DARMOWA DOSTAWA → od 50 zł

Dostawa Kontakt

$module: mpblog
$controller: index
$action: archive
19 września 2017

Kreatyna - mniejsze zmęczenie, większa wydajność

W dobie multiskładnikowych suplementów okołotreningowych, najeżonych wieloma przedziwnymi związkami o długich nazwach estrów i licznymi określeniami łacińskimi, mało kto pamięta o dobrze przebadanych i bardzo skutecznych kreatynie, BCAA i glutaminie. O umiejętnym łączeniu suplementów (stackowaniu) pisze się obecnie dużo. Wszystko dzięki synergii i oddziaływaniu na wiele procesów fizjologicznych jednocześnie, połączenie trzech składników da dużo lepszy efekt niż stosowanie każdego z nich osobno. W dzisiejszym wpisie przedstawimy podstawowe efekty działania i zadania kreatyny.

19 września 2017

Boostery tlenku azotu - pompa mięśniowa

Suplementacja L-argininy przywraca właściwy przebieg syntezy tlenku azotu, a co za tym idzie – zapobiega zwiększonej zapadalności na choroby układu sercowo-naczyniowego (w tym miażdżycę oraz nadciśnienie). L-arginina podwyższa poziom niektórych hormonów regulujących metabolizm (np. hormonu wzrostu, insuliny, adrenaliny), co zwiększa ilość tlenku azotu i polepsza kontrolę przepływu krwi.

19 września 2017

Energia i koncentracja - skuteczna suplementacja

Sport, praca i codzienna aktywność wymagają od naszego organizmu maksymalnej mobilizacji. Aby sprostać różnorodnym zadaniom, mózg musi pracować bardzo szybko i nieustannie przekazywać impulsy nerwowe do komórek w całym organizmie. Czasami jednak nawet najlepsza maszyna traci wydajność. Pojawia się zmęczenie, które jest normalną odpowiedzią układu nerwowego na nadmiar zadań. Warto wtedy sięgnąć po substancje zwiększające wydolność naszego mózgu i podwyższyć tym samym swoją produktywność i efektywność.