0
MENU
Zachar: Zestaw na Siłę i Wytrzymałość Zdjęcie główne

Zachar: Zestaw na Siłę i Wytrzymałość

159,99  zł
26% 213,95

Zobacz pełny opis i skład
BETA ALANINA 60KAPS.
W.A.N.A.D. CARBO ACCELERATOR FORMULA 700G
BOOGIEMAN SHOT
CITRULLINE SYNERGY 240G
T.O.R. CREATINE GUN POWDER 600G
CAFFEINE 200 PLUS 60KAPS.
Darmowa dostawa od 50 zł
Wysyłka w 24h!

Zestaw „Zachar: Zestaw na Siłę i Wytrzymałość”

Jest to doskonały zestaw, którego wprowadzenie do regularnej suplementacji pomoże w znacznym stopniu zwiększyć siłę oraz wytrzymałość fizyczną organizmu. Został oparty o znane i cenione suplementy, których formuły wręcz gwarantują realne wsparcie w codziennych zmaganiach ze swoimi ograniczeniami. Znajdziesz w nim czystą cytrulinę, beta alaninę, węglowodany złożone, kofeinę bezwodną, kreatynę oraz shota przedtreningowego – wszystko, czego potrzebuje Twój organizm podczas najcięższych treningów. Polecamy!

MODAL

1. Trec Citrulline synergy 240 g

Najwyższej jakości suplement skierowany do najbardziej wymagających osób aktywnych fizycznie. Bazuje na formule obejmującej dwie formy chemiczne cytruliny, której wpływ na ograniczenie poczucia zmęczenia zarówno podczas treningów tlenowych, jak i beztlenowych jest nie do przecenienia. Wpływa pozytywnie także na układ krążenia oraz wzmacnia odporność organizmu. Ponadto wpływa na optymalizację poziomu energii. Preparat występuje w postaci łatwego do rozpuszczenia proszku o ciekawym smaku.

2. Trec Beta Alanina 60 kaps.

Beta alanina jest jedną z najlepiej przebadanych substancji aktywnych, której przyjmowanie zapewnia realne podniesienie wytrzymałości oraz ogólnej wydolności wysiłkowej organizmu. Jest ona związana z poziomem karnozyny, swoistego bufora mającego za zadanie utrzymanie odpowiedniego pH w pracujących mięśniach. Doskonały dodatek do kreatyny – synergia obu tych substancji aktywnych pozwala na znaczną poprawę ostatecznych wyników sportowych.

3. Trec Carbo WANAD 750g

Najwyższej jakości odżywka, w której poza doskonałym źródłem węglowodanów złożonych znajdziesz szereg niezbędnych dodatków. Każda porcja dostarcza do organizmu solidną dawkę łatwo dostępnej energii do działania, ale także najważniejsze mikroelementy, taurynę, tyrozynę oraz l-karnitynę wpływającą pozytywnie na procesy energetyczne. Sprzyja ona podniesieniu wydolności treningowej, co sprawdza się doskonale podczas dłuższego i intensywnego wysiłku fizycznego. Bardzo dobrze się rozpuszcza i świetnie smakuje.

4. Trec Caffeine 200 plus 60 kaps.

Specjalistyczny preparat, w którego składzie znajdziesz wyłącznie czystą kofeinę oraz ekstrakt z grejpfruta. Każda porcja zapewnia niemal natychmiastowy zastrzyk energii i pobudzenia do działania. Wpływa także na poprawę koncentracji i skupienia uwagi. Zawarta w każdej porcji naryngenina zapewnia dodatkowe wzmocnienie działania preparatu. Wpływa na poprawę ogólnej wydolności wysiłkowej, ogranicza poczucie zmęczenia, sprzyja nawet lepszej regeneracji dzięki wpływowi na ograniczenie ilości kwasu mlekowego w mięśniach.

5. Trec Boogieman Shot 100 ml

Rewelacyjny shot przedtreningowy, którego skład zapewnia doskonałe wsparcie organizmowi – nawet przed bardzo dużym wysiłkiem fizycznym. Każda porcja to wyjątkowo udane połączenie beta alaniny, l-argininy, kofeiny, cytruliny, tauryny oraz inozyny. Zapewnia solidne pobudzenie już po kilku chwilach od spożycia wpływając na podniesienie ogólnej wytrzymałości wysiłkowej organizmu. Postaw na produkt z najwyższej półki, a nie pożałujesz.

6. Trec SPECIAL FORCES T.O.R. CREATINE SPECIAL 600 g

Zaawansowany stack kreatynowy, w którym znajdziesz jabłczan, cytrynian oraz chlorowodorek kreatyny. Brak w składzie zbędnych dodatków oraz zastrzeżonych mieszanek, co przekłada się na bardzo wysoką koncentrację substancji aktywnych o znanym i potwierdzonym naukowo działaniu. Charakteryzują się one niezwykle anabolicznym działaniem, które nie jest obarczone negatywnym wpływem na zdrowy organizm. Zostało to potwierdzone w wielu badaniach naukowych, które były przeprowadzone na przestrzeni 25 lat stosowania kreatyny w suplementacji sportowej.

Przesyłka

 • Wysyłka w 24h
 • Koszt dostawy 9 zł
 • Bezpłatna przesyłka od 50 zł

Dostawa

Czas dostawy: do 24 godzin

Godzina wysyłki: Paczki wysyłamy do godziny 13:30.

Metody płatności

 • Szybki przelew online
 • Płatność kartą
 • BLIK
 • Płatność za pobraniem
 • Płatność odroczona (21 dni)
 • Płatność mobilna

Opinie

  brak recenzji

Wystaw opinię