Brak produktów w koszyku

Oficjalny sklep internetowy TREC NUTRITION
Zaloguj się lub utwórz konto

Ekspert Trec Nutrition odpowiada
+48 71 795 81 70

Złóż zamówienie telefonicznie
Pn-Pt: 10:00 - 18:00

Livechat

Trec Nutrition

Sześć najskuteczniejszych ćwiczeń na pośladki.

Trec Nutrition
Wróć do listy
 
 
 

1. PRZYSIAD NA MASZYNIE SMITHA Z NOGAMI DO PRZODU


 


PRAWIDŁOWE WYKONANIE
 Łapiemy sztangę nachwytem, umieszczając gryf na barkach; nogi lekko ugięte w kolanach ustawiamy w rozkroku większym niż szerokość barków, a stopy wypuszczamy do przodu tak, aby w momencie, kiedy uda znajdą się w położeniu równoległym do podłoża, utworzyły z podudziami kąt prosty. Podczas wdechu siadamy do poziomu, aż górna powierzchnia uda wyznaczy linię równoległą do podłogi, cały czas pilnując, aby zachować proste plecy.

POPEŁNIANE BŁĘDY
Koci grzbiet, złe ustawienie stóp, blokowanie nóg lub pełny wyprost w stawie kolanowym.


 

2. PRZYSIAD ZE SZTANGĄ NAD GŁOWĄ


 


PRAWIDŁOWE WYKONANIE
Gryf sztangi łapiemy szeroko, zarzucamy na barki i przekładamy za głowę. Następnie unosimy go do góry, prostując ramiona, blokujemy stawy barkowe, pachy skierowane do przodu. Siadamy głęboko, biorąc wdech; opuszczamy biodra w dół, utrzymując gryf cały czas nad ciałem na wyprostowanych ramionach. Wracając do pozycji wyjściowej, wykonujemy wydech.


POPEŁNIANE BŁĘDY
Trzymanie sztangi w dolnej fazie ruchu zbyt blisko przodu sylwetki destabilizuje ją.


     

 3. PRZYSIAD ZE SZTANGĄ NAD GŁOWĄ 

 

     


PRAWIDŁOWE WYKONANIE
Stajemy w szerokim rozkroku, stopy na zewnątrz, plecy ściągnięte. Trzymając dwiema rękami hantlę w pionie lub w poziomie, wykonujemy głęboki przysiad i wciągamy powietrze. Następnie wracamy do pozycji wyjściowej i robimy wydech, cały czas kontrolując ruch.


POPEŁNIANE BŁĘDY
Złe ustawienie sylwetki, zbyt szybki ruch.


     

4. WYKROKI Z SANDBAGIEM


     


PRAWIDŁOWE WYKONANIE
Stajemy w lekkim rozkroku, zarzucamy na plecy worek sandbag. Podczas wdechu wykonujemy duży wykrok do przodu do momentu, kiedy górna płaszczyzna uda utworzy linię równoległą do podłoża. Następnie wydychamy powietrze i wracamy do pozycji wyjściowej. Powtarzamy analogiczny ruch drugą kończyną, przesuwając się do przodu jak w marszu. W pozycji końcowej noga w kolanie powinna być zgięta pod kątem prostym. Staramy się robić wykroki tak, aby unikać sytuacji, w której kolano wychylone jest do przodu dalej niż stopa.


POPEŁNIANE BŁĘDY
Stosowanie zbyt dużego obciążenia, zbyt krótki lub zbyt daleki krok.


     

5. KOPNIECIE OSŁA NA MASZYNIE SMITHA


 

PRAWIDŁOWE WYKONANIE
Siadamy w klęku podpartym przed suwnicą Smitha, tak aby gryf znajdował się mniej więcej w linii naszych kostek. Klęczymy na jednej nodze, drugą uginamy, przesuwając kolano do klatki piersiowej i umieszczamy płasko stopę pod odblokowanym gryfem sztangi. Podczas wydechu wypychamy gryf do góry, napinając jednocześnie pośladek. Ruch powtarzamy drugą nogą.


POPEŁNIANE BŁĘDY
Zła odległość od maszyny, nieodpowiednia technika ruchu.


     

6. MOSTKI – UNOSZENIE MIEDNICY LEŻĄC Z OBCIĄZENIEM


 


PRAWIDŁOWE WYKONANIE
Kładziemy się na plecach, na brzuchu trzymamy talerz obciążenia; podkurczamy kolana i ustawiamy stopy tak, aby w pozycji początkowej podudzia były w pozycji prostopadłej do podłoża. Podczas wydechu unosimy miednicę i wypychamy umieszczone na brzuchu obciążenie do góry, napierając z całej siły stopami na podłogę. Utrzymujemy maksymalne wychylenie miednicy przez 3 sekundy i wracamy do pozycji początkowej, biorąc jednocześnie wdech.


POPEŁNIANE BŁĘDY
Brak kontroli nad ruchem, brak pauzy w szczytowym momencie ruchu.

 

Data: 20 kwietnia 2015 863 Odsłon Pozostaw komentarz Przejdź do komentarzy

Pozostaw komentarz
Brak komentarzy

 

Firma / O Trec Nutrition

Dążenie do osiągnięcia zdrowego, wysportowanego i sprawnego ciała stało się w ostatnich latach światowym trendem. Doskonała sylwetka i wysoka forma fizyczna nie jest tylko związana z intensywnym treningiem, ale również z racjonalnie przygotowaną dietą. Podstawowe znaczenie głównych makroskładników odżywczych znane jest już dość dobrze. Jednak nowo odkrywane funkcje białek, tłuszczów i węglowodanów w procesach budowania masy mięśniowej, wytwarzania energii i regeneracji potreningowej wciąż zaskakują wielu naukowców i dietetyków. Zapotrzebowanie sportowców wyczynowych, oraz trenujących rekreacyjnie na składniki pokarmowe jest znacznie większe i nie zawsze może być zaspokojone przez tradycyjną dietę.

 

Doświadczenia pokazują, że precyzyjna, odpowiednio dobrana suplementacja jest doskonałym wsparciem dla prawidłowo prowadzonego programu treningowego. Osiągnięcie wymarzonego celu staje się szybsze i łatwiejsze, gdy wspomagane jest najwyższej jakości preparatami, gwarantującymi pełne bezpieczeństwo stosowania. Firma TREC NUTRITION, przy współpracy z najlepszymi laboratoriami, technologami żywienia, lekarzami sportowymi oraz wybitnymi sportowcami, stworzyła ofertę produktów na najwyższym światowym poziomie. W ofercie znajdują się produkty wspomagające przyrost masy i siły mięśniowej, energetyzujące, redukujące tkankę tłuszczową, regenerujące aparat ruchowy oraz wzmacniające siły witalne organizmu. Sięgając po produkty naszej firmy mają Państwo pewność, że dostarczacie swojemu organizmowi tylko najlepszych składników odżywczych, w odpowiednich dla niego proporcjach.

 

Od początku istnienia TREC NUTRITION przykładał szczególną wagę do najwyższej jakości oferowanych produktów oraz pełnej ich zgodności z obowiązującym prawem żywnościowym. W chwili obecnej w firmie funkcjonuje Zintegrowany System Zarządzania spełniający wymagania norm ISO 9001 i ISO 22000 w zakresie „Produkcja, konfekcjonowanie i sprzedaż środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz suplementów diety”. Dzięki rygorystycznemu przestrzeganiu zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP) i produkcyjnej (GMP) w naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, poziom bezpieczeństwa oferowanych wyrobów nie ustępuje nawet najsurowszym wymaganiom stawianym produkcji farmaceutycznej. Sprawność funkcjonowania firmy oraz nasza determinacja w tworzeniu i nieustannym doskonaleniu systemu zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem żywności została potwierdzona certyfikatem przyznanym przez szwajcarską firmę SGS uznawaną za najlepszą na świecie w dziedzinie certyfikacji zakładów. Więcej informacji o wszystkich produktach znajdziecie Państwo na stronie www.trecnutrition.com oraz telefonicznie u naszych ekspertów pod nr tel. 071 795 81 70 lub pocztą elektroniczną: ekspert@trec.com.pl.

Regulamin programu lojalnościowego - "Premiujemy zakupy i aktywnych klientów"

 1. Ogólne informacje o programie lojalnościowym.
  Każdy zarejestrowany klient sklepu trec.pl za dokonane zakupy i aktywność otrzymuje punkty w programie lojalnościowym, które może wymieniać na produkty z naszej oferty podczas realizacji zamówień.

 2. Zasady naliczania punktów:
  • każde 1 zł wydane w naszym sklepie to zdobycie 1 punktu. 20 zdobytych punktów to 1 zł do realizacji w sklepie (punkty są naliczane od całkowitej wartości produktów w zamówieniu, bez kosztów wysyłki),
  • zarejestrowanie się na sklepie nowego klienta to 200 pkt. - 10 zł do wykorzystania na zakupy,
  • zapisanie się do newslettera 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy,
  • dodanie opinii o produkcie w serwisie www.trec.pl jak i serwisie Opineo.pl 100 pkt. - 5 zł do wykorzystania na zakupy (użytkownik może otrzymać punkty za maksymalnie 2 recenzje w ciągu dnia, po ich zaakceptowaniu przez administratora. Użytkownik może otrzymać tylko punkty za produkt który wcześniej zakupił na stronie sklepu).
 3. Weryfikacja punktów.
  Punkty za zamówienie przyznawane są po zamknięciu zamówienia przez administratora systemu lub po zaakceptowaniu przez niego recenzji. Maksymalny czas oczekiwania na zaakceptowanie recenzji to 2 dni. Punkty za zapisanie się do newslettera przyznawane są od razu po zapisaniu.

  Punkty oczekujące zostają zaliczone, gdy:
  • wiadomo, że dana transakcja została sfinalizowana, czyli zamówienie zostało opłacone, a zamówiony towar został wysłany do Klienta,
  • transakcja została sfinalizowana (zamówienie opłacone i zamknięte w systemie) w ciągu 14 dni od chwili złożenia zamówienia.
  Punkty oczekujące zostają anulowane, gdy:
  • nie doszło do transakcji (np. brak wpłaty),
  • kiedy administrator nie zaakceptował opinii o produkcie.
 4. Uwagi dodatkowe:
  • dla jednego Klienta może być prowadzone tylko jedno konto z punktami. Nie ma możliwości przekazania punktów innej osobie,
  • minimalna ilość punktów jaką Klient musi zdobyć na swoim koncie żeby móc je wykorzystać to 300 pkt.,
  • maksymalna ilość punktów to 4000 pkt. Po przekroczeniu salda punkty za kolejne zamówienia nie będa naliczane,
  • po wykorzystaniu części punktów saldo zostanie zmniejszone, punkty za kolejne zamówienia będą naliczane aż do ponownego uzyskania salda maksymalnego,
  • jeśli przy zamówieniu któryś z produktów został opłacony za pomocą punktów wtedy za całość zamówienia punkty nie są przyznawane,
  • jeśli w zamówieniu znajdują się produkty objęte będące już w promocji (np. obniżona cena specjalna) lub zamówienie objęte jest inną regułą promocyjną, punkty za takie zamówienie, również nie są przyznawane,
  • użycie jakiegokolwiek kodu rabatowego, także zwalnia zamówienie z naliczania za nie punktów,
  • program nie obowiązuje w przypadku zamówień realizowanych do dnia 18 października 2013,
  • sklep trec.pl zastrzega sobie prawo do zmiany warunków w programie lojalnościowym.

[X]

Strona wykorzystuje pliki cookie, które przechowywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w Swojej przeglądarce.
Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.