Ustaw kierunek malejący

Twój wybór:

  1. Usuń ten produkt Jabłczan kreatyny
31 Odżywki i suplementy

Jabłczan kreatyny

  • Kategorie
  • Filtruj/Sortuj

CM3 to najpopularniejszy jabłczan kreatyny od Trec Nutrition

Jabłczan kreatyny CM3

(5)
Od 39,99 zł

CM3 to najpopularniejsza kreatyna w kapsułkach od Trec Nutrition

CM3 1250

(5)
Od 13,99 zł

Crea9 - Stack kreatynowy od Trec Nutrition

CREA-9 XTREME POWDER

(5)
49,99 zł

Dlaczego warto wybrać jabłczan kreatyny?

Co mówią badania na temat jabłczanu kreatyny?

Monohydrat kreatyny, jedna z substancji tworzących związek jabłczanu kreatyny, pochodzi z glicyny, argininy i metioniny i pomaga w produkcji ATP - trójfosforanu adenozyny - odpowiedzialnego za skurcz mięśni.

Wykazano, że regularna suplementacja kreatyną zwiększa całkowitą masę ciała, beztłuszczową masę ciała, zwiększa siłę mięśniową, poprawia parametry układu sercowo-naczyniowego oraz zwiększa wytrzymałość. Przyczynia się również do poprawy funkcjonowania mózgu i podnosi ogólną wydajność.

Co więcej, monohydrat kreatyny jest szczególnie skuteczny w zwiększaniu nie tylko siły mięśni ale i siły eksplozywnej. Zwiększa poziom wolnego testosteronu i zapobiega katabolizmowi. Wykazano również, że jest to bezpieczna i skuteczna metoda poprawy wydajności i składu ciała.

Kwas jabłkowy uczestniczy w cyklu Krebsa jako substancja pośrednia i pomaga dostarczać energię do organizmu. Kiedy kwas jabłkowy i monohydrat kreatyny tworzą związek jabłczanu kreatyny, powstały produkt jest bardziej rozpuszczalny w wodzie niż zwykły monohydrat kreatyny, eliminuje możliwość zaburzeń czynności żołądka, która może wystąpić w przypadku używania monohydratu i jest bardziej skuteczny w skutecznym tworzeniu ATP. Ponadto, uważa się, że jabłczan kreatyny zapewnia lepszą biodostępność niż zwykły monohydrat kreatyny.

Użytkownicy jabłczanu kreatyny zgłaszają znaczny wzrost wytrzymałości i regenerację po intensywnym ćwiczeniu o odpowiedniej długości.

Dla kogo jabłczan kreatyny i czy są jakieś objawy niedoboru?

Brak jest fizjologicznego zapotrzebowania na jabłczan kreatyny, a zatem brak jest objawów niedoboru.

Jabłczan kreatyny jest stworzony przede wszystkim dla populacji słabo reagującej na monohydrat kreatyny.

Sportowcy i kulturyści mogą korzystać z suplementacji jabłczanem kreatyny. Kobiety i mężczyźni ze wszystkich grup wiekowych mogą czerpać korzyści z suplementacji jabłczanem ze względu na zdolność Tri-kreatyny do poprawy jakości życia w wyniku wymienionych powyżej efektów. Jednak największe skutki użycia kreatyny odnotowują wegetarianie I weganie w związku z deficjencją kreatyny w ich diecie.

Źrodło: https://www.bodybuilding.com/fun/southfacts_tricrea.htm

Kreatyna - Sprawdź również inne kategorie: monohydrat kreatyny, kre alkalyn, staki kreatynowe