0
MENU
DAA ULTRA Glowne

DAA ULTRA

149.00  zł

WYSOKIEJ JAKOŚCI KWAS D-ASPRARAGINOWY

Zobacz pełny opis i skład
Produkt jest obecnie niedostępny w naszym magazynie.
Darmowa dostawa od 50 zł
Wysyłka w 24h!

DAA ULTRA. Suplement diety, zawiera substancję słodzącą. KWAS D-ASPARAGINOWY. DAA ULTRA zawiera kwas D-asparaginowy (DAA). Ten endogenny aminokwas białkowy uzupełnia dietę sportowców. Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 3 g (0,5 miarki).

Kwas D-asparaginowy; substancja słodząca – sukraloza; aromat; barwnik – beta-karoten.

Zalecaną dzienną porcję preparatu – 3 g (0,5 miarki) rozpuścić w 200 ml wody, najlepiej stosować rano po przebudzeniu.


Uwagi

Składniki aktywne:

w 3 g*

DAA (Kwas D-Asparaginowy)

2955,00 mg

*Dzienna porcja produktu


Składniki

Kwas D-asparaginowy; substancja słodząca – sukraloza; aromat; barwnik – beta-karoten.

Przesyłka

 • Wysyłka w 24h
 • Koszt dostawy 9 zł
 • Bezpłatna przesyłka od 50 zł

Dostawa

Czas dostawy: do 24 godzin

Godzina wysyłki: Paczki wysyłamy do godziny 13:30.

Metody płatności

 • Szybki przelew online
 • Płatność kartą
 • BLIK
 • Płatność za pobraniem
 • Płatność odroczona (21 dni)
 • Płatność mobilna

Opinie

 • (5/5)

  Dużo jest sprzecznych opinii na temat DAA. Jedni chwalą drudzy narzekają że nie działa. Prawdopodobnie narzekają osoby młode którym taki suplement się nie przyda. Ja osobiście zauważyłem że regeneruje się szybciej i zwiększam szybciej ciężar na treningach. Dodatkowo zwiększony mam apetyt. Polecam szczególnie osobom z dłuższym stażem treningowy jak i wiekowym.

  /
 • (5/5)

  Myślenie osób, szczególnie w młodym wieku bywa bardzo trudnym tematem w zrozumieniu jego sensu. Trzeba się naprawdę bardzo nagłowić, aby wyciągnąć sensowne wnioski z podejścia młodych osób do życia, swojego zdrowia, zachowania, czy sensu postępowania. Niestety jesteś jednym z ich przypadków, kiedy to "ręce opadają" po przeczytaniu tego, co chcesz wprowadzić w życie. Nie masz pojęcia o tym, co chcesz stosować i jaki wpłynie to na Twój organizm, więc w pewnym sensie jesteś usprawiedliwiony. Jednak każda osoba trzeźwo myśląca poczyta o tym, jaki wpływ na jego organizm może mieć dana substancja. Szczególnie ta mocno kontrowersyjna. Z kolei osoby rozsądnie pochodzące do życia nawet nie wpadną na to, aby w wieku 18 lat i po 2 miesiącach treningów stosować testosteron. Niestety hormon ten będzie miał znaczny wpływ na Twój organizm. Zdecydowanie musisz mieć tego świadomość. Aby cokolwiek stosować, zaleca się zgłębić znacznie wiedzę w tym kierunku. Nikt nie zasiada do latania samolotem, po 2 lotach jako pasażer. Podobnie jak nikt nie próbuje robić salta po dwóch wizytach w cyrku. Ty niestety chcesz spróbować właśnie tego typu czynności. Sugeruję Ci poczytać przez najbliższe 5 lat na temat: biochemii, fizjologii, endokrynologii, dietetyki, czy anatomii. Trenować ciężko i wyciągnąć ze swojego organizmu tyle, ile się da. Za 5 lat przemyśl jeszcze raz stosowanie testosteronu. Obecnie sugeruję Ci skupić się na dobrej suplementacji, która nie spowoduje zmian w Twoim organizmie, które mogłyby mieć negatywne skutki do końca życia, a pomoże w pewnym stopniu w pracy nad sylwetką. Są to bez wątpienia:

  /

Wystaw opinię