$module: catalog
$controller: product
$action: view

L-ARGININE XTREME

Opinie (1)

L-arginina HCl w kapsułkach

  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Ponad 16 lat na rynku
  • Wysyłka w 24h od 9 zł
100
49,00 zł
Sprawdź opinie na

Opinie o L-ARGININE XTREME

5

Opinii: 1

Dodaj swoją opinię
Zacząłem stosować L-Argininę z Trec już dosyć dawno i stosuję nadal bo jest to naprawdę dobry środek na zapewnienie pompy mięśniowej - oczywiście pod warunkiem regularnego stosowania. Ku mojemu zadowoleniu (i nie tylko...) jest to też faktycznie fajny wspomagacz męskiego libido. Nie musiałem na to narzekać ale przyznam, że w czasie stosowania L-Argininy zauważyłem znaczącą poprawę mojej "kondycji" w tym względzie. Mogę zatem potwierdzić, że dzięki stosowaniu L-A można dłużej i pełniej... :) można powiedzieć, że jest to bardzo mile widziany i przyjemny skutek uboczny działania tej substancji na mężczyzn. Serdecznie polecam . Stosowałem zawsze tak : dzień treningowy 2szt przed i 2 szt po. Dzień nietreningowy : 2szt po śniadaniu 2 sztuki po późnym obiedzie. Czytałem, że powinno się go stosować po zakończonym cyklu kreatynowym, ale przyznam, że zapomniałem o tym i chyba nic złego się nie zdarzyło. Dodatkowo dobrze oceniam relację ceny do ilości w opakowaniu.
Niestety gdzieniegdzie można też przeczytać że Długotrwała suplementacja L-argininy jest niebezpieczna dla zdrowia. Nadmiary l-argininy powodują wytwarzanie nadmiernych ilości tlenku azotu, co zmienia jego korzystne działanie na szkodliwe. Prowadzi do wzrostu ciśnienia krwi, zmniejsza elastyczność ścian naczyń krwionośnych, przerostu lewej komory serca, obniżenia wydajności mięśnia sercowego, zwiększa ryzyko zawałów. Nadmiary przyczyniają się do obniżenia odporności na infekcje, włóknienia nerek, nasilenia problemów gastrycznych oraz powodują suchość skóry. Z powyższych powodów zaleca się, aby dzienne spożycie l-argininy przez osoby zdrowe mieściło się w granicach 4 do 6 g na dobę. Szacuje się, że spożycie tego aminokwasu wraz z dietą wynosi 3-6 g na dobę, więc pokrywa dzienne zapotrzebowanie na ten aminokwas. Nie można też stosować jej dłużej jak miesiąc bez przerwy.JACEK
/
05.06.2018
  • Opis
  • Sposób użycia
  • Tabela składu
L-ARGININA HCl. L-ARGININE XTREME to preparat zawierający L-argininę w biodostępnej formie chlorowodorku. Aminokwas ten nie tylko buduje struktury białkowe, ale także stanowi półprodukt w biosyntezie cząsteczek biorących udział w ważnych szlakach metabolicznych. L-ARGININE XTREME ułatwia uzupełnianie codziennej diety w L-argininę. Zalecana dzienna porcja do spożycia to 4 kapsułki. SPOSÓB UŻYCIA: Jednorazową porcję preparatu - 2 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: 2 kapsułki 30 min. przed treningiem, 2 kapsułki bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 2 kapsułki 30 min. przed pierwszym posiłkiem, 2 kapsułki przed snem.

Sposób użycia

Jednorazową porcję preparatu - 2 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: 2 kapsułki 30 min. przed treningiem, 2 kapsułki bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 2 kapsułki 30 min. przed pierwszym posiłkiem, 2 kapsułki przed snem.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Składniki

L-arginina HCl (84,2%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki – dwutlenek tytanu, błękit patentowy V); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SKŁADNIKI AKTYWNE
4 cap*
2 cap
L-Arginina HCl 4880,00 mg 2440,00 mg
    w tym L-Arginina 4050,00 mg 2025,00 mg

 

*Dzienna porcja produktu

Top produkty

Spalacz tłuszczu CLENBUREXIN

Najpopularniejszy spalacz tłuszczu od Trec Nutrition

Od 59,00 zł

Jabłczan kreatyny CM3

CM3 to jabłczan kreatyny od Trec Nutrition

Od 44,00 zł

SLEEPER

NOCNA FORMUŁA

69,00 zł

BCAA HIGH SPEED

Aminokwasy BCAA

Od 29,00 zł