Ustaw kierunek malejący
31 Odżywki i suplementy

Boostery przedtreningowe

  • Kategorie
  • Filtruj/Sortuj

Najmocniejsza przedtreningówka Trec w płynnym shocie

BOOGIEMAN FUEL

4,99 zł

Boogieman to najmocniejsza przedtreningówka Trec Nutrition

BOOGIEMAN

(5)
90,00 zł

SAW to najpopularniejsza przedtreningówka od Trec Nutrition

Przedtreningówka SAW POWDER

(4.93)
Od 5,00 zł

SKUTECZNA FORMUŁA PRZEDTRENINGOWA

VANDAL

(5)
69,00 zł

Przedtreningówka, która da ci mocnego kopa do treningów

NITROBOLON ENERGIZER

(5)
Od 93,00 zł

Czysta Energia w trakcie treningu

INTRA WORKOUT

(5)
99,00 zł

Przedtreningówka, która da ci mocnego kopa do treningów

NITROBOLON II

(4.94)
Od 71,00 zł

Przedtreningówka idealna dla zawodników Crossfit

CROSSTREC PRE-W BOX 15G

(5)
4,20 zł

Ultra-skoncentrowana formuła przedtreningowa w płynie

S.A.W. SHOT

(5)
Od 9,00 zł

Poczuj pompę i zwiększ efekt swoich treningów

NITROBOLON

(5)
83,00 zł

AAKG = Mega pompa na treningu

AAKG MEGA HARDCORE

(4.93)
Od 49,00 zł

1400 mg L-argininy HCl w 1 kapsułce

L-ARGININE XTREME

49,00 zł

Zaawansowana formuła przedtreningowa!

CARNOGENIC 1175 - 120 CAP

75,00 zł

Ultra-skoncentrowana formuła przedtreningowa w kapsułkach

S.A.W. CAPSULES

(5)
Od 16,99 zł

Czysta beta alanina w kapsułkach

Beta Alanina 700

(4.93)
35,00 zł

Czym charakteryzuje się dobra przedtreningówka?

Najlepsza przedtreningówka od TrecDobry booster przedtreningowy powinien zawierać składniki, które będą wspomagały energetykę wysiłkową, zmniejszały oznaki zmęczenia mięśniowego. Efektem działania boosteru trec ma być maksymalna realizacja założeń treningowych, która przekłada się na szybsze tempo osiągania celów treningowych. A cele treningowe mogą być różne. Dla jednych to będzie zwiększenie masy mięśniowej, dla innych progresja obciążenia w czasie treningu, w przypadku sportów walki utrzymanie niemalejącej szybkości i koordynacji bez oznak zmęczenia w czasie walki.
Tak naprawdę to, co powinien zawierać dobrej klasy booster przedtreningowy zależy czego od niego oczekujesz. Zapoznaj się z opisem kluczowych składników boosterów przedtreningowych i będziesz wiedział, który jest skrojony na miarę twoich potrzeb!
Najważniejsze składniki boosterów treningowych:
- Składniki regulujące energetykę wysiłkową: kreatyna (odsyłacz do działu kreatyna), koenzym Q10, BCAA, l- karnityna
Będą to różne substancje, które poprawiają energetykę wysiłków o ekstremalnej mocy jak np. kreatyna. W tej grupie składników znajdują się także substancje podnoszące efektywność wysiłków o charakterze wytrzymałościowym jak np. BCAA czy koenzym Q10, czy l-karnityna. Idealnym trec booster dla kulturystów będzie np. GROM, zaś dla długodystansowców Intra workout.
- Składniki odpowiedzialne pompę mięśniową – arginina i cytrulina
Pompa mięśniowa to zwiększony napływ krwi do mięśni. Oczywiście w pompie mięśniowej nie chodzi tylko i wyłącznie o doznania wizualne dużych, obrzmiałych mięśni. Więcej krwi w mięśniach jest jednoznaczne z większą ilością tlenu i składników energetycznych, które trafiają do nich stwarzając lepsze warunki do pracy treningowej. Pompa mięśniowa to dodatkowo szybsze usuwanie z mięśni zbędnych produktów metabolizmu, szybsza regeneracja między seriami w czasie treningu.
Pompa mięśniowa to efekt wzmożonej produkcji tlenku azotu (NO), który powstaje z aminokwasu argininy. Arginina pełni jednak wiele funkcji w organizmie człowieka. Najbardziej stabilną formą tego aminokwasu, która będzie przekładała się na poprawę syntezy NO, jest alfaketoglutaran argininy (AAKG). AAKG mega hardcore to sztandarowa przedtreningówka trec wzbogacony o aminokwas cytrulinę, który przyczynia się do zwiększenia ilości argininy, z której powstaje NO.
Kompleksowym produktem z grupy booster trec jest Nitro-x pack, stanowiący połączenie pompującej siły AAKG, kreatyny i pobudzającej kofeiny.
- Składniki niwelujące zmęczenie i pozwalające dłużej trenować – beta alanina
Często w czasie treningu czujemy niespodziewany odpływ mocy. I nagle się okazuje, że zamiast 12 założonych powtórzeń byliśmy w stanie wykonać tylko 6. Jest to efektem narastającego zmęczenia wynikającego z gromadzenia jonów wodorowych (H) w mięśniach. Tak, dokładnie: kumulacja jonów H i niemożność ich odprowadzenia z mięśni to główna przyczyna upadku mięśniowego.
Organizm posiada jednak sposób na radzenie sobie z tym kłopotem, który wymusza konieczność przerwania wysiłku w najmniej oczekiwanym momencie. Jest nim karnozyna – dwupeptyd zbudowany z pary aminokwasów: beta–alaniny i histydyny. I właśnie suplementacja tych dwóch aminokwasów zwiększa poziom karnozyny powodując, że możemy trenować dłużej i ciężej. Carnogenic 1175 to przedtreningówka stanowiąca połączenie beta-alaniny i histydyny
- Składniki pobudzające np. kofeina, tauryna

Czy przedtreningówka powoduje wzrost masy mięśniowej?

Przedtreningówka Trec NutritionBoostery przedtreningowe pomagają w wzroście masy mięśniowej gdyż poprawiają energetykę wysiłkową, pozwalając zwiększać stosowane obciążenia i intensywność. Cykliczna progresja tych parametrów wysiłkowych pozwala zmuszać mięśnie do coraz cięższej pracy treningowej, co stanowi skuteczny bodziec do zwiększania obwodów mięśniowych.
Naczelną zasadą treningu budującego masę mięśniową jest zwiększanie obciążeń i intensywności treningowej, cykliczne przeciążanie mięśni. Pozostawanie przed długi czas na tym samym pułapie obciążeń niestety nie sprzyja rozwojowi siły, która stanowi bazę do budowania masy mięśniowej. Wówczas rozwijasz wyłącznie swoją wytrzymałość. A czy o to chodzi gdy chodzisz do siłowni w celu zwiększenia masy mięśniowej?
Jeżeli czujesz, że od dłuższego czasu nie dajesz rady zwiększyć intensywności treningowej, wybierz jeden z trecbooster – produkty typu Red Wolf czy Nitrobolon (przedtreningówki) pozwolą przerwać stan stagnacji i zacząć naprawdę przerzucać żelazo, dzięki czemu mięśnie będą zwiększać swe obwody.

Czy przedtreningówki można łączyć z innymi suplementami?

W większości przypadku boostery przedtrenigowe można łączyć z innymi grupami suplementów. Przedtreningówki pozwalają na podwyższenie intensywności treningu. Jeżeli jednak chcesz wyciągnąć maksymalne korzyści z treningu pod żadnym pozorem nie zapominaj o regeneracji potrenigowej.
Sam booster treningowy nie będzie znaczył nic jeżeli po treningu nie uzupełnisz węglowodanów (Max carb, Vitargo), antykatabolików (Bcaa, glutamina).
Jeżeli booster przedtreningowy pozwala trenować ciężej i intensywniej pamiętaj, że wysiłek taki doprowadza do większych zniszczeń mięśniowych. Oczywiście nie ma tym nic złego, tak wygląda proces budowania masy mięśniowej. Zniszczone włókna mięśniowe odbudują się bowiem grubsze i silniejsze. Nastąpi to jednak pod jednym warunkiem – gdy nie zapomnisz o pełnej regeneracji potreningowej.
Boostery treningowe, które zawierają dużo składników pobudzających nie warto dublować stosowaniem termogeników (grupa spalaczy tłuszczu).
Jeżeli przedtreningówka zawiera dużą ilość kreatyny zredukuj, bądź zrezygnuj z porcji kreatyny jako osobnego suplementu.

Sprawdź nasze najpopularniejsze przedtreningówki: SAW, AAKG, Nitrobolon.