Brak produktów w koszyku

Oficjalny sklep internetowy TREC NUTRITION
Zaloguj się lub utwórz konto

Ekspert Trec Nutrition odpowiada
+48 71 795 81 70

Złóż zamówienie telefonicznie
Pn-Pt: 10:00 - 18:00

Livechat

Trec Nutrition

dyscyplina to mój styl życia

Trec Nutrition
Wróć do listy
 
Aby osiągnąć mistrzostwo w danej dziedzinie, trzeba obrać cel i wytrwale do niego dążyć. Jak to było u Ciebie – czy od początku wiązałeś zawodowe plany ze sztukami walki i czy Twoim zamiarem od początku było wygrywanie na arenach międzynarodowych? W jaki sposób Twój sportowy cel ewoluował i jak przy tym zmieniał się proces jego realizacji? 

Gdy pierwszy raz poszedłem na trening, nie myślałem o mistrzostwie. Właściwie nadal nie myślę o sobie w takim kontekście. Marzenia muszą być realizowane systematycznie. Pierwsza walka, tytuł mistrza Polski – ktoś, kto od razu marzy o wielkich pieniądzach i sławie, szybko się zawiedzie i ostatecznie podda. Wygrywasz i uczysz się. Dzięki temu nie ma czegoś takiego jak porażka. Kolejne walki i wszystko, co z nimi związane, jedynie mogą Cię wzmocnić. Poznajesz dobrych i złych ludzi. Obserwujesz, jak Twój sukces ich zmienia, a raczej pokazuje, jakimi byli od początku. To piękna i wyboista droga.

Ten sport, podobnie jak każdy inny, to ryzykowna gra. Często trzeba postawić wszystko na jedną kartę, wyznaczać kolejne cele, mimo niezrealizowanych jeszcze poprzednich. Myślę tu o wszystkich procesach, jakie na nas wpływają, ponieważ walka w ringu to tylko końcowy element. Zasada jest bardzo prosta – nigdy się nie poddawaj!

 
Dyscyplina jest tym, co pomaga amatorom przeistoczyć się w zawodowców. Jaką rolę odgrywa w Twoich przygotowaniach do walki oraz w jaki sposób oddziałuje na inne aspekty Twojego życia?
Dyscyplina to podstawa, ale ja nie rozpatruję jej w takich kategoriach. To mój styl życia – odpowiednie odżywianie, treningi… to wszystko składa się na mój sposób bycia i czerpię z tego ogromną radość. Do niczego się nie zmuszam. Czasem mam momenty zwątpienia i czegoś mi się nie chce, ponieważ jestem tylko człowiekiem, ale to raczej pojedyncze chwile. Staram się wszystko umiejętnie połączyć: życie rodzinne, sport i pracę. Moja żona jest istotną częścią mojej drogi. Podobnie jak mój pies.
 

Niektórzy mówią, że to, jak rozpoczniesz dzień, będzie miało wpływ na jego przebieg. Jak wygląda Twój typowy poranny rytuał, czyli pierwsze 60-90 min po przebudzeniu?

Przeważnie każdy dzień zaczynam od szybkiej kawy lub dawki kofeiny Treca, i robię rozruch na czczo. Biegam spokojnym tempem, a następnie się rozciągam. Lepiej się wtedy czuję. Szybko gotuję posiłki na cały dzień, co zajmuje mi około 30 minut. Dopiero później załatwiam firmowe sprawy. Gdy zbliża się walka, jest podobnie, tylko poranny trening wygląda czasami inaczej, jest bardziej sprecyzowany.
 
Niezliczone sparingi i litry potu wylanego na siłowni z pewnością przygotowują Twój organizm do trudów walki. Jednak równie ważna jest kondycja mentalna. W jaki sposób przygotowujesz się do walki i jakie, według Ciebie, ma to znaczenie?
 Psychika to 90 procent każdego sukcesu. Jeśli jesteś zdeterminowany, dysponujesz dobrą koordynacją ruchową i ciężko pracujesz, wtedy każdy trener doprowadzi Twój organizm do przyzwoitej formy. Problem pojawia się w Twojej głowie. Zaczynasz zadawać sobie pytania. Czy dasz radę? Co powiedzą koledzy, jeśli przegrasz?

Jest wielu trenujących, którzy byliby świetnymi zawodnikami, gdyby potrafili radzić sobie z własną głową i własnymi słabościami. Gdy pojawił się u mnie podobny problem, zacząłem współpracę z psychologiem sportowym. Uważam, że psychika to moja mocna strona. Zwracam dużą uwagę na przygotowanie mentalne zarówno podczas własnych walk, jak i seminariów. Dobry trener to taki, który wie, jak postępować z zawodnikiem. Obaj muszą sobie ufać, bo inaczej współpraca nie ma sensu.

 
Sztuki walki powiązane są często z konkretną filozofią oraz określonym stylem życia. Podobnie jest z muay thai. Jaki ma to wpływ na obszary Twojego życia inne niż zdrowie i sprawność?
Uważam, że zachowanie pod publikę w stylu Conora Mc Gregora nie ma nic wspólnego z tym, czego sztuki walki powinny uczyć. Moja osobowość jest ukształtowana i nie dam się nabrać na takie gierki, ale młodzi ludzie myślą, że sukces to właśnie takie próżne zachowanie. Oczywiście zawodnik, o którym wspomniałem, również ciężko pracuje, ale ludzie widzą i słyszą to, co mówi oraz robi – i myślą, że to właśnie droga do sukcesu. Ja się z tym nie identyfikuję. Idę dłuższą i szlachetniejszą ścieżką. W muay thai szacunek do przeciwnika to podstawa. Zbytnia skromność też nie jest dobra. Staram się być spokojny w życiu i zachować zimną krew w niektórych sytuacjach, ale nie dam też wejść sobie na głowę
 
W zawodowym sporcie i w życiu w pewnym momencie może się nam powinąć noga i nie osiągniemy zamierzonych rezultatów. W jaki sposób Ty podchodzisz do porażki? Jak można obrócić ją w pożyteczną lekcję?
Nie należy się obawiać porażek, tylko wyciągać z nich wnioski. Ja tak robię za każdym razem. Gdy wszystko idzie po naszej myśli, wtedy sytuacja jest prosta. Problemy zaczynają się, kiedy nie wszystko idzie tak, jakbyśmy chcieli. Między innymi dlatego po 10 latach odszedłem z klubu, w którym trenowałem. Po prostu wyciągnąłem wnioski.
 
Jak wszyscy wiemy, najlepiej jest się uczyć na błędach – i to cudzych. Dlatego według niektórych, aby osiągnąć sukces szybciej niż inni, należy znaleźć doświadczoną osobę, która zdobyła już to, co sami chcemy zrealizować. Czy w Twoim życiu był ktoś, kto pełnił rolę mentora? 
Ludzie, którzy uczą się na własnych błędach, to obecnie rzadkość. Mam kilku sportowych idoli, których kariery obserwuję, jednak nie zawsze podoba mi się to, jak je kończą, oraz to, jak zachowują się później. Zatem nawet w kwestii wyboru mentora należy robić tak, jak wspomniałem wcześniej – wyciągać wnioski.
 
Wiele młodych osób jest bardzo zainteresowanych doskonaleniem się w różnych stylach walki i ewentualnie wypróbowaniem swoich umiejętności w ringu. Przed czym ustrzegłbyś 20-letnią osobę, która pragnie osiągnąć sukces w sporcie? Z obecną wiedzą, jakiej rady udzieliłbyś młodemu Pawłowi Jędrzejczykowi?
Zapoznaj się z sześcioma zasadami Arnolda i kieruj się nimi w życiu! Mówię o tym w każdym wywiadzie! Nie przejmuj się opinią innych ludzi – ona nic w Twoim życiu nie zmieni. Ci, którzy mają być z tobą, będą. Do tego wszystkiego potrzebna jest też jedna mała rzecz – odrobina szczęścia!
 
 
O zwodniku
Paweł Jędrzejczyk
 • 5 x Zawodowy Mistrz Świata K 1 Rules & Muay Thai WKN/WKA
 • Zawodowy Mistrz Świata Thai Boxing WKA 2014
 • Zawodowy Mistrz Świata Kickboxing BB Rules WKN 2013
 • Zawodowy Mistrz Świata Muay Thai WKN 2011
 • Zawodowy Mistrz Świata K1 Rules WKN 2011
 • Zawodowy Mistrz Świata K1 Rules WKN 2009
 • Pierwszy polski zawodnik, który walczył i zwyciężył na legendarnym stadionie Rajadamnern w stolicy Tajlandii - Bangkoku
 • Stoczył walkę na stadionie Lumpinee w Bangkoku, jednym z najbardziej prestiżowych stadionów Muay Thai na świecie
 • Pierwszy polski zawodnik, który wygrał walkę na nowym Stadionie Lumpinee w Bangkoku
 • Mistrz Europy Muay Thai 2007 WMF
 • Międzynarodowy Zawodowy Mistrz Polski Muay Thai 2012 WKN
 • 2 x Międzynarodowy Zawodowy Mistrz Polski Muay Thai 2009/2011 WPMF
 • Zawodowy Mistrz Polski Kickboxing Low-Kick 2007 ISKA
 • 7 x Mistrz Polski - Muay Thai, Kickboxing Low Kick
 • Multimedalista Mistrzostw i Pucharów Świata, Mistrzostw i Pucharów Polski
 • Członek Kadry Narodowej w Kickboxingu i Muay Thai 2005-2010
Data: 18 kwietnia 2016 635 Odsłon

 

Firma / O Trec Nutrition

Dążenie do osiągnięcia zdrowego, wysportowanego i sprawnego ciała stało się w ostatnich latach światowym trendem. Doskonała sylwetka i wysoka forma fizyczna nie jest tylko związana z intensywnym treningiem, ale również z racjonalnie przygotowaną dietą. Podstawowe znaczenie głównych makroskładników odżywczych znane jest już dość dobrze. Jednak nowo odkrywane funkcje białek, tłuszczów i węglowodanów w procesach budowania masy mięśniowej, wytwarzania energii i regeneracji potreningowej wciąż zaskakują wielu naukowców i dietetyków. Zapotrzebowanie sportowców wyczynowych, oraz trenujących rekreacyjnie na składniki pokarmowe jest znacznie większe i nie zawsze może być zaspokojone przez tradycyjną dietę.

 

Doświadczenia pokazują, że precyzyjna, odpowiednio dobrana suplementacja jest doskonałym wsparciem dla prawidłowo prowadzonego programu treningowego. Osiągnięcie wymarzonego celu staje się szybsze i łatwiejsze, gdy wspomagane jest najwyższej jakości preparatami, gwarantującymi pełne bezpieczeństwo stosowania. Firma TREC NUTRITION, przy współpracy z najlepszymi laboratoriami, technologami żywienia, lekarzami sportowymi oraz wybitnymi sportowcami, stworzyła ofertę produktów na najwyższym światowym poziomie. W ofercie znajdują się produkty wspomagające przyrost masy i siły mięśniowej, energetyzujące, redukujące tkankę tłuszczową, regenerujące aparat ruchowy oraz wzmacniające siły witalne organizmu. Sięgając po produkty naszej firmy mają Państwo pewność, że dostarczacie swojemu organizmowi tylko najlepszych składników odżywczych, w odpowiednich dla niego proporcjach.

 

Od początku istnienia TREC NUTRITION przykładał szczególną wagę do najwyższej jakości oferowanych produktów oraz pełnej ich zgodności z obowiązującym prawem żywnościowym. W chwili obecnej w firmie funkcjonuje Zintegrowany System Zarządzania spełniający wymagania norm ISO 9001 i ISO 22000 w zakresie „Produkcja, konfekcjonowanie i sprzedaż środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz suplementów diety”. Dzięki rygorystycznemu przestrzeganiu zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP) i produkcyjnej (GMP) w naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, poziom bezpieczeństwa oferowanych wyrobów nie ustępuje nawet najsurowszym wymaganiom stawianym produkcji farmaceutycznej. Sprawność funkcjonowania firmy oraz nasza determinacja w tworzeniu i nieustannym doskonaleniu systemu zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem żywności została potwierdzona certyfikatem przyznanym przez szwajcarską firmę SGS uznawaną za najlepszą na świecie w dziedzinie certyfikacji zakładów. Więcej informacji o wszystkich produktach znajdziecie Państwo na stronie www.trecnutrition.com oraz telefonicznie u naszych ekspertów pod nr tel. 071 795 81 70 lub pocztą elektroniczną: ekspert@trec.com.pl.

Regulamin programu lojalnościowego - "Premiujemy zakupy i aktywnych klientów"

 1. Ogólne informacje o programie lojalnościowym.
  Każdy zarejestrowany klient sklepu trec.pl za dokonane zakupy i aktywność otrzymuje punkty w programie lojalnościowym, które może wymieniać na produkty z naszej oferty podczas realizacji zamówień.

 2. Zasady naliczania punktów:
  • każde 1 zł wydane w naszym sklepie to zdobycie 1 punktu. 20 zdobytych punktów to 1 zł do realizacji w sklepie (punkty są naliczane od całkowitej wartości produktów w zamówieniu, bez kosztów wysyłki),
  • zarejestrowanie się na sklepie nowego klienta to 200 pkt. - 10 zł do wykorzystania na zakupy,
  • zapisanie się do newslettera 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy,
  • dodanie opinii o produkcie w serwisie www.trec.pl jak i serwisie Opineo.pl 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy (użytkownik może otrzymać punkty za maksymalnie 2 recenzje w ciągu dnia, po ich zaakceptowaniu przez administratora. Użytkownik może otrzymać tylko punkty za produkt który wcześniej zakupił na stronie sklepu).
 3. Weryfikacja punktów.
  Punkty za zamówienie przyznawane są po zamknięciu zamówienia przez administratora systemu lub po zaakceptowaniu przez niego recenzji. Maksymalny czas oczekiwania na zaakceptowanie recenzji to 2 dni. Punkty za zapisanie się do newslettera przyznawane są od razu po zapisaniu.

  Punkty oczekujące zostają zaliczone, gdy:
  • wiadomo, że dana transakcja została sfinalizowana, czyli zamówienie zostało opłacone, a zamówiony towar został wysłany do Klienta,
  • transakcja została sfinalizowana (zamówienie opłacone i zamknięte w systemie) w ciągu 14 dni od chwili złożenia zamówienia.
  Punkty oczekujące zostają anulowane, gdy:
  • nie doszło do transakcji (np. brak wpłaty),
  • kiedy administrator nie zaakceptował opinii o produkcie.
 4. Uwagi dodatkowe:
  • dla jednego Klienta może być prowadzone tylko jedno konto z punktami. Nie ma możliwości przekazania punktów innej osobie,
  • minimalna ilość punktów jaką Klient musi zdobyć na swoim koncie żeby móc je wykorzystać to 300 pkt.,
  • maksymalna ilość punktów to 4000 pkt. Po przekroczeniu salda punkty za kolejne zamówienia nie będa naliczane,
  • po wykorzystaniu części punktów saldo zostanie zmniejszone, punkty za kolejne zamówienia będą naliczane aż do ponownego uzyskania salda maksymalnego,
  • jeśli przy zamówieniu któryś z produktów został opłacony za pomocą punktów wtedy za całość zamówienia punkty nie są przyznawane,
  • jeśli w zamówieniu znajdują się produkty objęte będące już w promocji (np. obniżona cena specjalna) lub zamówienie objęte jest inną regułą promocyjną, punkty za takie zamówienie, również nie są przyznawane,
  • użycie jakiegokolwiek kodu rabatowego, także zwalnia zamówienie z naliczania za nie punktów,
  • program nie obowiązuje w przypadku zamówień realizowanych do dnia 18 października 2013,
  • sklep trec.pl zastrzega sobie prawo do zmiany warunków w programie lojalnościowym.

[X]

Strona wykorzystuje pliki cookie, które przechowywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w Swojej przeglądarce.
Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.