-10% od 199 zł   z kodem: KWIECIEN10   Masz tylko: 

Torby sportowe i plecaki

Torba sportowa TREC GIRL typu shopper.

KOLOR: orzeźwiający błękit

  • Zamykana na suwak od góry;
  • Pojemność 25 L;
  • Dodatkowa saszetka na drobne przedmioty;
  • Usztywniane dno.
24,99  zł

Najniższa cena:  49,99 zł -50%

Cena regularna:  49,99 zł -50%

Kup teraz

Torba sportowa TREC GIRL typu shopper.

KOLOR: optymistyczna zieleń

  • Zamykana na suwak od góry;
  • Pojemność 25 L;
  • Dodatkowa saszetka na drobne przedmioty;
  • Usztywniane dno.
24,99  zł

Najniższa cena:  49,99 zł -50%

Cena regularna:  49,99 zł -50%

Kup teraz

Torby sportowe i plecaki Trec - Pakowne, cieszące oko kolorami, sprytnie rozwiązane organizacyjnie – torby sportowe i plecaki Trec to propozycje dla wymagających i lubiących mieć wszystko pod ręką. Na trening, na wypad za miasto lub podczas wojaży po nim, torby sportowe i plecaki Trec wszędzie sprawdzą się idealnie. Trwałe materiały, łatwe do czyszczenia, odporne na warunki atmosferyczne sprawiają, że torby i plecaki są praktyczne i funkcjonalne. Dodatkowe kieszonki toreb i plecaków umożliwiają posegregowanie swoich rzeczy i łatwy do nich dostęp ilekroć tyko szybko potrzebujemy znaleźć telefon czy klucze.

Torby sportowe - Przy(s)pakowani


Każda dyscyplina sportowa wymaga posiadania innego sprzętu – rękawice bokserskie, strój do judo, buty dla ciężarowca; wszystkich jednak łączy jedno – w czymś ten sprzęt trzeba przetransportować na miejsce treningu. Torba sportowa to niezwykle potrzebny gadżet, bez którego ciężko się obyć.


Torby sportowe - Wszystko pod ręką


Torba sportowa jest bardzo uniwersalnym dodatkiem, gdyż można ją z powodzeniem wykorzystać nie tylko chodząc na siłownię, ale także wyjeżdżając za miasto na kilka dni lub wybierając się na wycieczkę. Stając przed wyborem torby sportowej należy swoją decyzję gruntownie przemyśleć i odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które pomogą dokonać satysfakcjonującego wyboru i zakupu. Najważniejsze jest przeznaczenie, dla którego mamy kupić torbę sportową i częstotliwość jej użytkowania. Wyspecjalizowane dyscypliny sportowe wymagają posiadania wyspecjalizowanych akcesoriów, na które powinno się znaleźć miejsce w dedykowanej torbie sportowej. Wybierając się na siłownię raczej nie będziesz potrzebował rakiety tenisowej, więc zakup torby sportowe z miejscem na nią nie jest dobrym pomysłem. Należy jednak wziąć pod uwagę liczbę i wielkość rzeczy, jakie zamierzasz ze sobą nosić – przydatne kieszonki i schowki na pewno ułatwią ich szybkie odnalezienie. Duża, mała czy średnia? Pojemność torby sportowej określa się najczęściej w litrach – 25, 30 czy 50. Jeśli nosisz na siłownię tylko ręcznik, podkoszulek, wodę, ewentualnie buty, wystarczająca będzie mała torba; osoby trenujące sporty walki zmuszone są zabierać jeszcze ochraniacze, rękawice, kask – stąd odpowiedniejsza będzie większa torba sportowa. Z pewnością wykonanie torby sportowej jest niezwykle istotne dla jej trwałości i wytrzymałości. Materiał powinien być dobry jakościowo i służyć długo; istotne jest także wykonanie pasków i raczek, które nie powinny uwierać i wżynać się w ciało. Wybór kształtów toreb sportowych jest bardzo duży i tu również należy się zdecydować przed zakupem. Nic nie powinno obijać nam się o nogi, ani wbijać w plecy.