DARMOWA DOSTAWA → od 50 zł

570-702-570 MESSENGER

$module: mpblog
$controller: index
$action: archive
Trec Team 25 lipca 2019

Dieta na masę – co robić, aby się za mocno nie zatłuścić?

Dobrze skomponowana, indywidualna dieta to absolutna podstawa kształtowania sylwetki. Dotyczy to również budowania dobrej jakościowo masy mięśniowej. Wbrew pozorom nie wystarczy wyłącznie spożywać jak najwięcej kalorii i ćwiczyć, aby stworzyć mięśniom optymalne warunki rozwojowe. Nie ma to nic wspólnego z jakością.

Katarzyna Matella 23 lipca 2019

Czy wakacje muszą zrujnować Twoją dietę i sylwetkę?

Proste sposoby jak nie utuczyć się na urlopie.

Katarzyna Matella 23 lipca 2019

Proste i łatwe zasady odchudzania dla kobiet

W tym poście przedstawię dwie najważniejsze zasady odchudzania, których wprowadzenie w życie będzie wymagało od kobiet najmniej trudu. 

Trec Team 23 lipca 2019

Dlaczego mimo diety waga nie spada?

To częste pytanie, które zadają sobie Panie po kilku tygodniach trzymania diety bez efektów. Przyczyn tego stanu rzeczy może być naprawdę wiele. 

Trec Team 15 lipca 2019

Ashwagandha – dlaczego warto ją stosować w okresie redukcji?

Ashwagandha to jeden z adaptogenów wspierających nie tylko umysł, ale i ciało. Tym bardziej, że wspiera również kondycję zdrowotną, będącą filarem odchudzania. W skrócie: suplement przydaje się w okresie redukcji nadmiernie zmagazynowanej tkanki tłuszczowej.

Trec Team 15 lipca 2019

Ashwagandha – dlaczego warto ją stosować?

Ashwagandha jest nieocenionym suplementem, zaliczanym do adaptogenów. Jej stosowanie pozwala na poprawę funkcji umysłowych i umożliwia osiąganie lepszych rezultatów względem pracy nad sylwetką. Nie wspominając już o korzystnym wpływie na zdrowie!

Trec Team 15 lipca 2019

Monohydrat kreatyny vs jabłczan kreatyny

Monohydrat i jabłczan kreatyny to dwie najbardziej rozpoznawalne formy suplementu tak powszechnie stosowane przy budowaniu masy mięśniowej. Warto jednak przyjrzeć się ich wadom i zaletom, aby określić który będzie dla nas lepszy.

Trec Team 12 lipca 2019

Monohydrat kreatyny – fakty i mity

Kreatyna to jeden z najpopularniejszych, dozwolonych i zarazem najsilniej działających suplementów anabolicznych na rynku sportowym. Jej podstawową formą jest monohydrat (monowodzian). Mimo swojej skuteczności, wraz z upływem lat, narastało wokół niej wiele mitów.