DARMOWA DOSTAWA → od 50 zł

Dostawa Kontakt

$module: catalog
$controller: product
$action: view

KRE-ALKALYN 1250

Buforowany monohydrat kreatyny w kapsułkach

 • EFEKTYWNY PRZY NISKICH DAWKACH
 • ODPORNY NA DZIAŁANIE NISKIEGO pH
 • 100% KRE-ALKALYN®
 • Darmowa dostawa od 50 zł
 • Ponad 16 lat na rynku
 • Wysyłka w 48h od 9 zł
94,00 zł

Brak w magazynie

Sprawdź opinie na

Opinie o KRE-ALKALYN 1250

0

Opinii: 0

Dodaj swoją opinię
 • Opis
 • Sposób użycia
 • Tabela składu
 • Przesyłka

Kre-alkalyn czyli czysta siła, bez zbędnego zatrzymywania wody w organizmie, poprawa wydolności i wytrzymałości

Dlaczego Krealkalyn Trec jest odporny na działanie czynników szkodliwych, dzięki czemu w niezmienionej postaci dociera do mięśni?


Krótko po tym, jak na arenę suplementacyjną wkroczył monohydrat kreatyny zaczęto szukać rozmaitych sposobów ochrony go przed czynnikami szkodliwymi, jakie czyhają na niego w układzie pokarmowym. To właśnie kwaśny odczyn, dominujący szczególnie w środowisku żołądkowym, powoduje ogromne starty tej cennej substancji ergogenicznej, gdyż przekształca ją w bezużyteczny śmieć czyli kreatyninę. Owy śmieć, w sytuacji deficytu wody może stanowić nawet zagrożenie dla zdrowia nerek. Inaczej zachowuje się Krealkalyn.
Krealkalyn Trec to opatentowana formuła buforowanej kreatyny. Buforowanie w języku chemicznym to obniżanie kwasowości. Skala pH to skala odczynu od 0 do 14, gdzie 1 to silny kwas, zaś 14 silna zasada. Monohydrat ma pH w granicy obojętnego, stąd każdy kwas stwarza niebezpieczeństwo jego konwersji do kreatyniny. Krealkalyn to formuła kreatyny o silnie zasadowym pH (13-14). Dzięki silnej zasadowości, nawet jeżeli w pobliżu Krealkalyn pojawi się czynnik potencjalnie uszkadzający, to nie zdoła on obniżyć jej pH do wartości kwaśnej, w przy której zamieni się w kreatyninę.


Na czym w praktyce polega wyjątkowość Kre-alkalyn Trec?


Stworzenie silnie zasadowej kreatyny Kre-alkalyn położyło kres wszystkim mankamentom, jakie mogły towarzyszyć suplementacji podstawową formą tego suplementu. Przy suplementacji Kre-alkalyn nie występują żadne przykre dolegliwości żołądkowe, skurcze. Organizm nie wykazuje tendencji do zatrzymywania wody, które co prowadzi do zyskiwania, nie przez wszystkich pożądanego, napuchniętego wyglądu.
Wysoka stabilność Kre-alkalyn Trec powoduje, że nie trzeba stosować dużych dawek tego suplementu w celu uzyskania zadowalających efektów na poziomie siły i wydolności. Kreatyna nie buforowana w dużej części może ulegać dezaktywacji w układzie pokarmowym (co uzależnione zawsze jest od indywidualnej fizjologii, nawodnienia, pory spożytego posiłku). Na szczęście nie dotyczy to przypadków suplementacji Kre-alkalyn Trec, która jest odporna na działanie kwaśnego odczynu.
Dzięki tym zaletom kreatynę Kre Alkalyn docenili przedstawiciele dyscyplin wytrzymałościowych (np. maratończycy), sportów w których występują kategorie wagowe (np. sztuki walki), wysiłkach acyklicznych i interwałowych (np. gry zespołowe).


Kre Alkalyn poprawia wydolność i wytrzymałość


Zastanawiacie się po co Kre Alkalyn w wysiłkach o charakterze tlenowym, w których system energetyczny fosfokreatynowy powinien ogrywać raczej marginalną rolę? To, że kreatyna ogrywa najważniejszą rolę w wysiłkach krótkotrwałych i intensywnych, związanych z kształtowaniem takich cech motorycznych jak siła czy szybkość, wcale nie oznacza, że korzyści z suplementacji Kre Alkalyn Trec czerpać nie mogąnie mogą czerpać przedstawiciele dyscyplin wytrzymałościowych jak np. triatloniści, maratończycy.
Potwierdzeniem tego jest obecność enzymu kinazy kreatynowej, który przeprowadza podstawową reakcję energetyczną z udziałem kreatyny, w sercu. Serce to organ pracujący wyłącznie w trybie przemian tlenowych. Kreatyna w sercu i jak się okazuje także w włóknach mięśniowych czerwonych, które pracują głównie w oparciu o przemiany tlenowe, jest niezbędna do przenoszenia grup fosforanowych na większe odległości . Z tego względu Kre Alkalyn może poprawiać wydajność procesów energetycznych swoistych dla wysiłków wytrzymałościowych.
Kre Alkalyn wspomaga nawodnienie w wysiłkach długotrwałych
Kreatyna pod postacią Kre Alkalyn będzie pożądana we wspomaganiu wysiłków długotrwałych o niskiej intensywności z jeszcze jednego względu. Kreatyna Ddzięki swemu hydrofilowemu charakterowi (lubi łączyć się z wodą) pozwala na utrzymanie pożądanej objętości osocza, przez do zapewnia prawidłową termoregulację (ochrona przed przegrzaniem). A przecież w wysiłkach długotrwałych to właśnie odwodnienie, zaburzenia elektrolitowe, przegrzanie to główne przyczyny przerwania wysiłku. Opinie na temat Kre Alkalyn oraz badania potwierdzają pozytywny wpływ tego suplementu na nawodnienie w wysiłkach długotrwałych.

Zalety Kre Alkalyn firmy Trec:


- Kre Alkalyn charakteryzuje wysoka stabilność i odporność na potencjalne czynniki uszkadzające
- Ze względu na dużą absorpcję suplementacja Kre Alkalyn Trec nie wymaga stosowania dużych dawek
- Suplementacji Kre Alkalyn nie towarzyszy zatrzymywanie wody w organizmie, dyskomfort żołądkowy
- Regularna suplementacja Kre Alkalyn poprawia siłę i pomaga budować czystą masę mięśniową
- Krealkalyn Trec poprawia energetykę wysiłków o charakterze wytrzymałościowym
- Kre Alkalyn doskonale sprawdza się w dyscyplinach i konkurencjach, w których ograniczona jest masa ciała


Źródło:
Creatine supplementation with specific view to exercise/sports performance; [w:] Journal of the International Society of Sports Nutrition 2012, 9:33

Sprawdź również inne nasze kreatynymonohydrat kreatynykreatyna crea9CM3

Sposób użycia

Jednorazową porcję preparatu ‒ 1,5 g (1/3 miarki) stosować 2 razy dziennie. Preparat popić 300 ml wody. W dni treningowe: I porcja 30 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. przed treningiem. W dni nietreningowe: I porcja 30 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. przed ostatnim posiłkiem.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Składniki

Buforowany monohydrat kreatyny – KREALKALYN® (84,6%); 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA
100g
3 g**
1,5 g***Wartość energetyczna

0 kJ

0 kcal

 

0 kJ

0 kcal

 

0 kJ

0 kcal

 

Tłuszcz 0,00 g 0,00 g 0,00 g
   w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,00 g 0,00 g 0,00 g
Węglowodany 0,00 g 0,00 g 0,00 g
   w tym cukry 0,00 g 0,00 g 0,00 g
Białko 0,00 g 0,00 g 0,00 g
Sól 0,00 g 0,00 g 0,00 g
SKŁADNIKI AKTYWNE
Buforowany Monohydrat Kreatyny – KRE-ALKALYN® 100,00 g 3,00 g 1,50 g

*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

**Dzienna porcja produktu
*** Jednorazowa porcja produktu

Przesyłka

 • Wysyłka w 48h
 • Koszt dostawy 9 zł
 • Bezpłatna przesyłka od 50 zł

Dostawa

Czas dostawy: do 48 godzin

Godzina wysyłki: Paczki wysyłamy do godziny 16:00.

Metody płatności

 • Szybki przelew online
 • Płatność kartą
 • BLIK
 • Płatność za pobraniem
 • Płatność odroczona (21 dni)
 • Płatność mobilna

Top produkty

MULTIPACK SPORT DAY/NIGHT FORMULA - 60 KAP

Najpopularniejszy kompleks witaminowo-mineralny od Trec Nutrition

32,00 zł

Spalacz tłuszczu CLENBUREXIN

Najpopularniejszy spalacz tłuszczu od Trec Nutrition

Od 59,00 zł

BOOSTER WHEY PROTEIN

Sprawdź nowy smak Piernikowy :)

59,00 zł

Jabłczan kreatyny CM3

CM3 to najpopularniejszy jabłczan kreatyny od Trec Nutrition

Od 2,10 zł

FLEX GUARD 375 g

Flex Guard to najlepsza odżywka na stawy od Trec Nutrition

63,00 zł