Brak produktów w koszyku

Oficjalny sklep internetowy TREC NUTRITION
Zaloguj się lub utwórz konto

Ekspert Trec Nutrition odpowiada
+48 71 795 81 70

Złóż zamówienie telefonicznie
Pn-Pt: 10:00 - 18:00

Livechat

Tu byliśmy

CROSS TRAINING COMPETITION GOŚCIŁ W OPOLU

Tu byliśmy
Wróć do listy

TREC GAMES - w tym roku CROSS TRAINING COMPETITION gościł w Opolu w ramach eventu OPOLE SPORT FAIR. Głównym organizatorem i sponsorem zawodów była firma TREC NUTRITION, współorganizatorem wrocławskie kluby „Gate4 „ ( w zakresie sprzętu i obsady sędziowskiej) oraz „RETRO sport&fitness „ (w zakresie sprzętu, obsady sędziowskiej, programu i przeprowadzenia zawodów). Zawody odbyły się w sobotę 31 maja w konkurencji INDIVIDUAL COMPETITIONS, w której wzięło udział 7 zawodniczek i 32 zawodników, zaś w niedzielę w konkurencji TEAM COMPETITIONS wzięło udział 11 Team’ów.

 

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:


 

 

LEADERBORD:

 

INDIVIDUAL COMPETITIONS - WOMEN

1.  Magdalena Kurzymska

 2.  Agnieszka Pieróg

 3.  Urszula Strzałkowska

 4.  Monika Bilska

 5.  Liliana Bojarska

 6.  Sandra Woszek

 7.  Katarzyna Nowak

 

INDIVIDUAL COMPETITIONS - ME

 1.  Mateusz Wasilewski

 2.  Michał Bar

 3.  Marcin Pless

 4.  Marcin Reus

 5.  Andrzej Szczużewski

 6.  Michał Gajos

 7.  Sławomir Koterba

 8.  Łukasz Niestrój

 9.  Paweł Mozoła

 10.  Mateusz Radomski

 11.  Janusz Kampka

 12.  Mateusz Chudy

 13.  Mateusz Zalewski

 14.  Przemek Adamski

 15.  Wojciech Zawadzki

 16.  Artur Osmyk

 17.   Grzegorz Maroński

 18.  Marcin Zaworonek

 19.  Grzegorz Biliński

 20.  Piotr Jerge

 21.  Bartosz Mazurkiewicz

 22.  Maciej Nestorowicz

 23.  Łukasz Wojtczak

 24.  Mieczysław Król

 25.  Jan Graca

 26.  Łukasz Chwastyk

 27.  Wojciech Nowak

 28.  Maciej Lehrer

 29.  Dominik Mikołajczak

 30.  Łukasz Wabik

 31.  Jarosław Pietras

 32.  Jakub Filinger

 

TEAM COMPETITION

1.  FTC ZIELONA GÓRA (Magda, Marcin, Mateusz)

 2.  PIĘĆ DYCH W PLECY (Krzysztof, Liliana, Piotr)

 3.  BEST TEAM RYBNIK (Grzegorz, Mateusz, Agnieszka)

 4.  RETRO SMERFY (Michał, Artur, Gosia)

 5.  MONSTERS (Michał, Adrian, Ola)

 6.  EURO TRIP (Michał, Ania, Tomasz)

 7.  DABACH TEAM (Łukasz, Ula, Mateusz)

 8.  BLACK BOX (Przemek, Mateusz, Gosia)

 9.  FTC ZG 2 (Grzegorz, Agnieszka, Mateusz)

 10.  TO NIE MY (Maciej, Karolina, Mateusz)

 11.  DREAM TEAM (Dawid, Monika, Jakub)

 

 Wszystkim gratulujemy!


Data: 10 czerwca 2014 1457 Odsłon Pozostaw komentarz Przejdź do komentarzy

Pozostaw komentarz
Brak komentarzy

 

Firma / O Trec Nutrition

Dążenie do osiągnięcia zdrowego, wysportowanego i sprawnego ciała stało się w ostatnich latach światowym trendem. Doskonała sylwetka i wysoka forma fizyczna nie jest tylko związana z intensywnym treningiem, ale również z racjonalnie przygotowaną dietą. Podstawowe znaczenie głównych makroskładników odżywczych znane jest już dość dobrze. Jednak nowo odkrywane funkcje białek, tłuszczów i węglowodanów w procesach budowania masy mięśniowej, wytwarzania energii i regeneracji potreningowej wciąż zaskakują wielu naukowców i dietetyków. Zapotrzebowanie sportowców wyczynowych, oraz trenujących rekreacyjnie na składniki pokarmowe jest znacznie większe i nie zawsze może być zaspokojone przez tradycyjną dietę.

 

Doświadczenia pokazują, że precyzyjna, odpowiednio dobrana suplementacja jest doskonałym wsparciem dla prawidłowo prowadzonego programu treningowego. Osiągnięcie wymarzonego celu staje się szybsze i łatwiejsze, gdy wspomagane jest najwyższej jakości preparatami, gwarantującymi pełne bezpieczeństwo stosowania. Firma TREC NUTRITION, przy współpracy z najlepszymi laboratoriami, technologami żywienia, lekarzami sportowymi oraz wybitnymi sportowcami, stworzyła ofertę produktów na najwyższym światowym poziomie. W ofercie znajdują się produkty wspomagające przyrost masy i siły mięśniowej, energetyzujące, redukujące tkankę tłuszczową, regenerujące aparat ruchowy oraz wzmacniające siły witalne organizmu. Sięgając po produkty naszej firmy mają Państwo pewność, że dostarczacie swojemu organizmowi tylko najlepszych składników odżywczych, w odpowiednich dla niego proporcjach.

 

Od początku istnienia TREC NUTRITION przykładał szczególną wagę do najwyższej jakości oferowanych produktów oraz pełnej ich zgodności z obowiązującym prawem żywnościowym. W chwili obecnej w firmie funkcjonuje Zintegrowany System Zarządzania spełniający wymagania norm ISO 9001 i ISO 22000 w zakresie „Produkcja, konfekcjonowanie i sprzedaż środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz suplementów diety”. Dzięki rygorystycznemu przestrzeganiu zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP) i produkcyjnej (GMP) w naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, poziom bezpieczeństwa oferowanych wyrobów nie ustępuje nawet najsurowszym wymaganiom stawianym produkcji farmaceutycznej. Sprawność funkcjonowania firmy oraz nasza determinacja w tworzeniu i nieustannym doskonaleniu systemu zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem żywności została potwierdzona certyfikatem przyznanym przez szwajcarską firmę SGS uznawaną za najlepszą na świecie w dziedzinie certyfikacji zakładów. Więcej informacji o wszystkich produktach znajdziecie Państwo na stronie www.trecnutrition.com oraz telefonicznie u naszych ekspertów pod nr tel. 071 795 81 70 lub pocztą elektroniczną: ekspert@trec.com.pl.

Regulamin programu lojalnościowego - "Premiujemy zakupy i aktywnych klientów"

 1. Ogólne informacje o programie lojalnościowym.
  Każdy zarejestrowany klient sklepu trec.pl za dokonane zakupy i aktywność otrzymuje punkty w programie lojalnościowym, które może wymieniać na produkty z naszej oferty podczas realizacji zamówień.

 2. Zasady naliczania punktów:
  • każde 1 zł wydane w naszym sklepie to zdobycie 1 punktu. 20 zdobytych punktów to 1 zł do realizacji w sklepie (punkty są naliczane od całkowitej wartości produktów w zamówieniu, bez kosztów wysyłki),
  • zarejestrowanie się na sklepie nowego klienta to 200 pkt. - 10 zł do wykorzystania na zakupy,
  • zapisanie się do newslettera 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy,
  • dodanie opinii o produkcie w serwisie www.trec.pl jak i serwisie Opineo.pl 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy (użytkownik może otrzymać punkty za maksymalnie 2 recenzje w ciągu dnia, po ich zaakceptowaniu przez administratora. Użytkownik może otrzymać tylko punkty za produkt który wcześniej zakupił na stronie sklepu).
 3. Weryfikacja punktów.
  Punkty za zamówienie przyznawane są po zamknięciu zamówienia przez administratora systemu lub po zaakceptowaniu przez niego recenzji. Maksymalny czas oczekiwania na zaakceptowanie recenzji to 2 dni. Punkty za zapisanie się do newslettera przyznawane są od razu po zapisaniu.

  Punkty oczekujące zostają zaliczone, gdy:
  • wiadomo, że dana transakcja została sfinalizowana, czyli zamówienie zostało opłacone, a zamówiony towar został wysłany do Klienta,
  • transakcja została sfinalizowana (zamówienie opłacone i zamknięte w systemie) w ciągu 14 dni od chwili złożenia zamówienia.
  Punkty oczekujące zostają anulowane, gdy:
  • nie doszło do transakcji (np. brak wpłaty),
  • kiedy administrator nie zaakceptował opinii o produkcie.
 4. Uwagi dodatkowe:
  • dla jednego Klienta może być prowadzone tylko jedno konto z punktami. Nie ma możliwości przekazania punktów innej osobie,
  • minimalna ilość punktów jaką Klient musi zdobyć na swoim koncie żeby móc je wykorzystać to 300 pkt.,
  • maksymalna ilość punktów to 4000 pkt. Po przekroczeniu salda punkty za kolejne zamówienia nie będa naliczane,
  • po wykorzystaniu części punktów saldo zostanie zmniejszone, punkty za kolejne zamówienia będą naliczane aż do ponownego uzyskania salda maksymalnego,
  • jeśli przy zamówieniu któryś z produktów został opłacony za pomocą punktów wtedy za całość zamówienia punkty nie są przyznawane,
  • jeśli w zamówieniu znajdują się produkty objęte będące już w promocji (np. obniżona cena specjalna) lub zamówienie objęte jest inną regułą promocyjną, punkty za takie zamówienie, również nie są przyznawane,
  • użycie jakiegokolwiek kodu rabatowego, także zwalnia zamówienie z naliczania za nie punktów,
  • program nie obowiązuje w przypadku zamówień realizowanych do dnia 18 października 2013,
  • sklep trec.pl zastrzega sobie prawo do zmiany warunków w programie lojalnościowym.

[X]

Strona wykorzystuje pliki cookie, które przechowywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w Swojej przeglądarce.
Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.