanie wpływać – spowalniając ich tempo lub zwiększając ich intensywność. Dlatego w dzisiejszym artykule przyjrzymy się, w jaki sposób możliwe jest wyciśnięcie 110% korzyści drzemiących w małej czarnej.
 

Grejpfrut

Składnik grejpfruta – naringenina – odpowiedzialny za jego gorzki smak i odchudzające właściwości spowalnia rozkład niektórych substancji w organizmie (dlatego nie należy spożywać soku z grejpfruta wraz z lekami). Naringenina blokuje również aktywność enzymu odpowiedzialnego za rozkład kofeiny. Dzięki temu kawa działa na nas dłużej i ze wzmożoną aktywnością. Badania in vivo są obiecujące i rzeczywiście potwierdzają synergiczne działanie kofeiny i grejpfruta. Natomiast rezultaty badań na ludziach są mieszane. Niektóre osoby, dzięki obecności konkretnych genów, lepiej metabolizują kofeinę, dlatego odniosą więcej korzyści z opisywanego połączenia.
 

Cynamon

Cynamon słynie ze swojego działania na poziom cukru we krwi. Zwiększa również wrażliwość insulinową komórek mięśniowych, przez co kawa z dodatkiem cynamonu będzie świetnym rozwiązaniem jako napój okołotreningowy. Ciekawym wariantem jest dodatek całej laski cynamonu do świeżo zaparzonej kawy. Dzięki temu po paru minutach uzyskacie zdrowy i aromatyczny napój.
 

Wanilia

Dodatek świeżej laski wanilii nie tylko sprawi, że kawa nabierze cudownego aromatu, ale również wpłynie na poziom skupienia i koncentracji. Substancje zawarte w wanilii w połączeniu z kofeiną skutecznie zwiększą jasność i szybkość działania Twojego umysłu.
 

Kakao

Teobromina zawarta w ziarnach kakao ma działanie pożądane przez wielu sportowców – sprzyja bowiem nie tylko polepszeniu wyników treningowych poprzez wzmożone wydzielanie tlenku azotu, ale również przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. Dlatego czarna kawa z dodatkiem łyżeczki kakao będzie świetnym napojem przedtreningowym.
 

Olej kokosowy

Olej kokosowy słynie ze swoich antybakteryjnych właściwości, ale w połączeniu z kofeiną wpływa na przyspieszenie jej transportu do mózgu. Dzięki temu szybciej będziemy w stanie odczuć działanie kofeiny, a dodatek oleju kokosowego sprawi, że kaloryczność takiego napoju znacząco wzrośnie, przez co stanie się idealną "przekąską" w pierwszej części dnia.
 

Cukier

W jaki sposób niezdrowy cukier wpłynie na naszą kawę? Całkiem pozytywnie. Dodatek łyżeczki cukru zwiększy przyswajalność kofeiny i będzie stanowić szybkie paliwo dla naszego mózgu. Dlatego spożycie posłodzonej kawy przed ważnym egzaminem lub zajęciem wymagającym zwiększonej koncentracji, przyniesie pożądane efekty.
 

Bonus

Przelej kawę w foremki do kostek lodu. Dzięki temu otrzymasz zamrożoną porcję kofeiny, która idealnie nada się jako dodatek do koktajlu proteinowego (wariant czekoladowo-kokosowy zdecydowanie wygrywa!) urozmaicając jego smak i zapewniając zastrzyk energii.
Data: 17 października 2016 964 Odsłon Pozostaw komentarz Przejdź do komentarzy

Pozostaw komentarz
Brak komentarzy

 

Firma / O Trec Nutrition

Dążenie do osiągnięcia zdrowego, wysportowanego i sprawnego ciała stało się w ostatnich latach światowym trendem. Doskonała sylwetka i wysoka forma fizyczna nie jest tylko związana z intensywnym treningiem, ale również z racjonalnie przygotowaną dietą. Podstawowe znaczenie głównych makroskładników odżywczych znane jest już dość dobrze. Jednak nowo odkrywane funkcje białek, tłuszczów i węglowodanów w procesach budowania masy mięśniowej, wytwarzania energii i regeneracji potreningowej wciąż zaskakują wielu naukowców i dietetyków. Zapotrzebowanie sportowców wyczynowych, oraz trenujących rekreacyjnie na składniki pokarmowe jest znacznie większe i nie zawsze może być zaspokojone przez tradycyjną dietę.

 

Doświadczenia pokazują, że precyzyjna, odpowiednio dobrana suplementacja jest doskonałym wsparciem dla prawidłowo prowadzonego programu treningowego. Osiągnięcie wymarzonego celu staje się szybsze i łatwiejsze, gdy wspomagane jest najwyższej jakości preparatami, gwarantującymi pełne bezpieczeństwo stosowania. Firma TREC NUTRITION, przy współpracy z najlepszymi laboratoriami, technologami żywienia, lekarzami sportowymi oraz wybitnymi sportowcami, stworzyła ofertę produktów na najwyższym światowym poziomie. W ofercie znajdują się produkty wspomagające przyrost masy i siły mięśniowej, energetyzujące, redukujące tkankę tłuszczową, regenerujące aparat ruchowy oraz wzmacniające siły witalne organizmu. Sięgając po produkty naszej firmy mają Państwo pewność, że dostarczacie swojemu organizmowi tylko najlepszych składników odżywczych, w odpowiednich dla niego proporcjach.

 

Od początku istnienia TREC NUTRITION przykładał szczególną wagę do najwyższej jakości oferowanych produktów oraz pełnej ich zgodności z obowiązującym prawem żywnościowym. W chwili obecnej w firmie funkcjonuje Zintegrowany System Zarządzania spełniający wymagania norm ISO 9001 i ISO 22000 w zakresie „Produkcja, konfekcjonowanie i sprzedaż środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz suplementów diety”. Dzięki rygorystycznemu przestrzeganiu zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP) i produkcyjnej (GMP) w naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, poziom bezpieczeństwa oferowanych wyrobów nie ustępuje nawet najsurowszym wymaganiom stawianym produkcji farmaceutycznej. Sprawność funkcjonowania firmy oraz nasza determinacja w tworzeniu i nieustannym doskonaleniu systemu zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem żywności została potwierdzona certyfikatem przyznanym przez szwajcarską firmę SGS uznawaną za najlepszą na świecie w dziedzinie certyfikacji zakładów. Więcej informacji o wszystkich produktach znajdziecie Państwo na stronie www.trecnutrition.com oraz telefonicznie u naszych ekspertów pod nr tel. 071 795 81 70 lub pocztą elektroniczną: ekspert@trec.com.pl.

Regulamin programu lojalnościowego - "Premiujemy zakupy i aktywnych klientów"

 1. Ogólne informacje o programie lojalnościowym.
  Każdy zarejestrowany klient sklepu trec.pl za dokonane zakupy i aktywność otrzymuje punkty w programie lojalnościowym, które może wymieniać na produkty z naszej oferty podczas realizacji zamówień.

 2. Zasady naliczania punktów:
  • każde 1 zł wydane w naszym sklepie to zdobycie 1 punktu. 20 zdobytych punktów to 1 zł do realizacji w sklepie (punkty są naliczane od całkowitej wartości produktów w zamówieniu, bez kosztów wysyłki),
  • zarejestrowanie się na sklepie nowego klienta to 200 pkt. - 10 zł do wykorzystania na zakupy,
  • zapisanie się do newslettera 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy,
  • dodanie opinii o produkcie w serwisie www.trec.pl jak i serwisie Opineo.pl 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy (użytkownik może otrzymać punkty za maksymalnie 2 recenzje w ciągu dnia, po ich zaakceptowaniu przez administratora. Użytkownik może otrzymać tylko punkty za produkt który wcześniej zakupił na stronie sklepu).
 3. Weryfikacja punktów.
  Punkty za zamówienie przyznawane są po zamknięciu zamówienia przez administratora systemu lub po zaakceptowaniu przez niego recenzji. Maksymalny czas oczekiwania na zaakceptowanie recenzji to 2 dni. Punkty za zapisanie się do newslettera przyznawane są od razu po zapisaniu.

  Punkty oczekujące zostają zaliczone, gdy:
  • wiadomo, że dana transakcja została sfinalizowana, czyli zamówienie zostało opłacone, a zamówiony towar został wysłany do Klienta,
  • transakcja została sfinalizowana (zamówienie opłacone i zamknięte w systemie) w ciągu 14 dni od chwili złożenia zamówienia.
  Punkty oczekujące zostają anulowane, gdy:
  • nie doszło do transakcji (np. brak wpłaty),
  • kiedy administrator nie zaakceptował opinii o produkcie.
 4. Uwagi dodatkowe:
  • dla jednego Klienta może być prowadzone tylko jedno konto z punktami. Nie ma możliwości przekazania punktów innej osobie,
  • minimalna ilość punktów jaką Klient musi zdobyć na swoim koncie żeby móc je wykorzystać to 300 pkt.,
  • maksymalna ilość punktów to 4000 pkt. Po przekroczeniu salda punkty za kolejne zamówienia nie będa naliczane,
  • po wykorzystaniu części punktów saldo zostanie zmniejszone, punkty za kolejne zamówienia będą naliczane aż do ponownego uzyskania salda maksymalnego,
  • jeśli przy zamówieniu któryś z produktów został opłacony za pomocą punktów wtedy za całość zamówienia punkty nie są przyznawane,
  • jeśli w zamówieniu znajdują się produkty objęte będące już w promocji (np. obniżona cena specjalna) lub zamówienie objęte jest inną regułą promocyjną, punkty za takie zamówienie, również nie są przyznawane,
  • użycie jakiegokolwiek kodu rabatowego, także zwalnia zamówienie z naliczania za nie punktów,
  • program nie obowiązuje w przypadku zamówień realizowanych do dnia 18 października 2013,
  • sklep trec.pl zastrzega sobie prawo do zmiany warunków w programie lojalnościowym.

[X]

Strona wykorzystuje pliki cookie, które przechowywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w Swojej przeglądarce.
Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.