Brak produktów w koszyku

Oficjalny sklep internetowy TREC NUTRITION
Zaloguj się lub utwórz konto

Ekspert Trec Nutrition odpowiada
+48 71 795 81 70

Złóż zamówienie telefonicznie
Pn-Pt: 10:00 - 18:00

Livechat

Trening .

RUCH. SPOSÓB NA WIECZNĄ MŁODOŚĆ.

Trening .
Wróć do listy

W dzisiejszych czasach jesteśmy tak zabiegani i zapracowani, że bardzo często zapominamy o naturalnych potrzebach ciała. Nasza codzienna aktywność jest znikoma – przeważnie prowadzimy siedzący tryb życia. Wysiłek fizyczny staje się często tylko śmiesznym wspomnieniem z lekcji wychowania fizycznego. Gdy jesteśmy jeszcze młodzi, nie dostrzegamy tego problemu, bo nasze ciało szybko adaptuje się do „nowoczesnego” stylu życia, który w połączeniu z niezbilansowaną i niezdrową dietą ma wyniszczający wpływ na cały organizm. Wraz z upływem lat pojawiają się pierwsze dolegliwości, a nawet choroby dotykające zarówno ciało, jak i ducha. Bez względu na to, czy masz 15, 30 czy 50 lat, zawsze możesz podjąć działania, które pomogą zniwelować wpływ wieloletnich zaniedbań. Najlepiej zacząć pozytywne zmiany od zaraz, a organizm szybko odzyska formę. Taka zmiana wiele nie kosztuje, a pomoże odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie, co z kolei przełoży się pośrednio na wszystkie dziedziny naszego życia.

 

Czym właściwie jest zdrowie? To stan organizmu, na który składa się utrzymanie idealnej wagi, prawidłowe odżywianie się, systematyczne uprawianie ćwiczeń zapewniających sprawność fizyczną i zmniejszających stres. Wszystko to pomoże nam w przeżywaniu radości życia i osiągnięciu długowieczności. Wspaniale jest być w dobrej formie fizycznej. Dzięki prawidłowej diecie i ćwiczeniom oraz pozytywnemu nastawieniu, które z nich wypływa, zyskamy bardzo dobre samopoczucie. Drobne dolegliwości ustąpią, a poważne staną się mniej dokuczliwe, zabezpieczymy się także przed rozwojem groźnych chorób. Dobre zdrowie umożliwia utrzymanie równowagi na wszystkich płaszczyznach naszego życia.

 

„Człowiek nie został stworzony do tego, by pozostawać w spoczynku. Jeżeli opuści nas dobra forma fizyczna, to czy umysł będzie w stanie za nią podążyć?”

 

Ćwiczenia fizyczne to idealny sposób na zdrowie, które jednocześnie integrują ciało i umysł. Człowiek nie został stworzony do tego, aby pozostawać w spoczynku, to właśnie dlatego dobra forma fizyczna znajduje odzwierciedlenie w sprawności naszego umysłu. Jeśli pragniesz zmienić styl życia, zrzucić wagę i podreperować zdrowie, ważne jest, abyś zachował właściwą kolejność. Po pierwsze, zacznij ćwiczyć i zdobądź kondycję, dopiero później zabierz się za dietę. Większość ludzi najpierw stosuje dietę, a dopiero potem zaczyna trenować. Ty bądź mądrzejszy!

 

Dobra kondycja fizyczna jest impe­ratywem – musimy ją mieć, jeżeli chcemy  odnaleźć siebie, mieć duże poczucie własnej wartości i sprostać wyzwaniom życia. Pamiętaj! Aby osiągnąć efekty, musisz się uzbroić w cierpliwość, być sumiennym i wytrwałym. Tylko regularne i odpowiednio dobrane pod względem objętości i intensywności treningi doprowadzą cię do sukcesu i przywrócą równowagę w organizmie. Dla utrzymania kondycji powinniśmy ćwiczyć przynajmniej trzy razy w tygodniu. Jednak dopiero przy sześciu razach sprawimy, że forma fizyczna będzie doskonała. Z początku najlepiej ćwiczyć częściej, ale w małych dawkach, dopóki nie wzmocnimy mięśni i nie staniemy się bardziej wytrzymali. Jeżeli jednego dnia ćwiczymy krócej, to dla równowagi następnego ćwiczmy dłużej.


Jeśli chcemy schudnąć i zastąpić tłuszcz mięśniami, ćwiczmy dłużej, a mniej intensywnie. Aby mieć zdrowe serce i płuca oraz być w dobrej kondycji fizycznej, powinniśmy stosować trening aerobowy. Są to ćwiczenia wymagające wysiłku mięśni o średniej intensywności, wykonywane nieprzerwanie przez trzydzieści minut lub dłużej (marsz, trucht, jazda na rowerze, szybki marsz, stepper). Podczas ich trwania organizm, w wyniku przemian tlenowych, spala najwięcej tłuszczu. Tego rodzaju trening doprowadza do łagodnego wzrostu tętna, dlatego wyjątkowo korzystnie wpływa na cały organizm, w szczególności na układy krwionośny i oddechowy, przyczynia się także do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Również ćwiczenia siłowe bardzo korzystnie wpływają na stan całego organizmu. To nie tylko okazja do spalenia dodatkowej liczby kalorii - tego typu trening przyczynia się do wzrostu siły mięśni, a także do podniesienia ogólnej witalności. Nie musimy od razu chodzić na siłownię – proste ćwiczenia wykonywane w domu, takie jak brzuszki, pompki, podciąganie na drążku czy trening z hantlami, stanowią równie dobry sposób na poprawę kondycji.

 

Każdy trening ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie, dlatego możemy wybrać taki rodzaj aktywności, jaki najbardziej lubimy i który sprawia nam przyjemność. Trzy, cztery 30-minutowe ćwiczenia w tygodniu usprawnią układ sercowo-naczyniowy i płuca, a to z kolei zapewni nam zdrowie na całe lata. Najważniejszą cechą skutecznego treningu jest regularność ‑ codzienny rygor umacniający nas w postanowieniu osiągnięcia dobrej formy. Traktujmy ćwiczenia fizyczne jako jeden z naszych priorytetów. W dążeniu do dobrej formy fizycznej powinniśmy ćwiczeniom przypisać pierwsze miejsce w planie zajęć każdego dnia. Życie wymaga od nas, byśmy byli w dobrej kondycji, przygotowani na wszystko. Stabilna forma naszego organizmu zwiększa przecież nasze szanse na powrót do zdrowia w przypadku wypadku albo choroby. Pamiętajmy, że podczas regularnych ćwiczeń musimy sobie udzielić dodatkowego wsparcia. Jeśli naprawdę chcemy zmienić coś w swoim życiu, to silne postanowienie połączone z motywacją będzie kluczem do sukcesu. Nie porywajmy się od razu z motyką na słońce, tylko planujmy takie cele, które jesteśmy w stanie na bieżąco realizować, a krok po kroku odzyskamy nadwątlone zdrowie i doskonałe samopoczucie.

 

10 korzyści z ćwiczeń:

 1. Poprawa nastroju i samopoczucia.
 2. Wzrost ogólnej sprawności ciała.
 3. Szybsza adaptacja do zmieniających się warunków życia.
 4. Zwiększenie energii i witalności.
 5. Zmniejszenie napięcia i innych objawów stresu.
 6. Ograniczenie niepokoju, apatii, wahań nastroju i innych objawów depresji.
 7. Obniżenie częstotliwości akcji serca i ciśnienia krwi.
 8. Obniżenie poziomu cukru, złego cholesterolu i trójglicerydów we krwi.
 9. Poprawa poczucia własnej wartości.
 10. Dłuższe życie!

Jerzy Łaniec
Dwukrotny Rekordzista Guinessa: 1980 rekord świata w ćwiczeniach na wzniosy tułowia na mięśnie brzucha
16 000 powtórzeń bez przerwy w 8 h 27 min;  2007 rekord świata w ćwiczeniu z kółkiem na mięśnie brzucha 4000 powtórzeń  bez przerwy w 3 h

Data: 8 października 2013 757 Odsłon Pozostaw komentarz Przejdź do komentarzy

Pozostaw komentarz
Brak komentarzy

 

Firma / O Trec Nutrition

Dążenie do osiągnięcia zdrowego, wysportowanego i sprawnego ciała stało się w ostatnich latach światowym trendem. Doskonała sylwetka i wysoka forma fizyczna nie jest tylko związana z intensywnym treningiem, ale również z racjonalnie przygotowaną dietą. Podstawowe znaczenie głównych makroskładników odżywczych znane jest już dość dobrze. Jednak nowo odkrywane funkcje białek, tłuszczów i węglowodanów w procesach budowania masy mięśniowej, wytwarzania energii i regeneracji potreningowej wciąż zaskakują wielu naukowców i dietetyków. Zapotrzebowanie sportowców wyczynowych, oraz trenujących rekreacyjnie na składniki pokarmowe jest znacznie większe i nie zawsze może być zaspokojone przez tradycyjną dietę.

 

Doświadczenia pokazują, że precyzyjna, odpowiednio dobrana suplementacja jest doskonałym wsparciem dla prawidłowo prowadzonego programu treningowego. Osiągnięcie wymarzonego celu staje się szybsze i łatwiejsze, gdy wspomagane jest najwyższej jakości preparatami, gwarantującymi pełne bezpieczeństwo stosowania. Firma TREC NUTRITION, przy współpracy z najlepszymi laboratoriami, technologami żywienia, lekarzami sportowymi oraz wybitnymi sportowcami, stworzyła ofertę produktów na najwyższym światowym poziomie. W ofercie znajdują się produkty wspomagające przyrost masy i siły mięśniowej, energetyzujące, redukujące tkankę tłuszczową, regenerujące aparat ruchowy oraz wzmacniające siły witalne organizmu. Sięgając po produkty naszej firmy mają Państwo pewność, że dostarczacie swojemu organizmowi tylko najlepszych składników odżywczych, w odpowiednich dla niego proporcjach.

 

Od początku istnienia TREC NUTRITION przykładał szczególną wagę do najwyższej jakości oferowanych produktów oraz pełnej ich zgodności z obowiązującym prawem żywnościowym. W chwili obecnej w firmie funkcjonuje Zintegrowany System Zarządzania spełniający wymagania norm ISO 9001 i ISO 22000 w zakresie „Produkcja, konfekcjonowanie i sprzedaż środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz suplementów diety”. Dzięki rygorystycznemu przestrzeganiu zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP) i produkcyjnej (GMP) w naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, poziom bezpieczeństwa oferowanych wyrobów nie ustępuje nawet najsurowszym wymaganiom stawianym produkcji farmaceutycznej. Sprawność funkcjonowania firmy oraz nasza determinacja w tworzeniu i nieustannym doskonaleniu systemu zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem żywności została potwierdzona certyfikatem przyznanym przez szwajcarską firmę SGS uznawaną za najlepszą na świecie w dziedzinie certyfikacji zakładów. Więcej informacji o wszystkich produktach znajdziecie Państwo na stronie www.trecnutrition.com oraz telefonicznie u naszych ekspertów pod nr tel. 071 795 81 70 lub pocztą elektroniczną: ekspert@trec.com.pl.

Regulamin programu lojalnościowego - "Premiujemy zakupy i aktywnych klientów"

 1. Ogólne informacje o programie lojalnościowym.
  Każdy zarejestrowany klient sklepu trec.pl za dokonane zakupy i aktywność otrzymuje punkty w programie lojalnościowym, które może wymieniać na produkty z naszej oferty podczas realizacji zamówień.

 2. Zasady naliczania punktów:
  • każde 1 zł wydane w naszym sklepie to zdobycie 1 punktu. 20 zdobytych punktów to 1 zł do realizacji w sklepie (punkty są naliczane od całkowitej wartości produktów w zamówieniu, bez kosztów wysyłki),
  • zarejestrowanie się na sklepie nowego klienta to 200 pkt. - 10 zł do wykorzystania na zakupy,
  • zapisanie się do newslettera 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy,
  • dodanie opinii o produkcie w serwisie www.trec.pl jak i serwisie Opineo.pl 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy (użytkownik może otrzymać punkty za maksymalnie 2 recenzje w ciągu dnia, po ich zaakceptowaniu przez administratora. Użytkownik może otrzymać tylko punkty za produkt który wcześniej zakupił na stronie sklepu).
 3. Weryfikacja punktów.
  Punkty za zamówienie przyznawane są po zamknięciu zamówienia przez administratora systemu lub po zaakceptowaniu przez niego recenzji. Maksymalny czas oczekiwania na zaakceptowanie recenzji to 2 dni. Punkty za zapisanie się do newslettera przyznawane są od razu po zapisaniu.

  Punkty oczekujące zostają zaliczone, gdy:
  • wiadomo, że dana transakcja została sfinalizowana, czyli zamówienie zostało opłacone, a zamówiony towar został wysłany do Klienta,
  • transakcja została sfinalizowana (zamówienie opłacone i zamknięte w systemie) w ciągu 14 dni od chwili złożenia zamówienia.
  Punkty oczekujące zostają anulowane, gdy:
  • nie doszło do transakcji (np. brak wpłaty),
  • kiedy administrator nie zaakceptował opinii o produkcie.
 4. Uwagi dodatkowe:
  • dla jednego Klienta może być prowadzone tylko jedno konto z punktami. Nie ma możliwości przekazania punktów innej osobie,
  • minimalna ilość punktów jaką Klient musi zdobyć na swoim koncie żeby móc je wykorzystać to 300 pkt.,
  • maksymalna ilość punktów to 4000 pkt. Po przekroczeniu salda punkty za kolejne zamówienia nie będa naliczane,
  • po wykorzystaniu części punktów saldo zostanie zmniejszone, punkty za kolejne zamówienia będą naliczane aż do ponownego uzyskania salda maksymalnego,
  • jeśli przy zamówieniu któryś z produktów został opłacony za pomocą punktów wtedy za całość zamówienia punkty nie są przyznawane,
  • jeśli w zamówieniu znajdują się produkty objęte będące już w promocji (np. obniżona cena specjalna) lub zamówienie objęte jest inną regułą promocyjną, punkty za takie zamówienie, również nie są przyznawane,
  • użycie jakiegokolwiek kodu rabatowego, także zwalnia zamówienie z naliczania za nie punktów,
  • program nie obowiązuje w przypadku zamówień realizowanych do dnia 18 października 2013,
  • sklep trec.pl zastrzega sobie prawo do zmiany warunków w programie lojalnościowym.

[X]

Strona wykorzystuje pliki cookie, które przechowywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w Swojej przeglądarce.
Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.