Brak produktów w koszyku

Oficjalny sklep internetowy TREC NUTRITION
Zaloguj się lub utwórz konto

Ekspert Trec Nutrition odpowiada
+48 71 795 81 70

Złóż zamówienie telefonicznie
Pn-Pt: 10:00 - 18:00

Livechat

Trec Nutrition

FIBO POWER 2013 – MOCNY START W KOLONII

Trec Nutrition
Wróć do listy

FIBO 2013 już za nami! Zanim zaczniemy podsumowania chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do ogromnego sukcesu firmy TREC NUTRITION na tej prestiżowej imprezie. Ostateczny wyraz naszego stoiska to efekt wspólnego wysiłku wielu osób. Dziękujemy wszystkim klientom, którzy odwiedzili nas w czasie FIBO, sportowcom TREC TEAM ATHLETES, których pokazy przyciągały tłumy, pięknym hostessom, które dumnie prezentowały wizerunek naszej firmy, a także wszystkim pracownikom i współpracownikom zaangażowanym w to ogromne przedsięwzięcie.

 

   Nawet najwięksi znawcy branży fitness, wellnes i odżywek dla sportowców nie byli w stanie przewidzieć takiego scenariusza. FIBO na dobre rozstało się z Essen, miastem które utrwaliło się w głowach wielu osób jako stolica „żelaznego sportu”. Targi „wróciły do źródeł” i po 22 latach przerwy ponownie zagościły w Kolonii. Wielu zastanawiało się do ostatniego momentu czy to na pewno dobre posunięcie ze strony organizatorów. Rzeczywistość szybko je zweryfikowała i okazało się że decyzja o zmianie lokalizacji to strzał w dziesiątkę. W czasie poprzednich edycji w Essen zaczęło robić się już po prostu zbyt ciasno, należało więc szybko zareagować na rosnącą pomimo kryzysu ekonomicznego koniunkturę. Wiadomo, że branża odżywek i sprzętu treningowego rozwija się szybko, ale dopiero to co wydarzyło się w Kolonii pokazało jak bardzo dynamiczny jest to proces. Powierzchnia targowa wzrosła o blisko 30% z 78 000 do 100 000 m2, ale mimo to nie można powiedzieć że w halach świeciło pustkami. Wręcz przeciwnie – FIBO 2013 pobiło wszelkie rekordy. Do Kolonii przyjechało o 10% więcej wystawców, za to liczba odwiedzających zwiększyła się aż o 30%. Prawdziwy szok firmy i organizatorzy przeżyli w sobotę. Na teren FIBO w ciągu tego jednego dnia weszło 45 000 gości, to prawie dwa razy tyle co w poprzednim roku w Essen.

 

   Stoisko TRECa zlokalizowane było w głównej hali FIBO POWER. W ogromnym dwukondygnacyjnym budynku nie dało się nas nie zauważyć – zaprojektowane z olbrzymim rozmachem i jednocześnie wyczuciem nowoczesnego designu stoisko górowało w centrum hali 1. Każdy kto do niej wchodził musiał przejść obok dwupoziomowego, naszpikowanego nowoczesnymi multimediami stoiska. W sobotę ta lokalizacja okazała się tak dobra, że tłumy oglądające pokazy na naszej scenie zablokowały przejście pomiędzy dwiema głównymi halami, w których wystawiano odżywki i suplementy. A było co oglądać, bo TREC NUTRITION wyróżniał się na tle konkurencji nie tylko bardzo atrakcyjnym stoiskiem, ale także wspaniałymi pokazami. Mistrzem ceremonii był jak zwykle szalenie sympatyczny niemiecki strongman – Andreas Hordan. Nasza firma jako jeden z głównych promotorów street workout na Świecie zaprosiła na targi FIBO ukraiński zespół – COLLECTIVE WORKOUT. Siedmiu super sprawnych chłopaków codziennie przyciągało tłumy widzów swoimi popisami free style. Nie lada atrakcje przygotowali też inni członkowie TREC TEAM ATHLETES. W świetnej formie był Michał Karmowski, dla którego targi FIBO były ostatnim sprawdzianem przed ciężkim sezonem startowym. Na stoisku TRECa pojawili się dwaj olbrzymi siłacze ze wschodu – Mistrz Świata w Armwrestlingu Denis Cyplenkov oraz Mistrz Świata w Wyciskaniu Vladimir Kravtcov. Pierwszy z nich wzbudzał ogromne zainteresowanie odwiedzających stoisko swoimi monstrualnymi ramionami. Ci najsilniejsi i najodważniejsi zdecydowali się spróbować swoich sił w pojedynku na rękę z Mistrzem Świata. Była to doskonała okazja na pamiątkowe zdjęcie. Vladimir Kravtcov oprócz pokazów na stoisku wystąpił także w organizowanych specjalnie na FIBO zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Szybko okazało się, że nie ma sobie równych – 302,5 kg bez wspomagającej koszulki zapewniło mu zwycięstwo.  Oprócz Michała Karmowskiego nie zawiedli też inni kulturyści TREC TEAM ATHLETES. Nową choreografię testował Dawid Geler. Ciekawie wypadł też pokaz zawodników z krajów Beneluksu. Niezwykle sympatyczni Mistrzowie Belgii i Holandii – Swen de Moor oraz Johan Kloosterman zaprezentowali naprawdę dobrą kulturystyczną formę. Wspaniale wypadł kolejny zawodnik z Belgii – Kurt Depoorter – Mr. Xtreme. Bez wątpienia pokazał jedną z najlepszych definicji i separacji mięśniowych na całych targach FIBO. TRECa reprezentował też dumnie niemiecki mistrz MMA – Niko Lohmann, który wziął udział w organizowanych przy okazji FIBO zawodach. Podsumowując, prezentowane na naszym stoisku pokazy przepełnione były energią, dlatego jak magnes przyciągały widzów znudzonych samym statycznym napinaniem mięśni.

 

   TREC NUTRITION na FIBO 2013 zaprezentował nie tylko całkowicie odmieniony, nowoczesny design, ale także liczne nowości produktowe, w tym VITAL STACK DRINK, L-CARNITINE 3000 czy S.A.W. SHOT. Tak ogromne targi to doskonała okazja do promocji i degustacji odżywek. Swoją premierę miała całkowicie nowa gama produktowa – ACTION LINE. Innowacyjne żele energetyczne – ADRENALINE GEL, LONG ENERGY GEL, REGENERATE GEL i CARBO FULL GEL zrobiły na klientach świetne wrażenie. Dzięki specjalnej technologii HYDRO GEL doskonale się wchłaniają, a zawarte w nich składniki odżywcze są dużo bardziej stabilne i szybciej docierają do mięśni. Nowa linia produktów już w kwietniu pojawi się w ogólnej sprzedaży.

 

   Podsumowując FIBO 2013 odniosło ogromny sukces – decyzja o zmianie lokalizacji była trafna. Branża fitness, wellnes i odżywek rozwija się doskonale między innymi dlatego, że moda na zdrowe, silne i sprawne ciało staje się ogólnoświatowym trendem. Właśnie na takich imprezach jak FIBO widać, że coraz więcej ludzi zaczyna po prostu dbać o siebie. To bardzo pozytywne, że coraz więcej osób poza pracą zawodową znajduje ogromną przyjemność w treningach i zdrowym, sportowym stylu życia.

 

Dziękujemy Wam za FIBO 2013 i zapraszamy w przyszłym roku,

TREC TEAM

 

Zapraszamy na fotorelację - Galeria

 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z FIBO 2013

 

 

 

 

Data: 19 kwietnia 2013 2086 Odsłon Pozostaw komentarz Przejdź do komentarzy

Pozostaw komentarz
Brak komentarzy

 

Firma / O Trec Nutrition

Dążenie do osiągnięcia zdrowego, wysportowanego i sprawnego ciała stało się w ostatnich latach światowym trendem. Doskonała sylwetka i wysoka forma fizyczna nie jest tylko związana z intensywnym treningiem, ale również z racjonalnie przygotowaną dietą. Podstawowe znaczenie głównych makroskładników odżywczych znane jest już dość dobrze. Jednak nowo odkrywane funkcje białek, tłuszczów i węglowodanów w procesach budowania masy mięśniowej, wytwarzania energii i regeneracji potreningowej wciąż zaskakują wielu naukowców i dietetyków. Zapotrzebowanie sportowców wyczynowych, oraz trenujących rekreacyjnie na składniki pokarmowe jest znacznie większe i nie zawsze może być zaspokojone przez tradycyjną dietę.

 

Doświadczenia pokazują, że precyzyjna, odpowiednio dobrana suplementacja jest doskonałym wsparciem dla prawidłowo prowadzonego programu treningowego. Osiągnięcie wymarzonego celu staje się szybsze i łatwiejsze, gdy wspomagane jest najwyższej jakości preparatami, gwarantującymi pełne bezpieczeństwo stosowania. Firma TREC NUTRITION, przy współpracy z najlepszymi laboratoriami, technologami żywienia, lekarzami sportowymi oraz wybitnymi sportowcami, stworzyła ofertę produktów na najwyższym światowym poziomie. W ofercie znajdują się produkty wspomagające przyrost masy i siły mięśniowej, energetyzujące, redukujące tkankę tłuszczową, regenerujące aparat ruchowy oraz wzmacniające siły witalne organizmu. Sięgając po produkty naszej firmy mają Państwo pewność, że dostarczacie swojemu organizmowi tylko najlepszych składników odżywczych, w odpowiednich dla niego proporcjach.

 

Od początku istnienia TREC NUTRITION przykładał szczególną wagę do najwyższej jakości oferowanych produktów oraz pełnej ich zgodności z obowiązującym prawem żywnościowym. W chwili obecnej w firmie funkcjonuje Zintegrowany System Zarządzania spełniający wymagania norm ISO 9001 i ISO 22000 w zakresie „Produkcja, konfekcjonowanie i sprzedaż środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz suplementów diety”. Dzięki rygorystycznemu przestrzeganiu zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP) i produkcyjnej (GMP) w naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, poziom bezpieczeństwa oferowanych wyrobów nie ustępuje nawet najsurowszym wymaganiom stawianym produkcji farmaceutycznej. Sprawność funkcjonowania firmy oraz nasza determinacja w tworzeniu i nieustannym doskonaleniu systemu zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem żywności została potwierdzona certyfikatem przyznanym przez szwajcarską firmę SGS uznawaną za najlepszą na świecie w dziedzinie certyfikacji zakładów. Więcej informacji o wszystkich produktach znajdziecie Państwo na stronie www.trecnutrition.com oraz telefonicznie u naszych ekspertów pod nr tel. 071 795 81 70 lub pocztą elektroniczną: ekspert@trec.com.pl.

Regulamin programu lojalnościowego - "Premiujemy zakupy i aktywnych klientów"

 1. Ogólne informacje o programie lojalnościowym.
  Każdy zarejestrowany klient sklepu trec.pl za dokonane zakupy i aktywność otrzymuje punkty w programie lojalnościowym, które może wymieniać na produkty z naszej oferty podczas realizacji zamówień.

 2. Zasady naliczania punktów:
  • każde 1 zł wydane w naszym sklepie to zdobycie 1 punktu. 20 zdobytych punktów to 1 zł do realizacji w sklepie (punkty są naliczane od całkowitej wartości produktów w zamówieniu, bez kosztów wysyłki),
  • zarejestrowanie się na sklepie nowego klienta to 200 pkt. - 10 zł do wykorzystania na zakupy,
  • zapisanie się do newslettera 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy,
  • dodanie opinii o produkcie w serwisie www.trec.pl jak i serwisie Opineo.pl 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy (użytkownik może otrzymać punkty za maksymalnie 2 recenzje w ciągu dnia, po ich zaakceptowaniu przez administratora. Użytkownik może otrzymać tylko punkty za produkt który wcześniej zakupił na stronie sklepu).
 3. Weryfikacja punktów.
  Punkty za zamówienie przyznawane są po zamknięciu zamówienia przez administratora systemu lub po zaakceptowaniu przez niego recenzji. Maksymalny czas oczekiwania na zaakceptowanie recenzji to 2 dni. Punkty za zapisanie się do newslettera przyznawane są od razu po zapisaniu.

  Punkty oczekujące zostają zaliczone, gdy:
  • wiadomo, że dana transakcja została sfinalizowana, czyli zamówienie zostało opłacone, a zamówiony towar został wysłany do Klienta,
  • transakcja została sfinalizowana (zamówienie opłacone i zamknięte w systemie) w ciągu 14 dni od chwili złożenia zamówienia.
  Punkty oczekujące zostają anulowane, gdy:
  • nie doszło do transakcji (np. brak wpłaty),
  • kiedy administrator nie zaakceptował opinii o produkcie.
 4. Uwagi dodatkowe:
  • dla jednego Klienta może być prowadzone tylko jedno konto z punktami. Nie ma możliwości przekazania punktów innej osobie,
  • minimalna ilość punktów jaką Klient musi zdobyć na swoim koncie żeby móc je wykorzystać to 300 pkt.,
  • maksymalna ilość punktów to 4000 pkt. Po przekroczeniu salda punkty za kolejne zamówienia nie będa naliczane,
  • po wykorzystaniu części punktów saldo zostanie zmniejszone, punkty za kolejne zamówienia będą naliczane aż do ponownego uzyskania salda maksymalnego,
  • jeśli przy zamówieniu któryś z produktów został opłacony za pomocą punktów wtedy za całość zamówienia punkty nie są przyznawane,
  • jeśli w zamówieniu znajdują się produkty objęte będące już w promocji (np. obniżona cena specjalna) lub zamówienie objęte jest inną regułą promocyjną, punkty za takie zamówienie, również nie są przyznawane,
  • użycie jakiegokolwiek kodu rabatowego, także zwalnia zamówienie z naliczania za nie punktów,
  • program nie obowiązuje w przypadku zamówień realizowanych do dnia 18 października 2013,
  • sklep trec.pl zastrzega sobie prawo do zmiany warunków w programie lojalnościowym.

[X]

Strona wykorzystuje pliki cookie, które przechowywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w Swojej przeglądarce.
Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.