$module: mpblog
$controller: index
$action: archive
Trec Team 13 listopada 2017

Spalanie Tłuszczu - jaki trening jest najskuteczniejszy?

Jeden z mentorów Macieja Bielskiego - John Meadows - powiedział kiedyś słynną maksymę, która stanowi podstawę w rozumieniu spalania tkanki tłuszczowej w perspektywie długoterminowej: "Aeroby nie spalają tłuszczu. Mięśnie spalają tłuszcz." Na czym polega cały fenomen? Myślę, że z Meadowsem nie zgodzi się większość podręczników opisujących zjawiska fizjologiczne oraz biochemię wysiłku fizycznego

Beltor 13 listopada 2017

Beltor - odżywki dla prawdziwych fighterów

Aminokwasy rozgałęzione zawarte w BCAA V-TEC spowalniają zużycie glikogenu mięśniowego przez co, w połączeniu z bata-alaniną, zapewniają więcej energii podczas treningów oraz przyczyniają się do zahamowania katabolizmu mięśniowego chroniąc przy tym nasze mięśnie. Ponadto aminokwsy zawarte w BCAA V-TEC działają synergicznie z witaminą B6, co tłumi wydzielanie serotoniny i gwarantuje maksymalną koncentrację i skupienie podczas walki.

Trec Magazine 3 listopada 2017

Michał Karmowski - Rola Mentora - Obszerny Wywiad

Znany polski kulturysta, były Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski, wicemistrz Europy, V zawodnik świata oraz członek kadry narodowej w kulturystyce – tak w telegraficznym skrócie można by podsumować osiągnięcia Michała Karmowskiego.