-10% na WSZYSTKO   Wpisz kod: LOVE10   Masz tylko: 
0
MENU
Przedtreningówka S.A.W. POWDER w proszku S.A.W. POWDER

Przedtreningówka S.A.W. POWDER w proszku

od 69.99 zł

Cena jednostkowa: 200g (35,00 zł / 100g)


Ultra-skoncentrowana formuła przedtreningowa dla profesjonalistów.

Zobacz pełny opis i skład
Darmowa dostawa od 199 zł
Wysyłka w 24h!

Właściwości

 • Zawiera ViNitrox™;
 • Zwiększa motywację do treningu;
 • SAW polecany jest przez zawodowców i amatorów;
 • Kompleks beta-alaniny, kofeiny, L-argininy i kreatyn w proszku.
Opis

OPIS S.A.W. POWDER

S.A.W. SUPER AGGRESSIVE WORKOUT to ultra-skoncentrowana formuła przedtreningowa dla profesjonalistów. Suplement ten zawiera kompleks beta-alaniny, kofeiny, L-argininy oraz kreatyn.

Produkt dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2,5 g.

PRZEDTRENINGÓWKA S.A.W. POWDER, CZYLI RECEPTA NA INTENSYWNY TRENING NAWET WTEDY, GDY OPADASZ Z SIŁ.

przedtreningówka SAW Trec

S.A.W. POWDER to pompa mięśniowa zwiększająca możliwości wysiłkowe

SAW POWDER to przedtreningówka gwarantująca maksymalną pompę mięśniową na treningu. Pompa mięśniowa to zwiększony napływ krwi do mięśni. Powoduje ona cenione przez bywalców siłowni obrzmienie mięśni oraz uwidocznienie żył (waskularyzacja). Jednak pompa mięśniowa, jaką gwarantuje odżywka przedtreningowa, to nie tylko wizualne doznanie dużych mięśni. Więcej krwi w mięśniach oznacza większe możliwości wysiłkowe, lepsze zaopatrzenie w tlen, składniki odżywcze, a także szybsze usuwanie zbędnych produktów metabolizmu z mięśni.

Pompa mięśniowa to efekt zwiększonej produkcji tlenku azotu (NO) przez naczynia krwionośne. Rozszerzający naczynia krwionośne NO produkowany jest z aminokwasu argininy. W utrzymaniu wysokiego poziomu NO pomaga również inny aminokwas – cytrulina, którą organizm człowieka może przekształcić w argininę. Przedtreningówka SAW to duża dawka zarówno argininy, jak i cytruliny gwarantującej bardziej długotrwałe uczucie pompy mięśniowej. S.A.W. zawiera oba te aminokwasy w bardzo stabilnej formie (połączone z AAKG lub kwas cytrynowym), chroniącej przed przedwczesną dezaktywacją w układzie pokarmowym.

Przedtreningówka S.A.W to maksymalizacja szlaków energetycznych ustroju: beta-alanina i kreatyna

Przedtreningówka SAW nie poprzestaje tylko na pompie mięśniowej. Ta przedtreningówka naprawdę stymuluje organizm to podjęcia cięższej pracy treningowej, pozwalając osiągać cele w zakresie zwiększania masy i siły mięśniowej. Często w czasie treningu okazuje się, że nie jesteśmy w stanie sięgnąć po większe obciążenia, bo czujemy nagły odpływ energii i dochodzimy do momentu upadku mięśniowego. Stanowi to ogromne ograniczenie, gdyż mięśnie są stymulowane do rozwoju tylko wtedy, gdy cyklicznie je przeciążamy. Brak progresji w zakresie obciążeń treningowych oznacza tylko i wyłącznie nieprzyjemny stan stagnacji. Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego nie możecie podnieść wartości obciążeń treningowych? Wynika to z zakwaszenia mięśniowego i deficytu substancji, które pomagają je zmniejszyć.


przedtreningówkaS.A.W. to duża dawka beta–alaniny, która zmniejsza zakwaszenie mięśniowe, do którego dochodzi w czasie intensywnych treningów. Pozwala ona trenować dłużej i ciężej bez oznak zmęczenia. Przedtreningówka ta to także mieszanka różnych form kreatyn, które w połączeniu z beta–alaniną pozwolą na progresję obciążeń.

Przedtreningówka SAW to pobudzenie i brak zmęczenia na treningu

S.A.W. zawiera składniki podtrzymujące wysoki poziom hormonów wysiłkowych, tj. adrenalina, która odpowiada za mobilizację energetyczną ustroju. Jeżeli w trakcie treningu zaczynasz ziewać, nie licz na to, że zdołasz wykrzesać siłę na jego dokończenie. To jest moment, gdy organizm czuje się wyczerpany, a zamiast pobudzającej adrenaliny prym zaczyna wieść usypiająca serotonina.

Bezwodna kofeina i tauryna znajdujące się składzie przedtreningówki SAW pozwalają utrzymać wysoki poziom adrenaliny. Aminokwas tyrozyna dostarcza substratu do syntezy tego naczelnego hormonu wysiłkowego. Towarzyszące tym składnikom pobudzenie chroni przed przedwczesnym zmęczeniem wysiłkowym i znużeniem psychicznym.

Artykuł dotyczący przedtreningówki

„Kiedy czujesz, że masz bardziej ochotę na drzemkę niż na ostry trening, potrzebujesz czegoś, co postawi cię na nogi – przedtreningówki!”. Mniej więcej właśnie tak brzmią typowe hasła reklamowe przedtreningówek, które popularność zawdzięczają skuteczności działania oraz natychmiastowemu pobudzeniu. Czy zawsze przedtreningówka, która „kopie”, jest lepszy od tego, którego działanie nie objawia się aż tak wyraźnie przed samym treningiem? Ta klasa suplementów stanowi twardy orzech do zgryzienia dla wielu sportowców. Większość z nich błędnie klasyfikuje jakość tego typu stacków tylko pod kątem uzyskanego pseudonarkotycznego stanu. Czy słusznie?

Przedtreningówka - Dla każdego coś dobrego

            Każdy z nas miewa gorszy dzień, a wraz z nim spadek motywacji oraz energii, co torpeduje nasze osiągi treningowe. Istnieje szereg składników, które są w stanie pohamować zmęczenie ośrodkowego układu nerwowego lub zwiększyć poziom glikemii, jednak nie każdy wie, jak je łączyć i w jakich dawkach, aby uzyskać odpowiedni efekt – przede wszystkim wzrost intensywności ćwiczeń. Być może dla części z Was będzie to szok, ale nie każdy potrzebuje przedtreningówki o złożonym składzie. Czasami wszystkim, czego trzeba, jest pewna ilość kofeiny, tyrozyny i szybkoprzyswajalnych węglowodanów w formie suplementu, co gwarantuje niemal natychmiastowy transport składników do krwiobiegu. Idealnym przykładem może być tutaj ADRENALINE GEL TRECA. Najistotniejszymi aspektami w drodze wyboru odpowiedniej przedtreningówki są: staż treningowy oraz cel – budowa siły i masy, koncentracja, wytrzymałość. Większość nastolatków zafascynowych suplementami celowo wybiera formuły, które są zbyt silne w działaniu. Mają wrażenie, że im mocniejszy „kop”, tym lepszy trening. Niestety bardzo często sytuacja bywa zupełnie odwrotna. Poprzez nagromadzenie substancji, które bardzo mocno stymulują układ nerwowy, dochodzi do swoistego przepalenia synaps. Oczywiście w ramach sesji ćwiczeniowej czujemy się niesamowicie – nie odczuwamy zmęczenia, towarzyszy nam euforia podobna do wyrzutu dużej ilości adrenaliny i trenuje się naprawdę świetnie. Problemy przychodzą później, kiedy organizm musi sobie poradzić z wytrąceniem ze stanu równowagi, jaki zapewniliśmy mu poprzez wykonanie treningu z intensywnością kilkakrotnie większą niż zwykle. Wtedy odczuwamy skutki uboczne podobne do tych, których doświadczają osoby wychodzące z ciągu amfetaminowego – wieczne znużenie, brak sił do wykonania nawet najprostszych czynności i inne negatywne efekty związane ze znacznie zwiększonym poziomem kortyzolu we krwi. Do tego dochodzą stany zapalne, które trapią organizm z powodu urazów mięśniowych i w zasadzie trudno już nazwać je mikrourazami. Dlatego właśnie tak ważny jest staż treningowy, który uczy sportowca latami tego, jakie są jego możliwości regeneracyjne – jaka intensywność oraz objętość ćwiczeń zwiększa masymalnie stymulację anabolizmu, a jaka wpędza w przetrenowanie. To właśnie intuicja i doświadczenie wskazują, jaką przedtreningówkę użyć w fazie regeneracji lub roztrenowania, a jaki zastosować w okresie intensyfikacji, czyli mikrocyklu wymagającego zwiększonego nakładu energii na przeprowadzenie bardziej wymagających ćwiczeń niż zwykle. Początkujący zazwyczaj potrzebują jedynie małej dawki stymulantów, jak przykładowo połączenie kofeiny z tyrozyną, a także aminokwasów BCAA znoszących zmęczenie ośrodkowego układu nerwowego. Dziewiczy organizm bardzo dobrze zareaguje nawet na niską dawkę, dającą odpowiednie pobudzenie treningowe, z którym organizm będzie sobie w stanie poradzić w trakcie regeneracji.

 

            Cel treningowy to kolejny aspekt, który znajduje się na tym samym poziomie ważności co staż, jeśli nie wyżej. Wyjaśnię to na prostym przykładzie: we wstępie do artykułu zadałem pytanie – czy suplement silnie pobudzający pracę mózgu jest lepszy od tego, który nie wywołuje efektu euforii? Zastanówmy się teraz, czy sportowiec trenujący pod kątem startu w półmaratonie potrzebuje bardziej „narkotykowego haju” i pompy mięśniowej, czy stabilnego poziomu cukru we krwi, hamowania zmęczenia ośrodkowego układu nerwowego i blokowania rosnącego zakwaszenia? Myślę, że większość z Was obstawiła tę drugą opcję. Każda dyscyplina sportu, mikrocykl treningowy oraz rodzaj adaptacji, której poddajemy się w trakcie ćwiczeń, mają istotny wpływ na zapotrzebowanie naszego organizmu. O ile wytyczne takie jak budowa masy i siły mięśni oraz poprawa koncentracji mają raczej wspólny mianownik będący połączeniem metyloksantyn (kofeina, teobromina, teofilina) oraz boosterów tlenku azotu (L-arginina, cytrulina i ich sole, ViNitrox® czy nieorganiczne nitraty) w celu stymulacji intensywności treningowej i pompy, o tyle w przypadku sportów walki, sportów wytrzymałościowych i drużynowych jest już zupełnie inaczej. Efekty, jakie chcemy uzyskać, są w nazwie łudząco podobne, jednak rodzaj oraz dawka składników znacząco się różnią. W treningu wyżej wspomnianych grup zawodników chcemy osiągnąć następujące cele:

 • Stymulację ośrodkowego układu nerwowego – poprzez zastosowanie L-tyrozyny, kofeiny, tauryny, synefryny i żeń-szenia zapewnicie sobie motywację treningową i polepszycie koordynację, co ma szczególne znaczenie w przypadku ćwiczeń wykonywanych rano,
 • Opóźnienie zmęczenia – dzięki szybkoprzyswajalnym węglowodanom, takim jak glukoza, izomaltuloza, maltodekstryny czy Vitargo® opóźnicie tempo wykorzystywania glikogenu mięśniowego i umożliwicie sobie przeprowadzenie dłuższego i intensywniejszego treningu
 • Optymalizację procesów metabolicznych i zwiększenie poziomu siły oraz energii – wszystko to za sprawą kreatyny, jabłczanu cytruliny, inozyny oraz witamin z grupy B,
 • Hamowanie zakwaszenia mięśni – za sprawą połączenia chlorowodorku i etylowego estru kreatyny, beta-alaniny czy karnozyny.

                Myślę, że lektura tego akapitu pozwoliła Wam zrozumieć, dlaczego środki przedtreningowe zyskały w ciągu lat tak ogromną popularność oraz dlaczego ich skład uległ ewolucji. Kiedyś suplementy diety były kojarzone jedynie ze sportami siłowymi takimi jak kulturystyka. I choć wielu zawodników używało środków przedtreningowych, mało kto utożsamiał je z działaniem pozwalającym przenosić góry. Teraz świadomość dotycząca potrzeb suplementacji w każdym sporcie umożliwiła stworzenie formuł, które nie stymulują ośrodkowego układu nerwowego do granic przepalenia synaps, dała za to produkty, które hamują zmęczenie, poprawiają wytrzymałość i optymalizują procesy metaboliczne celem osiągnięcia zwiększonej wydolności. Zaawansowane technologie pozwoliły opracować nowe formy suplementów, jak na przykład płynne, skoncentrowane shoty lub innowacyjne hydrożele, które są wygodne w stosowaniu oraz warunkują szybką wchłanialność ze względu na brak krystalizacji w żołądku i szybki transport z jelit do krwiobiegu. Zdecydowanie odsyłam do najnowszej linii produktów TRECA – ACTION LINE, która zawiera suplementy w formie hydrożeli, shotów oraz płynnych koncentratów, co gwarantuje szeroki wybór w ramach indywidualnych potrzeb.

 

Przedtreningówka - Przewodnik po substancjach składowych 

     Przedtreningówka -  przedtreningówka nitrobolonL-Arginina – szczególnie polecam ją w formie alfa-ketoglutaranu, jabłczanu oraz chlorowodorku – te składniki są najczęstszymi elementami środków przedtreningowych zaliczanych do boosterów tlenku azotu. Dlaczego? Bo po prostu działają, a przy zastosowaniu surowca najwyższej jakości zapewniają maksymalny przepływ krwi do mięśni, dzięki któremu otrzymują one niezbędne składniki odżywcze, zaś włókna mięśniowe maksymalnie wypełniają się tlenem. Zwiększone dostawy tlenu do mięśni pozytywnie wpływają na produkcję czerwonych ciałek krwi i pomagają wzmocnić ściany włókien, co przekłada się na twardy i użylony wygląd, jakiego pożąda się na zawodach kulturystycznych.

       Przedtreningówka - AAKG (Alfa-ketoglutaran L-argininy) – to sól stworzona z aminokwasu L-argininy i kwasu alfa-ketoglutarowego. Produkty z AAKG wykazują skuteczność w podnoszeniu poziomu hormonów anabolicznych i metabolitów aminokwasów, w tym insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF-1). AAKG działa także antykatabolicznie, wspomagając syntezę białek, a co za tym idzie, wywołuje wzrost mięśni.

Wyniki badań wskazują także na to, że L-arginina przyjmowana wraz z węglowodanami może wspomagać rozpoczynanie procesu regeneracji. Podczas jednego z wykonanych testów ćwiczącym podawano produkt węglowodanowy lub produkt węglowodanowo-argininowy po 1, 2 i 3 godzinach od zakończenia treningu. Suplementy te zawierały 1 g węglowodanów na każdy kg masy ciała ćwiczącego lub mieszaninę 1 g węglowodanów i 0,08 g argininy na każdy kg masy ciała ćwiczącego. Obserwowany wzrost poziomu glikogenu w mięśniach podczas czterogodzinnego procesu regeneracji po treningu był znacznie szybszy u tych sporowców, którym podawano mieszaninę węglowodanowo-argininową. Badacze przypisali takie wyniki zdolności argininy do powiększania biodostępności glukozy, dzięki czemu większe jej ilości zostają przekształcone w glikogen i zmagazynowane w mięśniach. Z tego względu polecam stosowanie boosterów NO wraz z węglowodanami zarówno przed treningiem, dla wzmocnienia pompy mięśniowej, jak również bezpośrednio po nim – dla zwiększenia biodostępności glukozy.

Niektóre osoby mają bardzo aktywne enzymy o nazwie iNOS, które po krótkim czasie przyjmowania suplementów zawierających L-argininę zaczynają się na nią uodparniać. Jest to dość rzadkie zjawisko, jednak ma ono miejsce. Działanie iNOS ogranicza syntezę tlenku azotu poprzez wzrost wytwarzania ADMA (asymetrycznej dimetyloargininy). Jednak nowoczesne preparaty (nie te oparte jedynie na zwykłej L-argininie) zawierają składniki, które zwalczają ADMA. Zaliczymy do nich między innymi cytrulinę, L-norwalinę, agmatynę oraz sole ketoizokapronowe argininy i cytruliny. Dzięki zahamowaniu tego procesu degradacja L-argininy i wytwarzanie ilości tlenku azotu nie ulegają zmniejszeniu, nawet podczas długotrwałego ich stosowania. Preparaty przedtreningowe oparte na argininie dedykowane są głównie kulturystom, jednak biorąc pod uwagę fakt działania argininy na mechanizm resyntezy glikogenu, można je wykorzystać w ramach suplementacji potreningowej u sportowców zmagających się z adaptacją wytrzymałościową. Z tej kategorii suplementów polecam głównie NITROBOLON oraz NITROBOLON II.

      przedtreningówka beta alaninaBeta-alanina – wspiera podnoszenie poziomu karnozyny w mięśniach, co obniża ich zmęczenie wywołane treningiem. Badania wykazały, że może ona poprawiać wydolność organizmu poprzez blokowanie rosnącego podczas wysiłku zakwaszenia mięśni w wyniku hydrolizy ATP i zwiększanie suchej masy ciała. Dowody naukowe wskazują na to, że beta-alanina i różne formy kreatyny działają synergicznie, utrzymując maksymalną siłę mięśni. Dowiedziono też, że beta-alanina zwiększa siłę eksplozywną, suchą masę mięśniową, podnosi poziom wytrzymałości anaerobowej oraz aerobowej. Suplementem zawierającym farmaceutycznej jakości beta-alaninę jest BETA-ALANINE 700 z TRECA. Z tego względu polecam ten środek osobom trenującym wszelakie sporty – od dyscyplin typowo sprinterskich, poprzez mieszane do wytrzymałościowych. Ze swoim dopracowanym składem świetnie nada się tutaj także CARNOTRIX, który jest połączeniem siły beta-alaniny z najlepszymi boosterami tlenku azotu – jabłcznem L-argininy i jabłczanem cytruliny.

      Monostearynian glicerolu – występuje naturalnie w organizmie jako produkt uboczny rozpadu tłuszczów. Gdy jest składnikiem produktu przedtreningowego, wchłania się i zwiększa stężenie płynów we krwi oraz tkankach. Jest ono stale utrzymywane przez organizm, tak więc woda wchłonięta za pomocą glicerolu nie jest usuwana, dopóki dodatkowy glicerol nie zostanie wydalony przez nerki lub rozłożony. Przyjmowanie go w formie suplementu szybko zwiększa nawodnienie ciała oraz poprawia przyswajanie suplementów zażywanych wraz z nim. Rezultatem tego jest szybsze wchłanianie substancji odżywczych wtedy, gdy najbardziej ich potrzebujesz. Suplementacja monostearynianem glicerolu przed treningiem powoduje niesamowite nabicie mięśni dzięki silnej retencji wody. Może on być również stosowany w sportach walki pomiędzy ważeniem a walką, kiedy kilku- lub kilkunastogodzinny okres może dać możliwość odzyskania utraconej w związku z wcześniejszym odwodnieniem masy ciała. Ze względu na zawartość beta-alaniny oraz monostearynianu glicerolu CARNOTRIX z TRECA to świetne połączenie na ładowanie energii przed walką. Oczywiście trzeba zadbać o odpowiednią ilość przyjmowanych płynów.

      Kreatyna – wypróbowana i doskonale znana kreatyna to jeden z najważniejszych suplementów na rynku. Większość z nas, stosując ją, może liczyć na wymierne korzyści. Udowodniono, że zwiększa siłę i rozmiar mięśni u sportowców, pomaga redukować ich katabolizm, a także buforuje zakwaszenie organizmu na drodze „pożerania” jonów hydroniowych (H+) powstałych w wyniku hydrolizy ATP. Działa synergistycznie z beta-alaniną. W przypadku sportów wytrzymałościowych oraz walki musimy się skupić na formach kreatyny, które minimalizują retencję wody – chlorowodorek kreatyny, etylowy ester kreatyny oraz jabłczan kreatyny. Użycie tego ich rodzaju umożliwia utrzymanie wysokiego poziomu energii przy możliwej kontroli wagi przed zawodami. Zdecydowanie polecam CREA9 XTREME oraz CM3 TRECA.

      BCAA – aminokwasy rozgałęzione: L-walina, L-leucyna i L-izoleucyna. Ograniczenie liczby przyjmowanych kalorii ma z wielu powodów kataboliczny wpływ na tkankę mięśniową. Im człowiek staje się szczuplejszy, tym większa szansa, że będzie tracił masę mięśniową, gdyż organizm będzie się starał zachować homeostazę przez zachowanie resztek zapasów tłuszczu. Aby wypełnić deficyt energetyczny spowodowany dietą redukcyjną, organizm przerzuci się na wykorzystanie masy mięśniowej. Na poziomie komórkowym polega to na zintensyfikowaniu rozkładu białek tak, aby uwolnić aminokwasy z mięśni do wykorzystania ich jako paliwa oraz na ograniczeniu syntezy białek, by nie tracić energii.

Przyjmowanie BCAA może zwiększyć suchą masę mięśniową, poprawić siłę, wydolność i zmniejszyć uszkodzenia komórek mięśniowych. Pozytywne efekty suplementacji tym środkiem w przypadku rozkładu i syntezy białek to niejedyne zalety zażywania go podczas diety redukcyjnej. Może on także poprawić samą intensywność treningu i znosić zmęczenie oraz uczucie apatii. BCAA konkuruje z L-tryptofanem (jeden z aminokwasów proteogennych) o wejście do mózgu. L-tryptofan może w nim zostać przekształcony w neurotransmiter – serotoninę. Podczas ćwiczeń jej poziom rośnie, co może powodować zwiększenie odczucia zmęczenia i przez to zmniejszyć ich intensywność. Suplementacja BCAA może zredukować poziom L-tryptofanu, który dostaje się do mózgu, i obniżyć poziom produkowanej serotoniny, co pomoże pracować ciężej i przez dłuższy czas. Przyjmowanie nawet kilku gramów tego środka przed treningiem oraz w jego trakcie, a także między posiłkami w dni nietreningowe może zoptymalizować anabolizm białek mięśniowych. Z racji potrzeby przyjmowania BCAA w trakcie ćwiczeń zdecydowanie rekomenduję BCAA TURBO JET, które cechuje doskonała rozpuszczalność i szybkość działania, a dla osób wymagających większego pobudzenia – BCAA X-TANK. Dla początkujących oraz sportowców, którzy ze względu na rodzaj uprawianej dyscypliny nie wymagają aż tak dużej dawki jak choćby kulturyści, polecam mniejsze tabletki ANABOLIC BCAA SYSTEM lub kapsułki SUPER BCAA SYSTEM. Obydwa preparaty wzbogacono dodatkowo o taurynę i wit. B6.

            S.A.W. przedtreningówkaOczywiście w doborze substancji aktywnych musicie się liczyć z tym, że połączenie wielu składników działa często silniej niż ich zastosowanie osobno. Efekt ten zawdzięczamy synergii. Gotowe stacki w porównaniu z tymi w wersji „zrób to sam” mają tę przewagę, że są dużo bardziej złożone w składzie i ich proporcje ilościowe są zastrzeżone, co gwarantuje żądany efekt. Naturalnie zawsze znajdą się szemrane koncerny, które składy produktów robią „na czuja”, a stosunki poszczególnych substancji nie są w ogóle przebadane i poparte dowodami naukowymi. Ponadto błędem wielu receptur jest zastosowanie ogromnych dawek stymulantów, takich jak zakazany w Uni Europejskiej wyciąg z geranium (DMAA). Powoduje on ogromne przemęczenie układu nerwowego i znane wszystkim uczucie „zejścia” po treningu. Dodatkowo w wyniku połączenia wielu składników suplementów możemy mieć do czynienia z działaniem przeciwstawnym (antagonistycznym) do zamierzonego, jak to ma miejsce w przypadku stosowania zbyt dużej dawki kofeiny nieskorelowanej z boosterami tlenku azotu. Przykładem doskonale zoptymalizowanej formuły jest SAW

To przedtreningówka nr 1 oparty tylko i wyłącznie na bezpiecznych, przebadanych i dopuszczonych do stosowania składnikach. Możemy wybierać pomiędzy jego różnymi formami – proszek do sporządzania napoju, skoncentrowany shot, kapsułki, a teraz także żel wyprodukowany w technologii HYDRO GEL. Nie znajdziecie w nim ekstremalnych pobudzaczy spod lady, leków czy substancji znajdujących się na liście środków dopingujących WADA, jak ma to miejsce w przypadku wielu produktów zza wielkiej wody dostępnych nielegalnie na polskim rynku. SAW o skoncentrowany stack bez zbędnych wypełniaczy o bardzo silnym działaniu stymulującym, którego działanie możemy jednak sami dostosować do potrzeb własnego organizmu i specyfiki treningowej dzięki odpowiedniemu doborowi dawki. Łatwo zaadaptować organizm do tego silnego produktu, rozpoczynając stosowanie od podstawowej 5 g porcji (45 ml płynnego shota, 4 kapsułki lub 45 g żelu) i stopniowo ją zwiększać. U sportowców z kilkuletnim stażem przeważnie optymalne okazuje sie 10 g produktu (odpowiednik 90 ml płynu, 8 kapsułek i 90 g żelu). Co bardzo ważne, S.A.W. to nie tylko pobudzenie i silna pompa mięśniowa. Produkt zawiera wysoką dawkę beta-alaniny oraz dużą porcję kreatyny, której często w wielu preparatach po prostu brakuje. Dzięki temu mięśnie otrzymują wszystko, czego im potrzeba do intensywnej pracy. Poza tym środek ten nie tylko pozwala zwiększyć intensywność treningów, ale także wzmacnia ich efekty, prowadząc do stabilnej rozbudowy masy i siły mięśniowej.

Kolejnymi produktami godnym szczególnego polecenia są preparaty z rodziny NITROBOLON. To wielozadaniowe stacki przedtreningowe przeznaczone dla sportowców amatorów i profesjonalistów. Przetestowane przez tysiące entuzjastów dyscyplin siłowych i sylwetkowych obrosły już mianem kultowych. Do wyboru mamy NITROBOLON w kapsułkach, a także NITROBOLON II z dodatkiem szybkowchłanialnych maltodekstryn w formie proszku o nieco rozszerzonej formule. To typowe stacki kreatynowe, które nie zawierają kofeiny, dlatego mogą być stosowane nawet w późnych godzinach popołudniowych – nie każdy z nas przecież ćwiczy rano. Nieco mocniejszym środkiem jest NITROBOLON ENERGIZER, który zapewnia naprawdę porządnego energetycznego „kopa” – to ważne przed cięższymi sesjami treningowymi. Zawiera specjalne składniki stymulujące, czystą izomaltulozę (szybkowchłanialny dwucukier) oraz związki o działaniu antykatabolicznym. TREC ma także doskonały produkt dla sportowców wytrzymałościowych oraz wytrzymałościowo-siłowych. VITARGO ACTIVE FIRE łączący najlepsze węglowodany na świecie oraz jabłczan kreatyny, L-tyrozynę, taurynę, kofeinę, aminokwasy BCAA, witaminy z grupy B i roślinne boostery NO. To doskonała formuła przedtreningowa pozwalająca nie tylko zwiększyć siłę mięśni w czasie ćwiczeń, ale także ich wytrzymałość na długotrwałe obciążenie treningowe.

Przedtreningówka w wersji zrób to sam

            Wśród konsumentów suplementów przedtreningowych mamy także osoby, które cechują się wnikliwym podejściem do biochemii żywienia i chcą bazować na własnych mieszankach. W ten sposób są w stanie ściśle kontrolować ilości poszczególnych komponentów i omijać te, które – w toku indywidualnej reakcji organizmu – na nie nie działają. Połączenie odpowiednich suplementów, jak na przykład przedtreningówka

AAKG MEGA HARDCORE + CM3 + BETA-ALANINE 700 + TYROSINE 600 + CAFFEINE 200 PLUS + BCAA X-TANK + TAURINE 900 z TRECA, to wzorowe jakościowo składniki, a ekonomiczność takiego zestawu jest bardzo zadowalająca i wystarczy do stosowania na co najmniej 2–3 miesiące ćwiczeń. Przyjmowanie pojedynczych suplementów jest świetnym sposobem na uzupełnienie diety w potrzebne nam składniki oraz umożliwia odpowiednie pobudzenie i wzrost pozostałych parametrów treningowych w zależności od potrzeb – możemy zmniejszać lub zwiększać ilość pojedynczego składnika bez obowiązku zmieniania stosunku pozostałych komponentów, jak to ma miejsce w przypadku przyjmowania gotowej formuły w formie proszku lub kapsułek.

 

Przedtreningówka nie tylko dla kulturystów

            BCAA TRUBO JET przedtreningówkaOmówiłem wcześniej rolę poszczególnych składników przedtreningówek, jednak przykładowe stacki dedykowane różnym dyscyplinom sportu mogą być nadal tajemnicą. Poniżej prezentuję więc krótki manual dotyczący suplementacji. Zobaczcie, jak można w prosty sposób modulować działanie produktów, łącząc je w różne kombinacje w zależności od rodzaju dyscypliny sportowej oraz efektu, jaki chcemy uzyskać.

 • Kulturystyka – CREA9 XTREME + SAW + BETA-ALANINE 700 + BCAA X-TANK
 • Sporty wytrzymałościowe – CARNOTRIX + VITARGO ACTIVE FIRE + żel EXTREME LONG ENERGY GEL + BETA-ALANINE 700
 • Sporty walki – S.A.W. + BCAA TURBO JET lub CARNOTRIX + BCAA X-TANK

     Oczywiście wielkość porcji dobieramy wedle indywidualnych potrzeb treningowych oraz wagowych, pamiętając jednocześnie o wzmagającym się efekcie synergii w przypadku zastosowania kilku środków. Możemy dowolnie modyfikować dawkowanie, np. większość fighterów zachwala połączenie 5 g S.A.W. z 3 tabletkami CARNOTRIX. Dzięki temu uzyskują niezbędną siłę i wytrzymałość, a nie pompę mięśniową.

Przedtreningówki - Podsumowanie

                Stosowanie suplementów przedtreningowych może pomóc osiągnąć zamierzone cele treningowe, zwłaszcza jeśli w toku intensywnej pracy i nieprzespanych nocy musimy wspomóc organizm składnikami, które pomogą uzupełnić paliwo w postaci węglowodanów, pobudzić do pracy lub po prostu zmotywować. Pamiętajcie, że poprzez dostosowanie odpowiednich mieszanek do swoich potrzeb możecie polepszyć osiągi i maskować niedoskonałości diety. Zgodnie z powiedzeniem „nie wszystko złoto, co się świeci” można powiedzieć, że nie każda przedtreningówka ma nas wpędzać w pseudonarkotyczną euforię – pamiętajcie o tym, zanim dokonacie zakupu.

Sposób użycia

DAWKOWANIE PRZEDTRENINGÓWKI S.A.W. POWDER

Rozpuścić 2,5 g (0,5 miarki) w 100 ml wody używając do tego szejkera. Preparat stosować na 30 min. przed planowanym treningiem.

Unikać łączenia z innymi produktami zawierającymi kofeinę!

Uwaga! Nie stosować przed snem!

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.

Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę.

Nie łączyć z alkoholem!

Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne.

Produkt zawiera naryngeninę, przez co może wpływać na jelitową absorpcję niektórych leków, prowadząc do czasowych zmian w ich metabolizmie.

Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

 SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 miesięcy.  Uwaga! Produkt może ulegać zbryleniu. Jest to spowodowane higroskopijnością składników aktywnych preparatu i nie wpływa na jego jakość i działanie. NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM, NUMER PARTII PRODUKCYJNEJ: Patrz spód opakowania. 

PRODUCENT: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81‒127 Gdynia, POLAND.

Tabela składu

SKŁADNIKI PRZEDTRENINGÓWKI S.A.W. POWDER

SUPER Pump Vasodilators [alfa-ketoglutaran L-argininy; jabłczan L-cytruliny; jabłczan L-argininy; ViNitrox™: ekstrakty winogron (Vitis vinifera) i jabłek (Malus pumila)]]; AGGRESSIVE Energy Maximizer [beta alanina; L-tyrozyna; tauryna; kofeina bezwodna; ekstrakt grapefruita (Citrus paradisi) [98% naryngeniny]]; WORKOUT Creatine Surge [monohydrat kreatyny; jabłczan kreatyny; cytrynian kreatyny]; aromaty;  regulatory kwasowości – kwas jabłkowy, kwas cytrynowy; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; substancja słodząca – sukraloza.

TABELA SKŁADU PRZEDTRENINGÓWKI S.A.W. POWDER

Składniki aktywne

w 10 g

w 5 g

w 2,5 g*

SUPER Pump Vasodilators

 

 

 

 

 

 

Alfa-Ketoglutaran L-Argininy, Jabłczan L-Argininy

3460,00

mg

1730,00

mg

865,00

mg

    w tym L-Arginina

2400,00

mg

1200,00

mg

600,00

mg

Jabłczan L-Cytruliny

500,00

mg

250,00

mg

125,00

mg

    w tym L-Cytrulina

280,00

mg

140,00

mg

70,00

mg

ViNitrox™: Ekstrakty Winogron (Vitis vinifera) i Jabłek (Malus pumila)

200,00

mg

100,00

mg

50,00

mg

AGGRESSIVE Energy Maximizer

 

 

 

 

 

 

Beta-Alanina

2000,00

mg

1000,00

mg

500,00

mg

L-Tyrozyna

500,00

mg

250,00

mg

125,00

mg

Tauryna

200,00

mg

100,00

mg

50,00

mg

Kofeina Bezwodna

200,00

mg

100,00

mg

50,00

mg

Ekstrakt Grapefruita (Citrus paradisi) [98% Naryngeniny]

2,00

mg

1,00

mg

0,50

mg

w tym Naryngenina

1,96

mg

0,98

mg

0,49

mg

WORKOUT Creatine Surge

 

 

 

 

 

 

Monohydrat Kreatyny, Jabłczan Kreatyny, Cytrynian Kreatyny

2500,00

mg

1250,00

mg

625,00

mg

    w tym Kreatyna

2200,00

mg

1100,00

mg

550,00

mg

*Zmniejszone porcjowanie zostało wyznaczone na podstawie zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego i jest obowiązujące na terenie RP.

Dostawa

Przesyłka

 • Wysyłka w 24h
 • Koszt dostawy 9 zł
 • Bezpłatna przesyłka od 50 zł

Dostawa

Czas dostawy: do 24 godzin

Godzina wysyłki: Paczki wysyłamy do godziny 13:30.

Metody płatności

 • Szybki przelew online
 • Płatność kartą
 • BLIK
 • Płatność za pobraniem
 • Płatność odroczona (21 dni)
 • Płatność mobilna

Opinie

 • (5/5)

  Przedtreningówka jest znakomita. Porządna firma,porządna jakoś,najlepszy smak.Zakupiłam smak owoce leśne.Nie mam się do czego przyczepić.Jest sycąca,nie zostawia grudek.Dobrze się miesza.Zakupiłam,aby przetestować nowy smak,który okazał się rewelacją.Jest smaczne,nie czuć nic chemicznego czy sztucznego.Mieszam w shakerze z treca .Przed treningiem daje dużo energii .Jeszcze mam w szafie kilka saszetek,ale tym razem zakupie w beczce z większą ilością.Polecam

 • (5/5)

  Na pewno dobre pobudzenie, dobra rozpuszczalność, dobry smak, co jest rzadkością gdyż większość przedtreningówek jest dla mnie nie do przełknięcia. z uwagi, że trenuję crossfit, gdzie na treningach pompa mięśniowa nie jest wskazana to na pewno nie będę jej polecać do tego typu ćwiczeń. Idealnie dla osób którym zależy na pompie mięśniowej, szczególnie odczuwałam ją na nogach podczas treningu. Doskonałe pobudzenie, większe skupienie i koncentracja na treningu. Polecam każdemu pod sporty siłowe

 • (5/5)

  Witam pragnę wyrazić rzetelną opinię na temat produktu jakim jest SAW-POWDER! Stosowałem wszystkie możliwe smaki, oraz każdy tak naprawdę jest jedyny i nie powtarzalny! Ogólna rozpuszczalność produktu jest bardzo dobra! Ogólnie produkt sam w sobie maga dobrze działa ze względu na dużą dawkę kofeiny która pobudza nas do działania zarówno na siłowni jak i ogólnie podczas całego dnia. Sam produkt działa na mnie przez 3h dostarczając mi niesamowicie dużo energii oraz powalając na skorzystanie z treningu w 200%

 • (5/5)

  Dobrze się rozpuszcza, wywołuje duże pobudzenie, trening jest ofektywniejszy z czystym sumieniem polecam.

 • (5/5)

  Osoby stosujące przedtreningówki bez wątpienia odpowiedzą, że tak. Działanie produktów pozwala na to, aby organizm na każdym treningu dał z siebie 100% możliwości na dany dzień. Oznacza to, że gdy brakuje Wam chęci na wysiłek, czy motywacja do treningów spada, suplement z powodzeniem pomoże odnaleźć właściwą drogę na trening, podnosząc możliwości wysiłkowe. Co więcej, dzięki substancjom o działaniu ergogenicznym, jak kreatyna, czy beta-alanina, działanie przedtreningówki będzie również wspomagało w sposób bezpośrednio rozwój masy mięśniowej, siły, czy też wytrzymałości. Co więcej, nie ma konieczności stosowania produktów tego typu co trening. Z powodzeniem wykorzystać można wsparcie dobrej przedtreningówki, gdy macie słabszy dzień, a za oknem pogoda namawia Was do pozostania w ciepłym łóżku i nicnierobienia. Preparaty przedtreningowe, nie posiadają składników, których wpływ na organizm człowieka byłby szkodliwy. Jednak zaznaczyć trzeba, że niektóre składniki, jak kofeina, mogą powodować wzrost ciśnienia tętniczego krwi, u osób mających problemy z tego typu parametrami. Osoby zdrowe, nie posiadające chorób układu sercowo-naczyniowego, nie mają czego się obawiać. Jeżeli jesteś osoba, która dość mocno obawia się o swoje zdrowie, rozpocznij suplementację od dawek minimalnych, tak aby sprawdzić reakcję organizmu na tego typu produkt.

 • (5/5)

  Polecam bardzo dobre działanie zwiększa wytrzymałość. Warto kupić :D

 • (5/5)

  Daje kopa muszę przyznać jak wziąłem jedną porcję to myślałem że rozwalę coś na treningu. Zdecydowanie polecam brać przed treningiem nóg , na przysiady albo martwy ciąg. Nie zwiększać dawki bo może się źle skończyć :D

 • (5/5)

  Polecam!! daje kopa!!

 • (5/5)

  Super cena, adekwatna do jakości. 1 porcja starcza bez problemu na cały trening :D

 • (5/5)

  Bardzo dobre i długie działanie. Idealna cena co do jakości.

 • (5/5)

  super działanie 1 porcja wystarczy do końca treningu ,nie bez powodu nazywa się sokiem z gumich jagód:)

 • (5/5)

  Mega działanie! Mrowienie na całym ciele i niesamowite pobudzenie, mam ochotę po tym rzucać ciężarami, a nie nimi ćwiczyć. Mega zbicie mięśni na treningu. POLECAM

 • (5/5)

  Dla mnie SAW jest bardzo dobrym rozwiązaniem szczególnie w dni, w których nie mam ochoty na trening. Działa tak, jak powinna działać odżywka przed treningowa. Polecam niezdecydowanym wypróbowanie jednej saszetki (dostępne w sprzedaży), aby sprawdzić efekt na sobie.

 • (5/5)

  Moim zdaniem najlepsza z przedtreningówek jakie do tej pory próbowałem dodaje energii i mocy do zrobienia super treningu. Świetna pompa mięśniowa szybki intensywny trening po wypiciu S.A.W. to wszystko co mi potrzeba. :)

 • (5/5)

  Najlepsza przedtreningówka jaką miałem okazje doznać, polecam w 100% bo jest rewelacyjna!

 • (5/5)

  Pamiętam jak pierwszy raz to wziąłem! Czułem się jakbym odpalił silnik rakietowy, super moc super pobudzenie, po jakimś czasie już nie ma się takiego wrażenia, lecz pompa pozostaje!Polecam bardzo serdecznie

 • (5/5)

  jestem pod wrażeniem działania beta alanainy w tym produkcie jest mistrzoski start przedtreningowy polecam każdemu pompa nieziemska

 • (5/5)

  Smak i rozpuszczalność zdecydowanie na plus. Pobudzenie odpowiednie bez dekoncentracji , aczkolwiek żeby poczuć pompę polecam 10gramową porcję.

 • (5/5)

  O ile na mnie przedtreningówki działają średnio to SAW działa bardzo dobrze i nawet po ciężkim dniu pojawia się chęć do dobrego treningu.

 • (4/5)

  W sumie ok, Nie polecam brać regularnie bo wtedy nie czuć różnicy aczkolwiek polecam brać w ciężkie dni , kiedy się nie chce , wtedy czuć działanie. Ogólnie daje powera i zawsze wyciśnie się po tym 1 powtórzenie więcej i zrobi dłuższy trening.

 • (5/5)

  Super przedtreningówka! trening na pełnej petardzie!

 • (5/5)

  Przedtreningówka S.A.W była zdecydowanie brakującym ogniwem w mojej suplementacji. Prowadząc intensywny tryb życia nie przykładam dużej uwagi do regeneracji i odpoczynku, przez co bardzo często na siłownię wchodze po prostu zmęczony. Oczywiście, zawsze daję z siebie 100% to jednak brakowało mi tej świeżości. A S.A.W to właśnie daje. Daje skupienie, które już czuć w drodze na trening, daje koncentrację, przestaję być rozkojarzonym i daję z siebie wszystko, bo pompa z przedtreningówki pozwala mi albo pewniej pracować z już dopasowanym ciężarem, lub atakować większe ciężary.

 • (5/5)

  Przedtreningówka S.A.W była zdecydowanie brakującym ogniwem w mojej suplementacji. Prowadząc intensywny tryb życia nie przykładam dużej uwagi do regeneracji i odpoczynku, przez co bardzo często na siłownię wchodze po prostu zmęczony. Oczywiście, zawsze daję z siebie 100% to jednak brakowało mi tej świeżości. A S.A.W to właśnie daje. Daje skupienie, które już czuć w drodze na trening, daje koncentrację, przestaję być rozkojarzonym i daję z siebie wszystko, bo pompa z przedtreningówki pozwala mi albo pewniej pracować z już dopasowanym ciężarem, lub atakować większe ciężary.

 • (5/5)

  ...?

 • (5/5)

  daje siłę do treningu, mega pobudzenie oraz niesamowitą pompę, aż chce się ćwiczyć i wykonać dodatkowe powtórzenia kiedy już naprawde nie ma siły! produkt na pewno zostanie jeszcze przeze mnie zakupiony :)

 • (5/5)

  Działa szybko i jest w super smaku !!! Godne Polecenia.

 • (5/5)

  Bardzo dobrze pobudza do treningu i pomaga przetrwać najcięższy trening, dobrze pompuje co daje motywacje.

 • (5/5)

  Wspaniały produkt przed treningowy, poprawia wytrzymałość na treningu orz koncentracje co przeklada sie na zadowalające efekty na siłowni. Polecam

 • (5/5)

  az chce sie cwiczyc

 • (4/5)

  kupiłem z ciekawości gdyż miałem już inne odżywki tego typu i muszę powiedzeć , ze tak jest zdecydowanie najlepsza ! :) tylko 30 min przed treningiem to za wcześnie bo na mnie zadziałała po 5- 7 min ;)

 • (5/5)

  BARDZO DOBRY PRODUKT

 • (5/5)

  Bardzo dobra przedtreningówka. Daje kopa już po 10 - 15 minutach. Pełna koncentracja i skupienie na treningu. Smakiem przypomina kawaliera wiśniowego :-P

 • (5/5)

  jak dla mnie najlepsza przedtrenongowka jaka stosowalem do tej pory juz po kilku mnutach czuc poteznego kopa energetycznego praktycznie sam sie rozpuszcza w wodzie i do tego ten fajny smak towar pierwsza klasa !!!!!!!

 • (5/5)

  Produkt mogę polecić z czystym sumieniem ,daje kopa i pompę-oczywiście w 3 tygodniu stosowania dawkę trzeba zwiększyć ja brałem już 2,5 miarki ale jak na moją wagę 107 kg nie jest źle , SAWA łączyłem z BCAA G-FORCE naprawdę fajne rezultaty już po miesiącu stosowania.Polecam też Napalm fajne działanie ale ma w sobie związki powodujące pieczenie i swędzenie skóry,Nie polecam redwailera ani masakry (słabe produkty jak na mnie nie działają)

 • (5/5)

  Jedna miarka i cały trening na pełnej parze !! Towar nie jest tani, ale polecam jeżeli nie pijecie kawy.

 • (5/5)

  Super przedtreningówka. Smak jest bardzo dobry w porównaniu z innymi produktami tego typu.Bardzo pozytywnie nakręca na trening. Stosowałem 2 miarki i byłem bardzo dobrze pobudzony. Po treningu nie chce się spać, nie traci się chęci do innych zajęć. Jeśli przedtreningówka to tylko S.A.W !!

 • (5/5)

  Bardzo fajna przedtreningówka, jeśli ktos jest wykońcozny po całym dniu pracy naprawde potrafi postawić na nogi, przy tym bardzo fajna pompa.POLECAM Waże 92 kg biorę 10 g przed treningiem

 • (5/5)

  Całe opakowanie 10g jest skuteczna dawką jak dla mnie. Bardzo dobry smak i rozpuszczalność . Pełne skupienie i pobudzenie na treningu, mniejsze przerwy miedzy seriami brak odczuwalnego zmęczenia . Zakupuje duże opakowanie bo warto ! Cena ? Jeśli coś działa to musi kosztować :) Polecam !

 • (4/5)

  Jest to jedna z najlepszych przed treningówek z jakimi miałem styczność. dobra pompa, koncentracja i wytrzymałość.

 • (5/5)

  Dobry produkt bardzo dobre działanie czuć mrowienie, pełna koncentracja na treningu i energia i do tego smak na + :)

 • (5/5)

  Jak dla mnie to super szybki powrót sił , powraca chęć i motywacja na trening .

 • (5/5)

  Po raz kolejny zakupiłem tą odżywkę i jak zawsze nie zawiodłem się

 • (5/5)

  Jak dla mnie rewelacja po kilkunastu minutach aż chce się iść na trening i zrobić go na 100% . Dodaje energię i pobudza , duży plus za smak

 • (5/5)

  Stosowałem już tą odżywkę i teraz planuję zakupić ją ponownie. Świetnie na mnie działa jak najbardziej polecam jeśli ktoś poszukuje dobrej przedtrenigówki

 • (5/5)

  SAW jest to najlepsza przed treningówka jakiej próbowałem. Zdecydowanie mogę ją polecić każdemu

 • (5/5)

  Bardzo dobra sprawa, działa pozytywnie pobudzająco. Dodaje harmonii naszemu wysiłku

 • (5/5)

  Polecam każdemu , gdy maleje ochota na trening ;) Po parunastu minutach energia stopniowo powraca . Jak dla mnie smak jest super :)

 • (5/5)

  Daje dobrego kopa, napędza do treningu.

 • (5/5)

  Wita, SAW stosuje już który raz i cały czas jestem zadowolony, poudzenie 5/5, koncentracja 5/5, pompa 5/5. I jeszcze plus za smak, w większości predtreningówek jakie brałem po pewniym czasie smak ma sie dosyc okreslonego smaku w przypadku SAW nic takiego nigdy minie nie spotkało.

 • (5/5)

  Polecam środek przed treningowy

 • (5/5)

  Nie pobudza nadmiernie , pomaga w stanach zmęczenia czy przy wyczerpujących treningach. Smak jest OK , powstaje trochę piany.

 • (5/5)

  Po zażyciu natychmiastowa motywacja do ćwiczeń.Jak dla mnie bardzo dobry smak oraz bardzo dobra rozpuszczalność.Polecam :)

 • (5/5)

  Potrafi dać mocnego kopa, polecam spróbować średnio zaawansowanym jak i zaawansowanym bywalcom siłowni

 • (4/5)

  Produkt dobry. Dawka 10/ 15g spełnia swoją role.pompa: 3/5pobudzenie: 4/5wytrzymałość: 4/5

 • (5/5)

  Wczesniej biorąc AAKG myslalem ze nic mnie nie zaskoczy ale gdy sprobowalem juz tego to bylo przegiecie mega POMPA podzas Treningu Motywacja na maxa a co do smaku bardzo dobry :D 5/5 za dzialanie i cene tego produktu!

 • (5/5)

  Biorę tą przedtreningówkę w stanach zmęczenia, pomaga mi ona w skupieniu się na treningu. Podczas treningu dzięki SAW nie odczuwam zmęczenia. Ponadto zaobserowałem dobrą pompę mięśniową. Jak najbardziej polecam.

 • (5/5)

  W miarę solidna przed treningówka w przystępnej cenie. Pobudzenie i pompa na plus. Testowałem próbki kilkakrotnie. Polecam.

 • (5/5)

  Chyba najlepsza przedtreningówka jaką dotychczas piłem. Bardzo fajnie wchodzi pompa i pobudzenie na treningu eleganckie. W smaku również ok. Odradzam jednak spożywania jej zbyt długo, bo łatwo się uzależnić, a potem ciężko znaleźć taką mobilizacje do treningu. Najlepiej robić sobie raz na kilka treningów przerwę od niej :)

 • (4/5)

  Dobrze pobudza przed treningiem i wzmacnia koncentracje w połączeniu z glutaminą daje długą MOC na treningu

 • (5/5)

  Na poczatku musze nadmienic, ze pierwszy raz korzystam z tego typu produktu. Ze wzgledu na tryb pracy i codzienne obowiazki treningi zaczynam poznym wieczorem albo juz w nocy. Po calym dniu, gdzie marze juz tylko o tym aby sie polozyc, czasem ciezko jest wziac sie za cwiczenia. Z reguly dzieki silnej woli daje rade, ale pomyslalem, ze chyba czas na male wspomaganie. SAW to strzal w dziesiatke! Nie stosuje go przed kazdym treningiem, ale tylko przed tymi najciezszymi i gdy wyjatkowo brakuje mi mocy. Dzieki temu chyba organizm sie do niego za bardzo nie przyzwyczaja i skutki dzialania SAW odczuwam za kazdym razem, wystarczy jedna dawka 5g. Polecam!!!

 • (5/5)

  W smaku bardzo dobry. Działanie odczuwalne po paru wręcz minutach i faktycznie sprawdził się na treningu. Ogólnie mówiąc produkt warty polecenia

 • (5/5)

  Pozytywnie, czuć działanie, dobrze się rozpuszcza. Całkiem fajna przed-treningówka.

 • (5/5)

  Dostałem próbki w sportowym podczas kupowania obciążenia i musiałem spróbować. Działa natychmiast, jedna dawka (10g) w zupełności wystarcza, idealnie pobudza, komfort treningu znacznie się zwiększa. Na pewno wrócę jeszcze do tego produktu. :)

 • (5/5)

  Brałem wiele przed treningówek lecz tylko Tak chętnie wracam do S.A.W bo po niej waskularyzacjia oraz Pobudzenie które idzie w parze z Koncentrowanym organizmem jest jak najbardziej na + , Dzięki temu suplementowi można poczuć większą siłę niż dotychczas i zawiera dużo steroli roślinnych więc jest dość zdrowa , Polecam wszystkim osobą które zaczynają treningi na siłowni bądź trenują dłuższy czas można też stosować do innych dyscyplin , Brałem i jestem zadowolony z jej efektów

 • (5/5)

  Super działanie, stosuję w połączeniu z BCAA XTANK , odczuwalne efekty takiej kuracji po ok. 2 tygodniach. Wcześniej próbowałem połączenia NO SHOTGUN plus BCAA GFORCE efekty podobne ale jednak S.A.W jest lepszy, przy czym po wypiciu S.A.W braku odruchów wymiotnych z powodu smaku (w moim przypadku). Polecam, warto zainwestować w ten produkt.

 • (5/5)

  Bardzo dobra przedtreningówka. Dobrze się rozpuszcza ,10gram w zupełności wystarcza ,ale po 15 gramach czułem się jak Bóg. Daje niezłego kopa ,chęć do treningów i mega pompę mięśniową ,która się długo utrzymuje.Niesamowite mrowienie po 10 minutach od zażycia S.A.W .Bardzo polecam.Pozdro!!!

 • (5/5)

  Nie Ma lepszej przed treningówki niż S.A.W ,super skład i mega działanie, świetnie pobudza i większa wytrzymałość, mój organizm jeszcze nigdy nie chodził na takich obrotach ,jak bym miał wybrać jeden z suplementów był by to Właśnie S.A.W.

 • (5/5)

  Ten środek jest niesamowity, naprawdę stawia na nogi i dodaje takiej energii że ciężko ją wypalić. Trenuje Cross fit i jestem na etapie naprawdę początkującym a dzięki SAW miałem chęć i możliwości zostać dodatkowo na zaawansowany m poziomie :)

 • (5/5)

  niezły smak, dobrze się rozpuszcza a co najważniejsze daje kopa i pomaga utrzymywać odpowiednią formę podczas całego treningu!

 • (5/5)

  Bardzo dobra przedtreningówka. Do tej pory wziąłem ich 5 ale i od początku czuć pobudzenie oraz chęć do treningów. Tylko lepiej nie brać wieczorem bo nie da się spać :D

 • (5/5)

  Bardzo ciekawa i dobra jakościowo przedtreningówka. Duże pobudzenie i energia, dobra pompa . Brak efektów ubocznych. Przyjemny smak jak na suplement przedtreningowy. POLECAM!

 • (5/5)

  Świetna rozpuszczalność i smak, znaczne pobudzenie po zastosowaniu

 • (5/5)

  Jak dla mnie niesamowita bomba atomowa daje niesamowitego powera na treningu podczas przyjmowania s.a.w miałem o wiele lepsze samopoczucie a i jak czasami dzień zaczął się nie ciekawie i bez chęci do treningu ten mały szatan potrafił szybko zmotywować do działania polecam gorąco wydaje mi się że tak samo dobrze wpływa na humor i samopoczucie jak i na efekty na siłowni szczególnie siła i wytrzymałość według mnie :)

 • (5/5)

  Testowałem tylko na zawodach, bo na treningi (10x w tygodniu) to byłoby bankructwo i myślę, że mógłbym się uodpornić na działanie preparatu. Jest dobry, aczkolwiek nie czuję tego mrowienia, o którym wszyscy mówią. Jednak na słupku czułem się mocniejszy i nie padłem tak szybko jak miało to miejsce zazwyczaj - a na każde zawody biorę ze sobą jakiś dopalacz - oczywiście legalny :D

 • (5/5)

  Bardzo solidna przedtreningówka. Nie jest przeładowana stymulantami co dla niektórych jest plusem. 10g już dobrze mnie pompowało. Pełen energii bylem po tym i bardzo dobrze mnie pobudzalo. Brałem pierwszy raz i super działanie. Polecam !

Produkty powiązane