Masz tylko: NOWA DOSTAWA UBRAŃ I ROZMIARÓWEK | WYPRZEDAŻ -60%| Wpisz kod: SALE60 | MWZ 100 zł
DARMOWA DOSTAWA od 99 zł + BOOGIEMAN SHOT GRATIS
0
MENU
HMB FORMULA CAPS
Zawiera Kwas Beta-Hydroksy Beta-Metylomasłowy w postaci soli wapniowej
44,99
 
Kup teraz
HMB LIQUID

W 100% CZYSTE HMB W PŁYNIE

  • W 100% CZYSTE HMB W PŁYNIE
84,99
 
Kup teraz

HMB - co to jest i jak działa?

HMB w kapsułkach czy w płynie? Którą formę wybrać?

HMB to związek będący efektem przemian jednego z aminokwasów rozgałęzionych - leucyny. HMB to suplement antykataboliczny, wpływający na zwiększenie siły, wytrzymałości, poprawiający skład ciała (redukcja tkanki tłuszczowej).
Mimo, że HMB powstaje z leucyny, to dostarczanie tego aminokwasu stanowi niezbyt dobry sposób na uzyskanie wysokiego poziomu HMB. Gdybyśmy bowiem chcieli przyjąć 3 g HMB musielibyśmy przyjąć aż 60 g leucyny.
Człowiek spożywający standardową pulę białka na poziomie 0,8 g/kg wytwarza średnio tylko 0,25-1 g HMB na dobę. Nie pokrywa to sugerowanej dawki dziennej tego suplementu wynoszącej około 3 g.
Chcąc doświadczyć efektów działania HMB na poziomie poprawy siły, wytrzymałości i składu ciała warto sięgnąć po jedną z form HMB trec:
- Hmb liqiud – czyste hmb w szybko przyswajalnej, płynnej formie
- HMB w kapsułkach – łatwe w dozowaniu HMB
- HMB revolution – połączenie działania HMB z efektem „pompy mięśniowej”, który stymulowany jest przez argininę

W czym pomaga stosowanie HMB?

HMB SuplementHMB, tak jak kreatyna, to jeden z pierwszych suplementów na świecie, na temat którego znajdziemy masę opracowań naukowych. Główne kierunki działania HMB trec to:
- Hamowania katabolizmu mięśniowego
HMB trec to doskonała ochrona mięśni przed rozpadem, który jest efektem zużywania mięśniowych aminokwasów.
NAJSKUTECZNIEJSZĄ FORMĄ OCHORNY PRZED KATABOLIZMEM JEST WYSYCENIE MIĘŚNI AMINOKWASAMI I ICH METABOLITAMI JAK NP. HMB.
- Wzrost beztłuszczowej masy ciała
Odżywki hmb poprawiają energetykę organizmu zarówno spoczynkową jak i wysiłkową, która zaczyna bazować na zasobach zbędnej tkanki tłuszczowej. W ten sposób chronione są mięśniowe zasoby aminokwasów, a glikogen oszczędzany jest na poczet intensywnych wysiłków.
- Wzrost siły i wytrzymałości – poprawa mocy tlenowej i beztlenowej
Jako, że HMB trec wspomaga energetykę wysiłków tlenowych jak i beztlenowych jego stosowanie zalecane jest zarówno w przypadku sportów siłowych jak i wytrzymałościowych.

Co ciekawe, suplementacja odżywkami HMB sugerowana jest chorobach przebiegających z utartą masy mięśniowej jak AIDS, rak, długotrwałe leżenie w łóżku, dieta ubogokaloryczna.

Kiedy widać efekty stosowania HMB?

Odżywki hmb wymagają konsekwentnego i raczej długotrwałego przyjmowania. Jednak efekty działania na poziomie poprawy energetyki wysiłkowej, przejawiające się w wzroście siły i wytrzymałości, uzyskujemy już w pierwszych dniach stosowania hmb trec. Po miesiącu suplementacji odżywki hmb odczuwamy poprawę na poziome składu ciała – zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej, poprawa twardości mięśniowej.