DARMOWA DOSTAWA od 99 zł + BOOGIEMAN SHOT GRATIS
0
MENU
T.O.R. CREATINE GUN POWDER Glowne

T.O.R. CREATINE GUN POWDER

59.99  zł

Zobacz pełny opis i skład
Wariant: 600 g
Darmowa dostawa od 99 zł
Wysyłka w 24h

Właściwości

 • Wysokiej jakości monohydrat kreatyny o smaku owocowym
 • Monohydrat kreatyny w proszku
 • Zawiera kreatynę która zwiększa wydolność fizyczną
 • Zawarta dekstroza przyspiesza transport kreatyny do komórek mięśniowych
Składniki

monohydrat kreatyny (56,8%); dekstroza (24,3%); regulatory kwasowości – kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; aromaty; substancje słodzące – cyklaminian sodu, sukraloza, sacharynian sodu; substancje zagęszczające – guma celulozowa, guma ksantanowa.

Opis

T.O.R. CREATINE GUN POWDER. Suplement diety na bazie kreatyny i dekstrozy.

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystny efekt występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

Kto i po co powinien sięgać po T.O.R. Creatine Gun Powder?

kreatyna torKreatyna to chyba obecnie jedna z najbardziej wszechstronnie przebadanych substancji ergogenicznych, czyli regulujących metabolizm wysiłkowy. Traktowanie kreatyny jako sztandarowego suplementu na masę i siłę byłoby sporym uproszczeniem rozległych możliwości tego suplementu. Owszem, najczęściej po T.O.R. Creatine Gun Powder będą sięgać przedstawiciele dyscyplin w których dominują wysiłki o bardzo dużej intensywności i raczej krótkim czasie trwania (do 10-15 s). Kreatyna będzie podstawowym suplementem wspomagającym adaptację w takich wysiłkach jak np. podnoszenie ciężarów, sporty walki. Okazuje się jednak, że kreatyna odgrywa również niemałą rolę w wysiłkach tlenowych, co wynika z faktu obecności enzymu kinazy kreatynowej (przeprowadza reakcję energetyczną z udziałem kreatyny) w sercu. T.O.R. Creatine Gun Powder poprawia także nawodnienie organizmu, co doceniają przedstawiciele sportów wytrzymałościowych.

T.O.R. Creatine Gun Powder kocha wodę, która jest przyjaciółką anabolizmu

Kreatyna jest cząsteczką, która uwielbia łączyć się z wodą i najlepiej funkcjonuje w środowisku wodnym, dlatego dążąc do poprawy przyswajania T.O.R. Creatine Gun Powder powinniśmy znacząco zwiększyć ilość wypijanych płynów, głównie wody. Mało kto podejrzewa, że kreatyna to suplement, który przeciwdziała częstemu problemowi, który dotyka ćwiczących, a mianowicie zakwaszeniu mięśni. Zwiększanie uwodnienia środowiska mięśniowego, do którego powinna kreatyna dotrzeć to bardzo pożądany efekt w zakresie stymulowania anabolizmu mięśniowego. Anabolizm, który pozwala na osiąganie efektów treningowych wymaga odpowiedniego podłoża. Najlepszym środowiskiem dla niego jest to silnie uwodnione i jak najmniej zakwaszone. Aby kreatyna mogła wniknąć do komórek mięśniowych potrzebuje jakiegoś stymulatora, swego rodzaju pomocnika, w który wzbogacony jest T.O.R. Creatine Gun Powder.

T.O.R. Creatine Gun Powder wzbogacony jest o węglowodan – dekstrozę, która stymuluje jej domięśniowy transport

T.O.R. Creatine Gun Powder to połączenie kreatyny z dekstrozą (cukier prosty zbudowany z glukozy), która zwiększa jej mięśniową absorpcję. Dekstroza stymuluje uwalnianie hormonu insuliny, który umożliwia wnikanie do komórek glukozy, ale także innych substancji jak kreatyna. Pamiętaj! Nie ma skutecznej suplementacji kreatyną bez dbania o nawodnienie. Z troski o nawodnienie wynikają ogromne dodatkowe korzyści w zakresie adaptacji wysiłkowej.

Sposób użycia

Jednorazową porcję produktu ‒ 6 g (1 miarka) rozpuścić w 200 ml wody przy użyciu szejkera lub miksera. Należy stosować 1 porcję dziennie. W dni treningowe: 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu lub 1 porcja przed snem.

Tabela składu

Składniki aktywne:

w 6 g*

Kreatyna

3000,00

mg

Dekstroza

1450,00

mg

* Dzienna porcja produktu

Dostawa

Przesyłka

 • Wysyłka w 24h
 • Koszt dostawy 9 zł
 • Bezpłatna przesyłka od 50 zł

Dostawa

Czas dostawy: do 24 godzin

Godzina wysyłki: Paczki wysyłamy do godziny 13:30.

Metody płatności

 • Szybki przelew online
 • Płatność kartą
 • BLIK
 • Płatność za pobraniem
 • Płatność odroczona (21 dni)
 • Płatność mobilna

Opinie

 • (5/5)

  Kupiłam chłopakowi :)

  /
 • (5/5)

  Dobry klasyczny monohydrat i dobry transporter polecam

  /
 • (5/5)

  Dałem szanse i się nie zawiodłem, prosty i skuteczny skład

  /
 • (5/5)

  Ciekawe połączenie, kreatyna szybkiego reagowania

  /
 • (5/5)

  kreatyna idealna przed treningiem

  /

Wystaw opinię

Produkty powiązane