DARMOWA DOSTAWA → od 50 zł

570-702-570 MESSENGER

Twój wybór:

  1. Usuń ten produkt Białko wołowe

Czym jest białko wołowe?

Białko wołowe to pełnowartościowe białko zwierzęce pozyskane z najlepszej klasy mięsa wołowego. Zawiera ono wszystkie aminokwasy egzogenna jakie są niezbędne do rozbudowy mięśniowej. Trudno dostarczyć za pomocą naturalnego żywienia czystych, niezdenaturowanych białek wołowych. Obróbka termiczna może niestety naruszać ich naturalną strukturę, powodując, że stają się nieprzyswajalne.

Nigdy nie możemy być pewni, ile białka organizm będzie w stanie przyswoić z 100 g mięsa wołowego na talerzu. Gdy jednak białka wołowe dostarczamy pod postacią wysokiej klasy odżywki białkowej, w czasie produkcji której wyeliminowane zostały tak groźne czynniki jak wysoka temperatura, to możemy mieć 100% pewność pełnej absorpcji.

Jak stosować białko wołowe?

Białko wołowe Suplementy Trec NutritionBiałko wołowe to doskonałe źródło białka w okresach, gdy potrzebna jest wydłużone przyswajanie protein np. między posiłkami, czy przed snem. Wraz z szybko absorbowanymi proteinami, białka wołowe mogą także stanowić element potreningowych mieszanek białkowych. Białkowe wołowe tworzy doskonałą kompozycję białkową z trzema formami białek serwatkowych (WPI, WPC, WPI) w Cross Protein Box. Produkt ten idealnie odpowiada na potrzeby regenerującego się po treningu organizmu. Białka wołowe będą w nim zabezpieczały dowóz budulcowych protein do mięśni, po tym jak poszczególne frakcje białek serwatkowych ulegną całkowitemu wchłonięciu.
Białka mleka, szczególnie serwatkowe, owszem w czasie do 2 godzin po spożyciu (w porze potreningowej) bardziej stymulują syntezę białek mięśniowych jak wołowe. Jednak w czasie od 2 do 5 godzin po treningu białka wołowe czynią to z taką samą wydajnością jak białka serwatkowe! W sytuacji odpoczynku (gdy nie jesteśmy po treningu ) stymulacja anaboliczna białek serwatkowych i wołowych jest wręcz identyczna!

Białko wołowe czy izolat?

Białko wołowe jak każda frakcja białkowa może występować pod postacią koncentratu oraz szybciej przyswajalnego izolatu charakteryzującego się jeszcze większym stężeniem białka. Gdybyśmy mieli zestawić białka serwatkowe pod postacią izolatu i białka wołowe, to te pierwsze idealnie nadają się wówczas, gdy niezbędne jest szybkie dostarczenie białka do mięśni, np. rano po przebudzeniu czy po treningu. Białka wołowe wybierajmy jako frakcję białkową przed snem czy między posiłkami, gdy dla organizmu liczy się bardzie długotrwałe zapatrywanie mięśni w komponent proteinowy.

Sprawdź inne kategorie białek: Białka Roślinne.