Zimowa promocja → rabaty do 40%

$module: catalog
$controller: product
$action: view

DAA ULTRA

Opinie (1)

DAA to booster testosteronowy nowej generacji

  • ZWIĘKSZONY POZIOM TESTOSTERONU
  • MAKSYMALNY ANABOLIZM MIĘŚNIOWY
  • WYSOKIEJ JAKOŚCI KWAS D-ASPRARAGINOWY
  • Darmowa dostawa od 250zł
  • Ponad 16 lat na rynku
  • Dostawa w 24h od 14zł
100
129,00 zł

* wymagane pola

Sprawdź opinie na

Opinie o DAA ULTRA

5

Opinii: 1

Dodaj swoją opinię

Otrzymaj 100pkt w ramach programu lojalnościowego

Dużo jest sprzecznych opinii na temat DAA. Jedni chwalą drudzy narzekają że nie działa. Prawdopodobnie narzekają osoby młode którym taki suplement się nie przyda. Ja osobiście zauważyłem że regeneruje się szybciej i zwiększam szybciej ciężar na treningach. Dodatkowo zwiększony mam apetyt. Polecam szczególnie osobom z dłuższym stażem treningowy jak i wiekowym.
Kamil
/
08.03.2018
  • Opis
  • Sposób użycia
  • Tabela składu
  • Artykuły

DAA czyli wyższy poziom stymulacji testosteronowej


Czym jest kwas d-asparaginowy DAA


Kwas asparaginowy, będący jednym z aminokwasów proteogennych, znany jest powszechnie, ale w konfiguracji L. Kwas d- asparaginowy (DAA) to jego odmiana (izomer). Jaka jest między nimi różnica? Aminokwas ten, zarówno w konfiguracji £ jak i d, budują te same atomy, ale są w każdym przypadku trochę inaczej poukładane. Kwas £- asparaginowy spotkamy naturalnie w żywności, z kolei odmiany DAA, na nasze nieszczęście, niestety nie. Na tym jednak nie koniec. DAA okazuje się być silnym stymulatorem produkcji testosteronu. Takiej mocy nie posiada odmiana L.


Duże stężenie DAA występuje w przysadce mózgowej. Wyposażona jest ona w wyspecjalizowany enzym, który umożliwia przekształcenie izomeru £ kwasu asparaginowego w d. I właśnie w tej części mózgowia poczciwy aminokwas kwas £- asparaginowy zamieniany jest w DAA. Hormony w ustroju tworzą swego rodzaju sieć połączeń i zależności. I właśnie przysadka, zawierająca znaczne ilości DAA, reguluje uwalnianie testosteronu przez jądra!


DAA zwiększa syntezę anabolicznego testosteronu poprzez stymulację przysadki!


Owszem to jądra produkują testosteron, ale znajdują się one pod kontrolą przysadki mózgowej, która emituje wyspecjalizowane hormony stymulujące je do intensywnej pracy wydzielniczej. Przysadka produkuje hormon lutenizujący (LH), który dociera wraz z krwią do jader powodując zwiększoną syntezę testosteronu. Czynność wydzielnicza przysadki jest uzależnione od stężenia DAA w tym ogranie mózgowia.


W jednym z badań, na grupie zdrowych mężczyzn w wieku 25 – 37 lat, rejestrowano zmiany poziomu LH przysadkowego oraz testosteronu w czasie suplementacji DAA. Wyniki jednoznacznie potwierdziły, że DAA zwiększa produkcję hormonalną zarówno przysadki jak i jąder. To udowadnia, że dzięki DAA osiągamy podwójną mobilizację testosteronową. DAA stymuluje bowiem bezpośrednio same jądra do intensywnej syntezy testosteronu jak i pośrednio wpływa na ich pracę poprzez oddziaływanie na przysadkę mózgową, która sprawuje kontrolę nad czynnością jąder.


DAA to nowy poziom pobudzenia testosteronowego


Jeżeli stosowałeś różne boostery testosteronu i raczej jesteś sceptycznie do nich nastawiony, koniecznie wypróbuj DAA. Tribulus, jak i inne wyciągi roślinne obfitujące w saponiny sterydowe, prowokuje jedynie jądra do zwiększonej produkcji hormonalnej. Organizm człowieka to jednak bardzo skomplikowana maszyna, szczególnie w kwestii zależności hormonalnych. Czasem deficyty naczelnego regulatora anabolizmu jakim jest testosteron, mogą wynikać nie tyle z obniżonej sprawności wydzielniczej jader, a właśnie z niedomagania przysadki mózgowej. Wypróbuj więc DAA i poczuj całkiem nowy poziom stymulacji testosteronowej.

Sposób użycia

Zalecaną dzienną porcję preparatu – 3 g (0,5 miarki) rozpuścić w 200 ml wody, najlepiej stosować rano po przebudzeniu.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Składniki

Kwas D-asparaginowy; substancja słodząca – sukraloza; aromat; barwnik – beta-karoten.

SKŁADNIKI AKTYWNE
3 g**
DAA (Kwas D-Asparaginowy) 2955,00 mg

**Dzienna porcja produktu

Top produkty

FLEX GUARD 375 g

Zapomnij o bólach kolan i zadbaj o stawy

63,00 zł

Przedtreningówka SAW POWDER

SAW to najpopularniejsza przedtreningówka od Trec Nutrition

Od 4,50 zł

Białko WHEY 100

Najpopularniejsze białko od Trec Nutrition

Od 4,03 zł