Brak produktów w koszyku

Oficjalny sklep internetowy TREC NUTRITION
Zaloguj się lub utwórz konto

Ekspert Trec Nutrition odpowiada
+48 71 795 81 70

Złóż zamówienie telefonicznie
Pn-Pt: 10:00 - 18:00

Livechat

Trec Nutrition

OLBRZYM Z ROSJI. DENIS CYPLENKOV

Trec Nutrition
Wróć do listy


Trec Magazine: Witam. To niecodzienne przeżycie spotkać kogoś takich rozmiarów jak Ty? Czy bycie tak potężnym zawodnikiem nie przeszkadza czasami w codziennym życiu? Czy jak lecisz samolotem nie musisz kupować 2 biletów?

Denis Cyplenkov: Przede wszystkim zależy to od punktu widzenia – ja czuję się lekki i maleńki. Chociaż trzeba przyznać, że w samolocie miejsca jest trochę mało, ale już się do tego przyzwyczaiłem. Może to nie ja jestem za duży, tylko samoloty są za małe. Największy problem mam z ubraniami, bo bardzo ciężko jest mi znaleźć coś co na mnie pasuje. Dlatego najczęściej jestem zmuszony kupować nie to co mi się podoba, tylko to w co uda mi się wcisnąć.


TM: Powiedz jak wyglądało Twoje życie zanim trafiłeś do TREC TEAM ATHLETES? Od ilu lat trenujesz? Co robiłeś zanim zostałeś armwrestlerem? Podobno startowałeś jako STRONGMAN?

DC: To prawda, kilka razy zmieniałem dyscyplinę. Byłem sztangistą, potem armwrestlerem, potem strongmanem, a potem znów armwrestlerem. Zawsze ciągnęło mnie do sportów siłowych, bo mam predyspozycje w tym kierunku. Już na początku gimazjum uczęszczałem do różnych sekcji sportowych, a do samego końca szkoły pod okiem trenera Yakimenko zajmowałem się ciężarami. Miałem całkiem niezłe wyniki i zacząłem siłować się na rękę, udało mi się nawet zdobyć tytuł Mistrza Ukrainy
i Europy wśród juniorów. W 2002 roku przeniosłem się do Moskwy i zacząłem startować jako strongman w zawodach Power Extreme. Byłem finalistą i zwycięzcą wielu turniejów, zostałem też członkiem reprezentacji Rosji w tej dyscyplinie. Rozpocząłem też starty w komercyjnych turniejach siłowania na rękę. W 2008 zacząłem współpracę z trenerem Kote Razmadze, który ukierunkował moje treningi pod kątem rozwoju konkretnych umiejętności niezbędnych w armwrestlingu. Dzięki niemu zacząłem walczyć z najlepszymi i odnosić sukcesy na arenie międzynarodowej zdobywając tytuł Mistrza Świata.


TM: Wiesz jak to jest – czasem zdjęcia nie oddają wielkości fotografowanych „obiektów”, dlatego powiedz ile masz wzrostu i ile teraz ważysz? Podobno Twoje ramiona mają prawie 60 cm w obwodzie? Czy to prawda?

DC: Aktualnie przygotowuję się do zawodów i stopniowo nabieram formy. Co do ramion to prawda, mają one około 62 cm w obwodzie, obecnie ważę mniej więcej 142 kg. Mam 186 cm wzrostu, więc faktycznie aby zrobić mi dobre zdjęcie trzeba się trochę postarać. Mam potężne dłonie i 24 cm
w obwodzie nadgarstka, co nie ukrywam pomaga mi w trakcie pojedynków w armwrestlinu.


TM W TREC TEAM mamy już jednego STRONGMANA, który teraz startuje jako kulturysta? Twierdzi że było mu dużo łatwiej bo miał solidne podstawy siłowe. Czy Tobie też było łatwiej zmienić sport ze strongman na armwrestling?

DC: Tak, słyszałem o tym, że w TREC TEAM ATHLETES mamy Mistrza Kulturystyki, który kiedyś starował jako strongman. Powiem szczerze, że u mnie było podobnie ze zmianą dyscypliny, z tą różnicą że ja do armwrestlingu wróciłem, bo tak jak powiedziałem wcześniej już kiedyś trenowałem ten sport.


TM: Nie znając twoich dokonań sportowych w armwrestlingu patrząc na Ciebie po raz pierwszy pomyślałbym, że jesteś kulturystą albo powerlifterem. Czy myślałeś kiedyś o starcie w zawodach kulturystycznych?

DC: Oczywiście szanuję kulturystów, miałem okazję spotkac wielu dobrych zawodników chociażby na targach FIBO. Jednak ja nie lubię gdy ocenia mnie jury, wolę bezpośrednią walkę. W armwrestlingu nie ma żadnych wątpliwości jeśli chodzi o zwycięzcę pojedynku w czasie zawodów.


TM: Porozmawiajmy teraz o przygotowaniach. Czym różni się trening arwrestlera od kulturysty czy siłacza? Czy są jakieś ćwiczenia, które są wspólne dla twojej dyscypliny i np. kulturystyki?

DC: Jest jedna zasadnicza różnica – armwrestler trenuje więzadła, a kulturysta mięśnie. Mimo, że często ćwiczenia są takie same, różnią je istotne szczegóły, które decydują o końcowym wyniku całego planu treningowego.


TM: Twoje pokazy na FIBO przyciągały tłumy odwiedzających. Prawdę mówiąc to właśnie Ty robiłeś na całych targach największe wrażenie. Ludzie nie mogli wyjść z podziwu patrząc na Twoje ogromne dłonie i ramiona. Jak oceniasz tą imprezę?

DC: Byłem już kiedys na podobnych targach, ale to co widziałem w Kolonii przerosło moje oczekiwania. To była największa impreza tego typu jaką odwiedziłem. Byłem pod ogromnym wrażeniem rozmachu z jakim firmy się do niej przygotowały. Hale w Kolonii odwiedziło mnóstwo ludzi – czasem aż trudno było przejść ze sceny na drugą stronę stoiska, szczególnie dla osoby o moich gabarytach.


TM: Jak sądzisz, czy TREC pokazał się z dobrej strony na FIBO?

DC: Muszę powiedzieć, że TREC był najlepszy! Mieliśmy najwspanialsze stoisko na całej imprezie. Byłem dumny, że jestem w TREC TEAM ATHLETES.


TM: Na FIBO widziałem że nie przejmowałeś się dietą tak jak inni zawodnicy np. kulturyści którzy z zegarkiem w ręku pochłaniali kolejne pojemniki ryżu z kurczakiem. Jak odżywiasz się na co dzień? Jaką dietę stosujesz? Ile mniej więcej zjadasz posiłków w ciągu dnia?

DC: W porównaniu do nich jem mało, 2–3 razy dziennie i to mi wystarcza. Armwrestling to zupełnie inna dyscyplina niż kulturystyka. Nie mógłbym jeść tak jak kulturyści bo smutno by mi było tak się odżywiać.


TM: Co jakiś czas widzieliśmy Cię z szejkiem WHEY 100 czy napojem z VITAL STACK w ręku, albo którymś z nowych żeli ACTION LINE. Powiedz jak oceniasz produkty TREC NUTRITION? Jakie suplementy tej marki na co dzień stosujesz?

DC: Tak to prawda, na stoisku moglem znaleźć wszystkie niezbędne produkty: żele energetyczne, witaminy, białka. To bardzo ważne, bo na FIBO nie było okazji żeby normalnie zjeść. Odżywki dla sportowców zawsze mi pomagają, jeśli chodzi o wybór produktów TRECA to stosuję w zasadzie wszystko. Nowości oceniam bardzo pozytywnie, są nie tylko smaczne, ale też dobrze działają.


TM: Na FIBO nie brałeś udziału w żadnych zawodach, bo nie miałeś formy startowej. Jak wygląda cykl przygotowań zawodnika w armwrestlingu? Jak często przypada szczyt formy i jak wiele razy w ciągu roku startujesz?

DC: Moje przygotowania idealnej formy trwają około 3 miesięcy. Jako armwrestler potrzebuję bardzo dużo siły, dlatego w swoich treningach stawiam głównie na jej rozwój.


TM: Wielu młodych ludzi chciało by spróbować swoich sił w armrestlingu? Co byś im poradził? Od czego powinni zacząć aby osiągnąć sukces?

DC: Początkującym radzę przygotować więzadła, a następnie próbować walczyć! To bardzo ważne, żeby od razu nie zabić w sobie tego sportu! Jak w każdym sporcie tu także potrzebna jest cierpliwość. Nie ma nic za darmo.


TM: Wracając na koniec do samych targów FIBO, czy zobaczymy Cię w Kolonii w przyszłym roku? Może następnym razem wystartujesz w organizowanych w czasie targów zawodach w armrestlingu?

DC: Poczekamy, zobaczymy! Jeśli będzie czas, na pewno wpadnę na FIBO 2014! A jeśli chodzi o walkę i start w zawodach – zawsze jestem za! Najważniejsze, żeby rywal i oferta były godne.


TM: Bardzo dziękuję Ci za rozmowę.Życzę sukcesów.

DC: Dziękuję i pozdrawiam czytelników TREC MAGAZINE.
 

Data: 2 sierpnia 2013 10396 Odsłon Pozostaw komentarz Przejdź do komentarzy

Pozostaw komentarz
Brak komentarzy

 

Firma / O Trec Nutrition

Dążenie do osiągnięcia zdrowego, wysportowanego i sprawnego ciała stało się w ostatnich latach światowym trendem. Doskonała sylwetka i wysoka forma fizyczna nie jest tylko związana z intensywnym treningiem, ale również z racjonalnie przygotowaną dietą. Podstawowe znaczenie głównych makroskładników odżywczych znane jest już dość dobrze. Jednak nowo odkrywane funkcje białek, tłuszczów i węglowodanów w procesach budowania masy mięśniowej, wytwarzania energii i regeneracji potreningowej wciąż zaskakują wielu naukowców i dietetyków. Zapotrzebowanie sportowców wyczynowych, oraz trenujących rekreacyjnie na składniki pokarmowe jest znacznie większe i nie zawsze może być zaspokojone przez tradycyjną dietę.

 

Doświadczenia pokazują, że precyzyjna, odpowiednio dobrana suplementacja jest doskonałym wsparciem dla prawidłowo prowadzonego programu treningowego. Osiągnięcie wymarzonego celu staje się szybsze i łatwiejsze, gdy wspomagane jest najwyższej jakości preparatami, gwarantującymi pełne bezpieczeństwo stosowania. Firma TREC NUTRITION, przy współpracy z najlepszymi laboratoriami, technologami żywienia, lekarzami sportowymi oraz wybitnymi sportowcami, stworzyła ofertę produktów na najwyższym światowym poziomie. W ofercie znajdują się produkty wspomagające przyrost masy i siły mięśniowej, energetyzujące, redukujące tkankę tłuszczową, regenerujące aparat ruchowy oraz wzmacniające siły witalne organizmu. Sięgając po produkty naszej firmy mają Państwo pewność, że dostarczacie swojemu organizmowi tylko najlepszych składników odżywczych, w odpowiednich dla niego proporcjach.

 

Od początku istnienia TREC NUTRITION przykładał szczególną wagę do najwyższej jakości oferowanych produktów oraz pełnej ich zgodności z obowiązującym prawem żywnościowym. W chwili obecnej w firmie funkcjonuje Zintegrowany System Zarządzania spełniający wymagania norm ISO 9001 i ISO 22000 w zakresie „Produkcja, konfekcjonowanie i sprzedaż środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz suplementów diety”. Dzięki rygorystycznemu przestrzeganiu zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP) i produkcyjnej (GMP) w naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, poziom bezpieczeństwa oferowanych wyrobów nie ustępuje nawet najsurowszym wymaganiom stawianym produkcji farmaceutycznej. Sprawność funkcjonowania firmy oraz nasza determinacja w tworzeniu i nieustannym doskonaleniu systemu zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem żywności została potwierdzona certyfikatem przyznanym przez szwajcarską firmę SGS uznawaną za najlepszą na świecie w dziedzinie certyfikacji zakładów. Więcej informacji o wszystkich produktach znajdziecie Państwo na stronie www.trecnutrition.com oraz telefonicznie u naszych ekspertów pod nr tel. 071 795 81 70 lub pocztą elektroniczną: ekspert@trec.com.pl.

Regulamin programu lojalnościowego - "Premiujemy zakupy i aktywnych klientów"

 1. Ogólne informacje o programie lojalnościowym.
  Każdy zarejestrowany klient sklepu trec.pl za dokonane zakupy i aktywność otrzymuje punkty w programie lojalnościowym, które może wymieniać na produkty z naszej oferty podczas realizacji zamówień.

 2. Zasady naliczania punktów:
  • każde 1 zł wydane w naszym sklepie to zdobycie 1 punktu. 20 zdobytych punktów to 1 zł do realizacji w sklepie (punkty są naliczane od całkowitej wartości produktów w zamówieniu, bez kosztów wysyłki),
  • zarejestrowanie się na sklepie nowego klienta to 200 pkt. - 10 zł do wykorzystania na zakupy,
  • zapisanie się do newslettera 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy,
  • dodanie opinii o produkcie w serwisie www.trec.pl jak i serwisie Opineo.pl 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy (użytkownik może otrzymać punkty za maksymalnie 2 recenzje w ciągu dnia, po ich zaakceptowaniu przez administratora. Użytkownik może otrzymać tylko punkty za produkt który wcześniej zakupił na stronie sklepu).
 3. Weryfikacja punktów.
  Punkty za zamówienie przyznawane są po zamknięciu zamówienia przez administratora systemu lub po zaakceptowaniu przez niego recenzji. Maksymalny czas oczekiwania na zaakceptowanie recenzji to 2 dni. Punkty za zapisanie się do newslettera przyznawane są od razu po zapisaniu.

  Punkty oczekujące zostają zaliczone, gdy:
  • wiadomo, że dana transakcja została sfinalizowana, czyli zamówienie zostało opłacone, a zamówiony towar został wysłany do Klienta,
  • transakcja została sfinalizowana (zamówienie opłacone i zamknięte w systemie) w ciągu 14 dni od chwili złożenia zamówienia.
  Punkty oczekujące zostają anulowane, gdy:
  • nie doszło do transakcji (np. brak wpłaty),
  • kiedy administrator nie zaakceptował opinii o produkcie.
 4. Uwagi dodatkowe:
  • dla jednego Klienta może być prowadzone tylko jedno konto z punktami. Nie ma możliwości przekazania punktów innej osobie,
  • minimalna ilość punktów jaką Klient musi zdobyć na swoim koncie żeby móc je wykorzystać to 300 pkt.,
  • maksymalna ilość punktów to 4000 pkt. Po przekroczeniu salda punkty za kolejne zamówienia nie będa naliczane,
  • po wykorzystaniu części punktów saldo zostanie zmniejszone, punkty za kolejne zamówienia będą naliczane aż do ponownego uzyskania salda maksymalnego,
  • jeśli przy zamówieniu któryś z produktów został opłacony za pomocą punktów wtedy za całość zamówienia punkty nie są przyznawane,
  • jeśli w zamówieniu znajdują się produkty objęte będące już w promocji (np. obniżona cena specjalna) lub zamówienie objęte jest inną regułą promocyjną, punkty za takie zamówienie, również nie są przyznawane,
  • użycie jakiegokolwiek kodu rabatowego, także zwalnia zamówienie z naliczania za nie punktów,
  • program nie obowiązuje w przypadku zamówień realizowanych do dnia 18 października 2013,
  • sklep trec.pl zastrzega sobie prawo do zmiany warunków w programie lojalnościowym.

[X]

Strona wykorzystuje pliki cookie, które przechowywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w Swojej przeglądarce.
Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.