DARMOWA DOSTAWA → od 50 zł

570-702-570 MESSENGER

$module: mpblog
$controller: index
$action: archive
14 czerwca 2019

Promocja - Zgarnij Olej Kokosowy w aerozolu

Kup białko Whey 100 900g a otrzymasz w gratisie olej kokosowy w aerozolu o wartości 25zł

Trec Team 11 czerwca 2019

Spalacz tłuszczu – czym są spalacze?

Spalacze tłuszczu to jedne z najpopularniejszych suplementów, wspierających kształtowanie estetycznej sylwetki. Ich zadaniem jest wspieranie i nasilanie spalania nadmiernie zmagazynowanej tkanki tłuszczowej. Warto jednak wiedzieć o nich nieco więcej.

Trec Team 10 czerwca 2019

Przedtreningówka – którą wybrać?

Przedtreningówka to suplement dość często stosowany przez sportowców dla poprawy wydajności i jakości sesji ćwiczeń. Efekty w dużej mierze zależą od składu suplementu, zatem należy ją dobierać adekwatnie do celu oraz potrzeb. Nie jest to jednak łatwe zadanie, szczególnie dla początkujących adeptów.

Trec Team 10 czerwca 2019

Przedtreningówka – co to za odżywka i dla kogo jest polecana?

Przedtreningówki to specjalne odżywki, cieszące się popularnością przede wszystkim w dyscyplinach siłowych czy sylwetkowych. Ich zadaniem jest zwiększenie wydajności i efektywności treningów.

Trec Team 10 czerwca 2019

Kreatyna – kiedy i w jakich dawkach ją stosować?

Kreatyna to jeden z najskuteczniejszych, bezpiecznych i najlepiej przebadanych suplementów anabolicznych na rynku. Z powodzeniem można ją stosować w celu polepszenia rezultatów sportowych w najróżniejszych dyscyplinach. Najczęściej jest jednak wykorzystywana w sportach sylwetkowych i siłowych.

Trec Team 10 czerwca 2019

Jak często i kiedy powinniśmy sięgać po odżywki białkowe?

Odżywki białkowe to suplementy, których głównym zadaniem jest uzupełnianie braków w diecie. Dzięki swoim właściwościom wspierają nas w realizacji celów treningowych. Warto jednak wiedzieć co nie co o dawkowaniu.

Trec Team 6 czerwca 2019

Czy spalacze tłuszczu są bezpieczne?

Spalacze tłuszczu to popularne suplementy, które znacznie przyspieszają redukowanie poziomu zmagazynowanej tkanki tłuszczowej i ograniczają jej dalsze odkładanie. Mimo wysokiej skuteczności, często zastanawiamy się nad bezpieczeństwem stosowania suplementu. Czy słusznie?

Trec Team 6 czerwca 2019

Czy kobiety powinny sięgać po odżywki białkowe?

Odżywki białkowe są najczęściej reklamowane jako wspomagacze budowania masy mięśniowej. Przez co kobiety podchodzą do nich z lekkim dystansem, obawiając się nadmiernych przyrostów. Czy mają słuszność?