DARMOWA DOSTAWA → od 50 zł

570-702-570 MESSENGER

$module: mpblog
$controller: index
$action: archive
Trec Team 21 maja 2019

Białko - czy warto stosować przy odchudzaniu?

Białko to składnik pokarmowy, którego metabolizm pochłania najwięcej kalorii!

Trec Team 21 maja 2019

Ashwagandha (indyjski żeń szeń) → Działanie | Dawkowanie | Opinie

Ashwagandha to roślina wykorzystywana w medycynie indyjskiej od ponad 2 tysięcy lat. Jest ona zaliczana do adaptogenów czyli ziół, które poprawiają odporność organizmu. Ashwagandha, nazywana także indyjskim żeń – szeniem, stosowana była w celu wzmocnienia organizmu, obniżenia poziomu stresu. 
Gdy zbyt często chorujemy, czujemy się permanentnie wyczerpani, od dłuższego czasu nie odnotowujemy postępów treningowych, coraz częściej dopadają nas kłopoty z pamięcią, borykamy się z problemami w zakresie nocnej regeneracji, warto sięgnąć po naturalne rozwiązanie.

Trec Team 20 maja 2019

Kreatyna - przegląd różnych rodzai kreatyn

Kreatyna to najsilniejszy pod kątem anabolicznym, najlepiej przebadany, bezpieczny i legalny suplement, po który z wyraźną korzyścią sięgają sportowcy różnych dyscyplin. Warto zatem wiedzieć czym różnią się poszczególne formy suplementu.

Trec Team 20 maja 2019

KREATYNA - Klucz do umięśnionej sylwetki

Kreatyna naturalnie występuje w komórkach mięśniowych. Jest ona produkowana przez nasz organizm z trzech aminokwasów: metioniny, argininy i glicyny - w trzustce, wątrobie, nerkach, a także w niewielkich ilościach w jądrach i mózgu.