$module: catalog
$controller: product
$action: view

NEOPRENOWY PAS WYSZCZUPLAJĄCY - HOT DROP

Opinie (3)

Neoprenowy pas wyszczuplający przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej dzięki technologii HOT DROP stymulującej mikrokrążenie krwi

  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Ponad 16 lat na rynku
  • Wysyłka w 24h od 9 zł
100
69,00 zł
Sprawdź opinie na

Opinie o NEOPRENOWY PAS WYSZCZUPLAJĄCY - HOT DROP

5

Opinii: 3

Dodaj swoją opinię

Otrzymaj 100pkt w ramach programu lojalnościowego

Inwestycja nieduża i się opłaciła bo efekty są naprawdę świetne.
Krzysiek
/
20.02.2018
Pas dobry jakościowo , lecz na stasznie duży obwód . Kupiłam i nie zapiełam ponieważ spadał . Rzepy rozmieszczone wyłącznie na osoby o większych obwodach
Patrycja
/
19.11.2016
super sprawa. warto zainwestować
Katarzyna
/
09.11.2016
  • Opis
  • Artykuły

Wyszczuplający Pas - Technologia HOT DROP

Technologia HOT DROP to specjalne punkty rozmieszczone na wewnętrznej warstwie pasa. Powodują zwiększenie miejscowej termogenezy, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Przestrzenie między punktami pozwalają na przepływ powietrza i polepszają komfort noszenia. HOT DROP stymuluje skórę i polepsza mikrokrążenie krwi w okolicy brzucha, w którym nadmiernie odkłada się tkanka tłuszczowa. To miejsce w którym często dochodzi do osłabienia procesów metabolicznych skóry.

Stymulacja mikrokrążenia skóry przyczynia się do rewitalizacji oraz zwiększa jej napięcie przywracając tym samym jędrność i elastyczność. Podniesienie miejscowej temperatury uwalnia podskórną wodę co pomaga odsłonić mięśnie brzucha i smukłą talię.

Pas neoprenowy - Nie taki zwykły pas


Na proces osiągnięcia wymarzonej, wyrzeźbionej sylwetki składa się wiele czynników i o żadnym z nich nie należy zapominać. Dieta, ćwiczenia i akcesoria wspomagające cały proces to trio, które tylko razem gwarantuje sukces. Dodając do tego silną wolę i determinację możemy osiągnąć naprawdę wszystko. Jednym z elementów wspomagających proces samego odchudzania i pracy nad sylwetką jest pas neoprenowy.

Pas neoprenowy - Pomocny w pasie


Pas neoprenowy wykonany jest – w zgodzie ze swoją nazwą – z neoprenu (handlowa nazwa kauczuku syntetycznego), pokrytego nylonową osłoną. Właśnie takie materiały sprawiają, że podnosi on temperaturę ciała miejscowo, co przyspiesza proces przemiany materii i w ten sposób uruchamia spalanie tkanki tłuszczowej. W przypadku pasa neoprenowego ważny jest czas jego stosowania – najlepiej spełnia swoją funkcję w momentach zwiększonego wysiłku fizycznego, jakim jest sesja treningowa ale także taką rolę mogą pełnić prace domowe czy ogrodowe. Im większy wysiłek – tym większa intensyfikacja jego działania. Niezwykle istotnym czynnikiem, o jakim należy pamiętać korzystając z pasa neoprenowego jest zrozumiały fakt, że wraz ze wzrostem temperatury ciała, zwiększa się także wydzielanie potu – zwyczajnie więcej się pocimy. Dlatego właśnie należy mieć na uwadze odpowiednie uzupełnianie płynów i elektrolitów podczas wysiłku. Po zdjęciu pasa neoprenowego oczywiście należy udać się pod prysznic – dla własnego komfortu fizycznego i prawidłowej higieny osobistej. Z uwagi na to, że pas neoprenowy podnosi miejscowo temperaturę ciała jego zalety docenią osoby uprawiające sport jesienią i zimą, a także ludzie mający kłopoty z nerkami. Chroni on od chłodu, a ponadto wpływa pozytywnie na sprężystość skóry w miejscu jego noszenia. Pas neoprenowy Trec Nutrition dobrze przylega do ciała, jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i – niczym termos – działa rozgrzewająco, wpływając na lepszą przemianę materii.

Top produkty

Przedtreningówka SAW POWDER

ULTRA-SKONCENTROWANA FORMUŁA PRZEDTRENINGOWA. S.A.W

Od 5,00 zł

Białko WHEY 100

Najpopularniejsze białko od Trec Nutrition

Od 4,04 zł