0
MENU
Zestaw Mariusza Zdjęcie główne

Zestaw Mariusza

129,99  zł
19% 158,96

Zobacz pełny opis i skład
MAX CARB 1000G
CREATINE 100% 300g
AMINO EAA 300G
CITRULLINE SYNERGY 240G
Darmowa dostawa od 50 zł
Wysyłka w 24h!

Zestaw Mariusza

Pragniesz zwiększyć swoją wytrzymałość oraz usprawnić rozwój upragnionej formy fizycznej? Sięgnij po zestaw skomponowany przez Mariusza, uczestnika programu Trec Chellange. Został on oparty o skuteczne preparaty o pewnym składzie, których wpływ na wzmocnienie organizmu jest niezaprzeczalnym faktem. Znajdziesz w nim: najwyższej jakości kreatynę, preparat aminokwasowy (EAA), cytrulinę oraz znakomity preparat węglowodanowy. Wszystko to w bardzo dobrej cenie na wyciągnięcie ręki!

1. Trec CREATINE 100% 300g

Najwyższej jakości monohydrat kreatyny wzbogacony o dodatek witaminy C oraz sodu. Charakteryzuje się bardzo dużą anaboliczną siłą, która jednak nie jest związana ze szkodliwym wpływem na organizm człowieka. Kreatyna stosowane jest w sporcie już od przeszło 25 lat i jest jedną z najlepiej przebadanych i poznanych substancji aktywnych. Doskonale sprawdza się w celu podniesienia wytrzymałości oraz siły mięśni. Stosowana bywa również celem przełamania problematycznej stagnacji.

2. Trec Citrulline synergy 240 g

Profesjonalny preparat na bazie dwóch form chemicznych cytruliny. Charakteryzuje się znakomitą przyswajalnością oraz jawnym i klarownym składem każdej porcji. Jest to produkt skierowany do wymagających osób aktywnych poszukujących sposobu na podniesienie wytrzymałości zarówno podczas treningów beztlenowych, jak i tlenowych. Sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu układu krążenia oraz zachowaniu pełnej odporności organizmu. Dobrze się rozpuszcza i świetnie smakuje.

3. Trec Amino EAA 300g

Zaawansowany preparat na bazie aminokwasów esencjonalnych (EAA), którego zadaniem jest zaspokojenie potrzeb mięśni na pełnowartościowy budulec. Doskonale sprawdza się w okolicy treningu, bowiem już po kilku chwilach od przyjęcia porcji aminokwasy zaczynają docierać do tkanki mięśniowej. EAA wpływają pozytywnie na procesy regeneracyjne, jak i anaboliczne poprzez utrzymanie dodatniego bilansu azotowego. Formuła obejmuje również specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty roślinne oraz witaminy z grupy B o wzmacniającym wpływie na organizm sportowca.

4. Trec Max Carb 1000g

Wysokiej jakości preparat węglowodanowy, w którym obok maltodekstryn znajdziesz specjalnie skomponowaną mieszankę najważniejszych minerałów. Każda porcja stanowi kompleksowe wsparcie dla organizmu, bowiem dostarcza mu energii do działania, przy jednoczesnym uzupełnianiu utraconych wraz z potem elektrolitów. Jedną z wielu zalet oferowanego preparatu jest jego doskonała rozpuszczalność i niesamowicie orzeźwiający smak. Wspiera utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej, a tym samym odpowiednie nawodnienie organizmu.

Przesyłka

 • Wysyłka w 24h
 • Koszt dostawy 9 zł
 • Bezpłatna przesyłka od 50 zł

Dostawa

Czas dostawy: do 24 godzin

Godzina wysyłki: Paczki wysyłamy do godziny 13:30.

Metody płatności

 • Szybki przelew online
 • Płatność kartą
 • BLIK
 • Płatność za pobraniem
 • Płatność odroczona (21 dni)
 • Płatność mobilna

Opinie

  brak recenzji

Wystaw opinię