DARMOWA DOSTAWA → od 50 zł

570-702-570 MESSENGER

$module: mpblog
$controller: index
$action: archive
18 czerwca 2018

Spirulina – 10 korzyści regularnego spożywania

Spirulina to niebiesko – zielona alga, która w ostatnim czasie została zaliczona do grupy super food. Sprawdź jak działa i czym jest Spirulina.

18 czerwca 2018

Witamina C lewoskrętna – fakty i mity

Każdy z nas posiada jakąś wiedzę na temat witaminy C (kwas askorbinowy). Ale czym jest Witamina C lewoskrętna?

18 czerwca 2018

Zielona herbata – 10 korzyści jej spożywania

Zielona herbata ma wiele prozdrowotnych korzyści dla naszego organizmu. Zobaczcie jak poprawić zdrowie naszego roganizmu z pomocą zielonej herbaty.

18 czerwca 2018

Kalkulator BMI – jak obliczyć BMI

BMI (body mass index) to wskaźnik wyrażający zależność pomiędzy masą ciała i wzrostem. Sprawdź jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne!

14 czerwca 2018

Dieta Dąbrowskiej – zasady i efekty

Dieta Dąbrowskiej – jeden z rewolucyjnych i popularnych systemów odchudzających i oczyszczających w jednym. Spadek wagi jest efektem ubocznym oczyszczającej diety warzywno – owocowej.

14 czerwca 2018

Dieta Dukana – czy jest skuteczna i bezpieczna

Dieta Dukana to dieta opracowana dla osób borykających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Masz podobny problem? Kliknij i dowiedz się więcej!

5 czerwca 2018

Hashimoto – dieta w leczeniu choroby Hashimoto

Choroba Hashimoto w ostatnich latach dokonała prawdziwego pogromu, szczególnie wśród kobiet. Należy ona do grupy schorzeń autoimmunologicznych, czyli takich, w których organizm uruchamia układ odpornościowy i zaczyna zwalczać własne komórki i tkanki, które błędnie uznał za obce. Zobacz jak poprawnie wprowadzać dietę przy chorobie Hashimoto.

5 czerwca 2018

Erytrol – 5 powodów żeby zastąpić nim cukier

Erytrol to niskokaloryczna substancja słodząca, której 1 g dostarcza tylko 0,2 kcal. Dla porównania taka sama ilość glukozy czy cukru stołowego (sacharoza – dwucukier) to aż 4 kcal!