0
MENU
Zestaw DLA POCZĄTKUJĄCEGO Glowne

Zestaw DLA POCZĄTKUJĄCEGO

224,99  zł
234,97 zł

Zestaw podstawowych odżywek przydatnych dla każdego początkującego sportowca!

Zobacz pełny opis i skład
CM3 250 g
Białko WHEY 100 900g
Darmowa dostawa od 199 zł
Wysyłka w 24h!

Właściwości

 • Zawiera odżywkę białkową;
 • Zawiera kompleks witaminowo-mineralny na całą dobę;
 • Zawiera kreatynę w proszku.
Opis

Zestaw przeznaczony dla osób zaczynających swoja przygodę z siłownia

Skład zestawy:

CM3 to preparat zawierający jabłczan trikreatyny. Jest to stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. CM3 zawiera kreatynę, która zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystny efekt występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

CM3 POWDER - Jabłczan kreatyny najwyższej jakości.

Co to jest jabłczan kreatyny, i czym się różni od zwykłej kreatyny?

Kreatyna to jeden z pierwszych suplementów wspierających energetykę wysiłkową. Najszybciej angażowanym źródłem energii w organizmie są zasoby ATP. Gdy wysiłek jest bardzo intensywny np. wyciskamy sztangę o wadze 100 kg, albo w czasie meczu lub walki na ringu dochodzi do bardzo dynamicznej akcji, organizm dosłownie w ciągu 2-3 s wyzbywa się całego ATP. Seria w siłowni, czy akcja na boisku lub runda w sportach walki trwają dłużej niż 2 s, stąd organizm musi dysponować sposobami na szybkie odnowienie ATP. I tu właśnie wkracza do gry kreatyna, która je odtwarza. Niezwykle skutecznie czyni to kreatyna trec w formie jabłczanu.

Zasoby ustrojowe kreatyny mogą być niewystarczające na pokrycie zapotrzebowania energetycznego związanego z wysiłkiem, stąd w celu poprawy efektów treningowych wprowadzamy do suplementacji kreatynę. Ogromny problem dla kreatyny stanowi droga przez układ pokarmowy. Kwaśne środowisko, jakie panuje m.in. w żołądku, niszczy tę cenną substancję nie pozwalając jej dotrzeć do miejsca, w którym ma wykonać swoją robotę, czyli TWOICH MIĘŚNI. Z tego względu kreatynę łączy się z różnymi substancjami zabezpieczającymi ją przed czynnikami uszkadzającymi jak np. kwaśny odczyn. Jednym z lepszych połączeń stabilizujących kreatynę jest związanie jej z kwasem jabłkowym, co daje w efekcie jabłczan kreatyny. Dostępny jest on w bardzo stężonej dawce w postaci smakowego, dobrze rozpuszczającego się w wodzie, proszku w ofercie firmy Trec jako produkt o nazwie CM3. Kreatyna CM3 to forma kreatyny pozbawiona wielu wad, jakie posiada podstawowa forma tego suplementu.

WHEY 100

Zawiera wysokiej jakości koncentrat białka serwatkowego, który jest źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę. WHEY 100 doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w nim proteiny przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Zalety białka WPC Whey 100 firmy Trec

 

- Odżywka białkowa trec to 100% cennych białek serwatkowych ( WPC )pokrywających zwiększone zapotrzebowanie na białko osób aktywnych fizycznie

- Whey 100 to 100% pełnowartościowego białka serwatkowego ( WPC ) pochodzącego z mleka, pozbawione cukru mlecznego- laktozy, o minimalnej zawartości tłuszczu

- Whey 100 Trec zawiera wszystkie aminokwasy niezbędne i charakteryzuje się wysoką zawartością cennych aminokwasów rozgałęzionych BCAA

- Białko trec łatwo rozpuszcza się i zawiera wyłącznie niezdenaturowane szczepy białek, które organizm może w całości przyswoić

MULTIPACK SPORT DAY FORMULA to KOMPLEKS WITAMINOWY NA DZIEŃ dla sportowców wzbogacony o ekstrakty ziołowe oraz koenzym Q10.

Biała kapsułka zawiera:

Niezbędne witaminy z grupy B, w tym tiaminę, wit. B6, ryboflawinę oraz wit. B12 Przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energii w organizmie oraz wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego.

Wit. C Pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym i wspiera działanie układu odpornościowego w czasie intensywnych ćwiczeń fizycznych.

MULTIPACK SPORT NIGHT FORMULA to KOMPLEKS MINERALNY NA NOC dla sportowców uzupełniony o L-teaninę, L-tryptofan i kwas gamma-aminomasłowy.

Czarna kapsułka zawiera

Magnez Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczyniając się do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia.

Cynk Pomaga utrzymać prawidłowy poziom testosteronu we krwi.

Żelazo, miedź, jod oraz mangan Przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

 

 

Dostawa

Przesyłka

 • Wysyłka w 24h
 • Koszt dostawy 9 zł
 • Bezpłatna przesyłka od 50 zł

Dostawa

Czas dostawy: do 24 godzin

Godzina wysyłki: Paczki wysyłamy do godziny 13:30.

Metody płatności

 • Szybki przelew online
 • Płatność kartą
 • BLIK
 • Płatność za pobraniem
 • Płatność odroczona (21 dni)
 • Płatność mobilna

Opinie

 • (5/5)

  Polacam!

Wystaw opinię

Produkty powiązane