Redexx – rewolucyjny spalacz tłuszczu

Redexx – rewolucyjny spalacz tłuszczu

Suplementacja

12 października 2017, Trec Team

Redexx jako silny termogenik

Najefektywniejszą grupą środków ułatwiających spalanie tłuszczu są termogeniki. W dużym uproszczeniu są to suplementy, które nasilają w organizmie procesy termogenezy czyli produkcji ciepła. Emisja cieplna wymaga ogromnych nakładów energii, które organizm pokrywa sięgając do pokładów zbędnej tkanki tłuszczowej.

Za efekt termogeniczny odpowiadają rozmaite substancje, które stymulują w organizmie wyzwalanie ciepłotwórczych hormonów jak adrenalina. Należą do nich m.in.:

Kofeina – podtrzymuje wysoki poziom pobudzającej adrenaliny

Kofeina pozwala utrzymać wysoki poziom adrenaliny poprzez wpływ na receptory tego hormonu, które dzielą się na dwie klasy: beta i alfa adrenergiczne. Kofeina w Redexx zwiększa aktywność receptorów beta, które podwyższają poziom adrenaliny stymulując jednocześnie spalanie tłuszczu (lipolizę) oraz zmniejsza ekspresję receptorów alfa, które hamują wydzielanie adrenaliny i stymulują odkładanie tłuszczu (lipogenezę).

Redexx zawiera kofeinę pochodzącą z dwóch źródeł: owoców kawowca oraz guarany. Uwzględnienie w składzie tych dwóch form kofeiny zapewnia długotrwałe pobudzenie i wzmożoną termogenezę.

Kwas chloragenowy (ACG)

Zawarty w wyciągu z zielonej kawy kwas ACG silnie stymuluje organizm termogenicznie.

Palenie kawy wydobywa z niej niepowtarzalny smak, ale także zabija większą ilość ACG. Dlatego najlepszym źródłem ACG są ziarna zielonej, niepalonej kawy.

Tyrozyna

Jest to jeden z aminokwasów, który jest organizmowi niezbędny do produkcji takich pobudzających hormonów jak adrenalina, czy tyroksyna produkowana przez tarczycę, które są silnymi aktywatorami metabolicznymi. Poza nasileniem termogenezy, tyrozyna zawarta w Redexx wywiera efekt pobudzający, usprawniający procesy myślowe.

Piperyna – wyciąg z czarnego pieprzu

Piperyna zawarta w Redexx działa stymulująco na wydzielanie adrenaliny.

Redexx to jednak nie tylko prosty termogenik, ale także skuteczny poskramiacz apetytu!

OR: 50 / SO: 980 / ORF: 980
REDEXX - ziołowy spalacz tłuszczu w kapsułkach

Ziołowa formuła dla wsparcia metabolizmu.

90 kapsułek.

  • Zawiera kwas pantotenowy, który ogranicza odczucie zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu normalnego metabolizmu energetycznego;
  • Chrom, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych;
  • Wit. B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej;
  • Polecany zarówno dla osób aktywnych, jak i prowadzących siedzący tryb życia.
59,99
Kup teraz

Redexx jako sposób na wilczy apetyt

Regulowanie stanu sytości to jeden z kierunków działania spalaczy tłuszczu. Nadmiernie rozwinięty apetyt może stanowić trwałą blokadę w walce zbędnymi kilogramami. Bo co z tego, że ćwiczymy, wspomagamy się środkami termogenicznymi, jeżeli potem przyjmujemy nadmiar kalorii, od spożycia których nie możemy się powstrzymać. Składniki zawarte w Redexx jak chrom, ACG to sprawdzone sposoby na zmniejszenie apetytu.

Oto niektóre zalety ACG zawartego w Redexx:

  • obniża wchłanianie cukrów z układu pokarmowego do krwi,
  • uniemożliwia przekształcenie nadmiaru węglowodanów w zbędną tkankę tłuszczową,
  • spowalniając wchłanianie cukrów reguluje apetyt, umożliwia utrzymanie stabilnego poziomu sytości,
  • stabilizuje glikemię (poziom cukru), której nadmierne wahania są główną przyczyną napadów głodu.

Chrom, wchodzący w skład kompleksu regulującego apetyt Redexx, to składnik czynnika tolerancji glukozy (GTF). Deficyt GTF zmniejsza wrażliwość komórek mięśniowych na glukozę na rzecz komórek tłuszczowych. W praktyce oznacza to mniej glikogenu a więcej zbędnego tłuszczu. Suplementacja chromem jest niezbędna gdy spożywamy duże ilości węglowodanów, szczególnie wysoce przetworzonych.

Redexx to silny antyutleniacz

Redexx to nie tylko skuteczny spalacz tłuszczu ale także pogromca niszczycielskich wolnych rodników, które mają swój udział w rozwoju wielu współczesnych chorób z nowotworami włącznie. Wolne rodniki to w dużym uproszeniu złośliwe atomy, którym brakuje jednego elektronu. Chcą go uzupełnić wolne rodniki za wszelką cenę kradną elektron innym zdrowym atomom powodując ich dysfunkcje. Antyoksydanty to niszczyciele wolnych rodników, które mają jeden elektron za dużo i mogą go oddać wolnym rodnikom, uniemożliwiając ich negatywny wpływ na zdrowie.

Myślisz, że ćwiczysz, trzymasz zbilansowaną dietę i Ciebie wolne rodniki nie dotyczą? Zasmucę Cię, ale właśnie intensywna aktywność fizyczna stanowi źródło dużej ilości wolnych rodników, przed którymi powinniśmy się bronić szczególnie w porze okołotreningowej. Wolne rodniki przyspieszają procesy starzenia, mogą zmieniać strukturę białek ustrojowych, powodować choroby układu krążenia, stany zapalne. Przyjęty przed treningiem Redexx nie tylko silnie pobudzi organizm i nasili termogenezę ale będzie stanowił skuteczną tarczę ochronną organizmu przed wolnymi rodnikami.

Zawarte w Redexx alkaloidy roślinne jak piperyna czy ACG to silne antyutleniacze zwalczające wolne rodniki. Substancje te wykazują dodatkowo właściwości przeciwnowotworowe, antybakteryjne, oczyszczające.

Linki:

- D. V. Rodriguez de Sotillo and M. Hadley, “Chlorogenic acid modifies plasma and liver concentrations of: cholesterol, triacylglycerol, and minerals in (fa/fa) Zucker rats,” Journal of Nutritional Biochemistry, vol. 13, no. 12, pp. 717–726, 2002.

- Free radicals, antioxidants and functional foods: Impact on human health [w:] Pharmacognosy Review 2010; 4 (8).

- Z. Z. Huang and C. Q. Chang, “Advances of study on glucose and lipids metabolism of chlorogenic acid regulating,” Journal of Hygiene Research, vol. 37, no. 5, pp. 637–639, 2008

- Antioxidant efficacy of black pepper (Piper nigrum L.) and piperine in rats with high fat diet induced oxidative stress, [w:] RS Vijayakumar, D Surya, N Nalini - Redox Report, 2004 - Taylor & Francis

BESTSELLERY

Przedtreningówka BOOGIEMAN w proszku - BOOGIEMAN FOREST FRUIT
Przedtreningówka BOOGIEMAN w proszku
99,99
Białko WHEY 100 - WHEY 100 2
Białko WHEY 100
79,99
Jabłczan kreatyny CM3 POWDER w proszku - CM3 POWDER 250 g no bg
Jabłczan kreatyny CM3 POWDER w proszku
69,99
Monohydrat kreatyny CREATINE + w proszku - CREATINE + 300 g no bg
Monohydrat kreatyny CREATINE + w proszku
44,99

Najniższa cena:  62,99 zł -29%

Cena regularna:  62,99 zł -29%


SLEEP-ER – suplement na sen w proszku - SLEEP-ER
SLEEP-ER – suplement na sen w proszku
73,99
Spalacz tłuszczu CLENBUREXIN w kapsułkach - CLENBUREXIN 90 kaps. no bg
Spalacz tłuszczu CLENBUREXIN w kapsułkach
59,99
TESTOXX – ziołowy booster testosteronu - TESTOXX 2
TESTOXX – ziołowy booster testosteronu
59,99