DARMOWA DOSTAWA → od 50 zł

570-702-570 MESSENGER

$module: catalog
$controller: product
$action: view

KRE-ALKALYN 1250

Buforowany monohydrat kreatyny w kapsułkach

 • EFEKTYWNY PRZY NISKICH DAWKACH
 • ODPORNY NA DZIAŁANIE NISKIEGO pH
 • 100% KRE-ALKALYN®
 • Darmowa dostawa od 50 zł
 • Ponad 16 lat na rynku
 • Wysyłka w 24h od 9 zł
94,00 zł

Brak w magazynie

Sprawdź opinie na

Opinie o KRE-ALKALYN 1250

0

Opinii: 0

Dodaj swoją opinię
 • Opis
 • Sposób użycia
 • Tabela składu
 • Przesyłka

Kre-alkalyn czyli czysta siła, bez zbędnego zatrzymywania wody w organizmie, poprawa wydolności i wytrzymałości

Dlaczego Krealkalyn Trec jest odporny na działanie czynników szkodliwych, dzięki czemu w niezmienionej postaci dociera do mięśni?


Krótko po tym, jak na arenę suplementacyjną wkroczył monohydrat kreatyny zaczęto szukać rozmaitych sposobów ochrony go przed czynnikami szkodliwymi, jakie czyhają na niego w układzie pokarmowym. To właśnie kwaśny odczyn, dominujący szczególnie w środowisku żołądkowym, powoduje ogromne starty tej cennej substancji ergogenicznej, gdyż przekształca ją w bezużyteczny śmieć czyli kreatyninę. Owy śmieć, w sytuacji deficytu wody może stanowić nawet zagrożenie dla zdrowia nerek. Inaczej zachowuje się Krealkalyn.
Krealkalyn Trec to opatentowana formuła buforowanej kreatyny. Buforowanie w języku chemicznym to obniżanie kwasowości. Skala pH to skala odczynu od 0 do 14, gdzie 1 to silny kwas, zaś 14 silna zasada. Monohydrat ma pH w granicy obojętnego, stąd każdy kwas stwarza niebezpieczeństwo jego konwersji do kreatyniny. Krealkalyn to formuła kreatyny o silnie zasadowym pH (13-14). Dzięki silnej zasadowości, nawet jeżeli w pobliżu Krealkalyn pojawi się czynnik potencjalnie uszkadzający, to nie zdoła on obniżyć jej pH do wartości kwaśnej, w przy której zamieni się w kreatyninę.


Na czym w praktyce polega wyjątkowość Kre-alkalyn Trec?


Stworzenie silnie zasadowej kreatyny Kre-alkalyn położyło kres wszystkim mankamentom, jakie mogły towarzyszyć suplementacji podstawową formą tego suplementu. Przy suplementacji Kre-alkalyn nie występują żadne przykre dolegliwości żołądkowe, skurcze. Organizm nie wykazuje tendencji do zatrzymywania wody, które co prowadzi do zyskiwania, nie przez wszystkich pożądanego, napuchniętego wyglądu.
Wysoka stabilność Kre-alkalyn Trec powoduje, że nie trzeba stosować dużych dawek tego suplementu w celu uzyskania zadowalających efektów na poziomie siły i wydolności. Kreatyna nie buforowana w dużej części może ulegać dezaktywacji w układzie pokarmowym (co uzależnione zawsze jest od indywidualnej fizjologii, nawodnienia, pory spożytego posiłku). Na szczęście nie dotyczy to przypadków suplementacji Kre-alkalyn Trec, która jest odporna na działanie kwaśnego odczynu.
Dzięki tym zaletom kreatynę Kre Alkalyn docenili przedstawiciele dyscyplin wytrzymałościowych (np. maratończycy), sportów w których występują kategorie wagowe (np. sztuki walki), wysiłkach acyklicznych i interwałowych (np. gry zespołowe).


Kre Alkalyn poprawia wydolność i wytrzymałość


Zastanawiacie się po co Kre Alkalyn w wysiłkach o charakterze tlenowym, w których system energetyczny fosfokreatynowy powinien ogrywać raczej marginalną rolę? To, że kreatyna ogrywa najważniejszą rolę w wysiłkach krótkotrwałych i intensywnych, związanych z kształtowaniem takich cech motorycznych jak siła czy szybkość, wcale nie oznacza, że korzyści z suplementacji Kre Alkalyn Trec czerpać nie mogąnie mogą czerpać przedstawiciele dyscyplin wytrzymałościowych jak np. triatloniści, maratończycy.
Potwierdzeniem tego jest obecność enzymu kinazy kreatynowej, który przeprowadza podstawową reakcję energetyczną z udziałem kreatyny, w sercu. Serce to organ pracujący wyłącznie w trybie przemian tlenowych. Kreatyna w sercu i jak się okazuje także w włóknach mięśniowych czerwonych, które pracują głównie w oparciu o przemiany tlenowe, jest niezbędna do przenoszenia grup fosforanowych na większe odległości . Z tego względu Kre Alkalyn może poprawiać wydajność procesów energetycznych swoistych dla wysiłków wytrzymałościowych.
Kre Alkalyn wspomaga nawodnienie w wysiłkach długotrwałych
Kreatyna pod postacią Kre Alkalyn będzie pożądana we wspomaganiu wysiłków długotrwałych o niskiej intensywności z jeszcze jednego względu. Kreatyna Ddzięki swemu hydrofilowemu charakterowi (lubi łączyć się z wodą) pozwala na utrzymanie pożądanej objętości osocza, przez do zapewnia prawidłową termoregulację (ochrona przed przegrzaniem). A przecież w wysiłkach długotrwałych to właśnie odwodnienie, zaburzenia elektrolitowe, przegrzanie to główne przyczyny przerwania wysiłku. Opinie na temat Kre Alkalyn oraz badania potwierdzają pozytywny wpływ tego suplementu na nawodnienie w wysiłkach długotrwałych.

Zalety Kre Alkalyn firmy Trec:


- Kre Alkalyn charakteryzuje wysoka stabilność i odporność na potencjalne czynniki uszkadzające
- Ze względu na dużą absorpcję suplementacja Kre Alkalyn Trec nie wymaga stosowania dużych dawek
- Suplementacji Kre Alkalyn nie towarzyszy zatrzymywanie wody w organizmie, dyskomfort żołądkowy
- Regularna suplementacja Kre Alkalyn poprawia siłę i pomaga budować czystą masę mięśniową
- Krealkalyn Trec poprawia energetykę wysiłków o charakterze wytrzymałościowym
- Kre Alkalyn doskonale sprawdza się w dyscyplinach i konkurencjach, w których ograniczona jest masa ciała


Źródło:
Creatine supplementation with specific view to exercise/sports performance; [w:] Journal of the International Society of Sports Nutrition 2012, 9:33

Sprawdź również inne nasze kreatynymonohydrat kreatynykreatyna crea9CM3

Suplement diety

Sposób użycia

Jednorazową porcję preparatu ‒ 1,5 g (1/3 miarki) stosować 2 razy dziennie. Preparat popić 300 ml wody. W dni treningowe: I porcja 30 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. przed treningiem. W dni nietreningowe: I porcja 30 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. przed ostatnim posiłkiem.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Składniki

Buforowany monohydrat kreatyny – KREALKALYN® (84,6%); 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA
100g
3 g**
1,5 g***Wartość energetyczna

0 kJ

0 kcal

 

0 kJ

0 kcal

 

0 kJ

0 kcal

 

Tłuszcz 0,00 g 0,00 g 0,00 g
   w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,00 g 0,00 g 0,00 g
Węglowodany 0,00 g 0,00 g 0,00 g
   w tym cukry 0,00 g 0,00 g 0,00 g
Białko 0,00 g 0,00 g 0,00 g
Sól 0,00 g 0,00 g 0,00 g
SKŁADNIKI AKTYWNE
Buforowany Monohydrat Kreatyny – KRE-ALKALYN® 100,00 g 3,00 g 1,50 g

*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

**Dzienna porcja produktu
*** Jednorazowa porcja produktu

Przesyłka

 • Wysyłka w 24h
 • Koszt dostawy 9 zł
 • Bezpłatna przesyłka od 50 zł

Dostawa

Czas dostawy: do 24 godzin

Godzina wysyłki: Paczki wysyłamy do godziny 14:00.

Metody płatności

 • Szybki przelew online
 • Płatność kartą
 • BLIK
 • Płatność za pobraniem
 • Płatność odroczona (21 dni)
 • Płatność mobilna

Top produkty

Spalacz tłuszczu CLENBUREXIN

Najpopularniejszy spalacz tłuszczu od Trec Nutrition

Od 59,00 zł

Jabłczan kreatyny CM3

CM3 to najpopularniejszy jabłczan kreatyny od Trec Nutrition

Od 2,10 zł

BOOSTER WHEY PROTEIN

Najsmaczniejsze białko Trec Nutrition

Od 5,00 zł

BOOSTER PROTEIN CREAM

Obłędnie smaczny białkowy krem czekoladowo-orzechowy

Od 5,00 zł

Białko WHEY 100

Najpopularniejsze białko Trec Nutrition

Od 5,00 zł