0
MENU
Spalacz tłuszczu CLENBUREXIN Glowne

Spalacz tłuszczu CLENBUREXIN

50,39  zł
11% 55,99

Najpopularniejszy spalacz tłuszczu od Trec Nutrition

Zobacz pełny opis i skład
Darmowa dostawa od 50 zł
Wysyłka w 24h!

Właściwości

 • Dla osób chcących utrzymać prawidłowy metabolizm oraz zredukować uczucie zmęczenia i znużenia
 • Dla osób chcących osiągnąć sportową sylwetkę
 • Dla osób aktywnych jak i prowadzących siedzący tryb życia
 • Zawiera synergistycznie dobrane, naturalne składniki

maltodekstryny; ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis) [55% EGCG]; L-tyrozyna; otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki – tlenki i wodorotlenki żelaza; dwutlenek tytanu; azorubina); ekstrakt ostrokrzewu paragwajskiego; kofeina bezwodna; kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia); ekstrakt zielonej kawy (Coffea canephora) [50% ACG]; ekstrakt korzenia imbiru (Zingiber officinale) [5% gingeroli]; ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsicum annum) [2% Kapsaicyny]; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; skrobia ryżowa; ekstrakt pieprzu czarnego – (Piper nigrum) [95% piperyny].

 

SKŁADNIKI AKTYWNE (w 4 kapsułkach**/2 kapsułkach): ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis) [55% EGCG] 540,00 mg/270,00 mg w tym EGCG 297,00 mg/148,50 mg; L-tyrozyna 500,00 mg/250,00 mg; ekstrakt ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis) [4:1] 200,00 mg/100,00 mg; kofeina (całkowita zawartość)200,00 mg/100,00 mg; kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia) 200,00 mg (3333%*)/100,00 mg (1667%*); ekstrakt zielonej kawy (Coffea canephora) [50% ACG] 180,00 mg/90,00 mg, w tym ACG 90,00 mg/45,00 mg; ekstrakt korzenia imbiru (Zingiber officinale) [5% gingeroli] 120,00 mg/60,00 mg, w tym gingerole 6,00 mg/3,00 mg; ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsicum annum) [2% Kapsaicyny] 100,00 mg/50,00 mg, w tym kapsaicyna 2,00 mg/1,00 mg; ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny] 12,00 mg/6,00 mg, w tym piperyna 11,40 mg/5,70 mg. *Referencyjne Wartości Spożycia **Dzienna porcja produktu

CLENBUREXIN to odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz kofeiny.

CLENBUREXIN zawiera kwas pantotenowy, który przyczynia się do utrzymania normalnego metabolizmu energetycznego i ograniczenia odczucia zmęczenia i znużenia.

CLENBUREXIN polecany jest zarówno dla osób aktywnych jak i prowadzących siedzący tryb życia.

Clenburexin, czyli spalacz tłuszczu w ogniu przemian termicznych

Clenburexin to wysokiej jakości spalacz tłuszczu

skuteczny spalacz tłuszczu clenburexinNa rynku znajdziemy szeroką gamę produktów przyspieszających spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Najskuteczniejszą grupą są termogeniki, do których należy Clenburexin – sztandarowy spalacz trec. Głównym mechanizmem działania termogeników jest stymulowanie procesów termogenezy, czyli produkcji ciepła. Dlaczego to jest dobry sposób na spalanie tłuszczu? Odpowiedź jest prosta. Produkcja ciepła wymaga ogromnych nakładów energii. Z tego względu ustrój musi często posiłkować się zasobami tłuszczu.

Clenburexin nasila przemiany termiczne poprzez stymulowanie uwalniania hormonów, które są emitowane w czasie wysiłku. Należą tu m.in. adrenalina, tyroksyna. Efektem ich działania jest wszechstronne pobudzenie organizmu, mobilizacja dostępnych źródeł energii, szczególnie ekonomicznych zasobów tłuszczowych. Zewnętrznym przejawem tych procesów jest uczucie gorąca, będące przejawem nasilonej produkcji ciepła przez ustrój. Czy jesteście świadomi, że procesy termogenezy, będące wyrazem ustrojowej termoregulacji, pochłaniają nawet ponad 70% energii jaką organizm produkuje podczas wysiłku? I właśnie energochłonną termogenezę stymuluje Cleburexin. Poszczególne składniki Cleburexin powodują, że organizm będzie zachowywał się tak, jak w czasie wysiłku, czego symptomem będzie podkręcona termogeneza.

Składniki Cleburexin stymulują produkcję ciepła

W składzie tego spalacza trec znajdziemy mieszankę wyciągów roślinnych o działaniu pobudzającym. Cleburexin to duża porcja kofeiny, pochodzącej z ziaren zielonej (surowej) i palonej kawy, ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate), która podtrzymuje wysoki poziom adrenaliny. Ten spalacz tłuszczu zawiera także aminokwas tyrozynę, który jest organizmowi niezbędny do produkcji ciepłotwórczych hormonów jak adrenalina czy tyroksyna.
Efekt termogeniczny tego spalacza tłuszczu poprawia wyciąg z zielonej herbaty. Wraz z ekstraktem z zielonej kawy, który stanowi bogate źródło kwasu chloragenowego (ACG), obniżają one wchłanianie cukrów i tłuszczów. Dzięki temu Clenburexin zmniejsza ryzyko syntezy nowej tkanki tłuszczowej. Efekt ten osiągany jest także poprzez redukcję apetytu, za którą odpowiada m.in. wyciąg z czarnego pieprzu.

Podsumowując, Clenburexin nasila wydatki energetyczne ustroju poprzez stymulowanie produkcji ciepła, obniża apetyt oraz reguluje wchłanianie pokarmu chroniąc organizm przez kumulowaniem nowej tkanki tłuszczowej. Najlepsze jest jednak to, że ten spalacz trec działa nawet wówczas, gdy nie ćwiczymy!

Clenburexin działa nawet wtedy, gdy nie ćwiczymy

Warunkiem działania wielu spalaczy tłuszczu jest podejmowanie aktywności fizycznej. Ta zasada jednak nie dotyczy Clenburexin. Warunkiem działania Cleburexin nie są katorżnicze sesje w siłowni. Owszem, jeżeli dochodzi czynnik wysiłkowy, efekty na poziomie odchudzania mogą być bardziej spektakularne. Jednak nawet jeżeli nie mamy czasu na uprawianie sportu możemy liczyć na efektywne działanie tego spalacza trec.

Artykuł, który warto przeczytać
Autor: Andrzej Ziółkowski (redakcja Trec Nutrition)

SPALACZE TŁUSZCZU → Najlepsze naturalne spalacze tłuszczu

Celem każdego spalacza tłuszczu jest zwiększenie szybkości utraty tkanki tłuszczowej. Można to osiągnąć na drodze manipulacji różnorakich mechanizmów: poprzez zwiększenie ogólnego tempa metabolizmu, inaczej mówiąc ogólne spalanych kalorii, lub też poprzez zwiększenie ilości kalorii, które pochodzą z tłuszczu w stosunku do innych źródeł. Spalacze tłuszczu mogą wpływać również zwiększać zdolność komórek tłuszczowych do uwalniania tłuszczu. Niektóre nowsze związki spalające tłuszcz mogą również działać poprzez rozprzęganie, które jest procesem tworzenia ciepła wewnątrz komórki.

Spalacz tłuszczu Clenburexin - co to jest?

Przykładem nowoczesnego spalacza tłuszczu jest Clenburexin, który zawiera ekstrakt z zielonej herbaty (Camelia sinensis); L-tyrozynę; ekstrakt ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis); kofeinę bezwodną; kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia); ekstrakt zielonej kawy (Coffea arabica); ekstrakt korzenia imbiru (Zingiber officinale); ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsicum frutescens); ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum). 

Spalacz tłuszczu - Zielona herbata

Zielona herbata jest bogatym źródłem katechin są cztery cząsteczki, z których najsilniejszym źródłem  jest EGCG. Jest skuteczna w szerokim wachlarzu zastosowań. Jeżeli chodzi o spalanie tłuszczu korzyści z katechin z zielonej herbaty na temat utleniania lipidów i związanych z nimi szlaków spalania tłuszczu są osiągane w sposób zależny od dawki. Znaczące efekty u ludzi obserwuje się tylko przy wysokich dawkach, takich jak 400-500 mg ekwiwalentu EGCG na dzień. 

L-Tyrozyna jako wsparcie w spalaniu tłuszczu

L-Tyrozyna jest aminokwasem używanym do produkcji noradrenaliny i dopaminy; suplementacja wydaje się posiadać efekty antystresowe dla ostrych stresorów (które mają tendencję do wyczerpania noradrenaliny). Koncepcja wykorzystana jest oparta na idei, że suplementacja L-tyrozyny zapewni więcej "cegiełek" do wytworzenia tych katecholamin. Z uwagi na to, że jest on również strukturalnie związana z hormonami tarczycy, co oznacza, że ze względu na związki zarówno z adrenaliną, jak i tarczycy jest powszechnie wykorzystywana do spalania tłuszczu. 

Kofeina jako spalacz tłuszczu

Kofeina wpływa na zwiększenie tempa metabolizmu i utraty tkanki tłuszczowej, ale jest to działanie, które może zostać upośledzone wraz ze spadkiem wrażliwości na kofeinę. Najlepsze wykorzystanie kofeiny jako stymulatora do utraty wagi występuje w połączeniu z deficytem kalorycznym.

Spalacze tłuszczu - Ekstrakt z zielonej kawy

Ekstrakt z zielonej kawy jest skoncentrowanym źródłem dietetycznego kwasu chlorogenowego jako wspomaganie utraty tłuszczu. 

Kwas pantotenowy jest jedną z witamin z grupy B, która ma kluczowe znaczenie w tworzeniu koenzymu A, cząsteczki, która pomaga dużej ilości enzymów funkcjonować w organizmie i ogólnie bierze udział w produkcji energii. 

Spalacze tłuszczu - Pieprz kajeński

Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego zawiera kapsaicynę, która działa na receptory TRPV1 w nadnerczach, uwalniając adrenalinę, a zwiększony poziom adrenaliny sam w sobie zwiększa szybkość przemiany materii, działając na receptory β-adrenergiczne na komórkach tłuszczowych. 

Spalacze tłuszczu - Pieprz czarny

Pieprz czarny jest źródłem piperyny, cząsteczki, która nie robi sama wiele, ale może hamować enzymy atakujące inne cząsteczki. Z tego powodu jest spożywany wraz z niektórymi suplementami w celu zwiększenia ich szybkości wchłaniania. 

Jednorazową porcję preparatu ‒ 2 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie podczas posiłku, najlepiej do śniadania i na 30 min. przed treningiem. Uwaga! Nie stosować na czczo! Nie stosować przed snem!

Składniki aktywne:

 w 4 kapsułkach**

 w 2 kapsułkach

Ekstrakt Zielonej Herbaty (Camellia sinensis) [55% EGCG]

540,00

mg

270,00

mg

   w tym EGCG

297,00

mg

148,50

mg

L-Tyrozyna

500,00

mg

      250,00

mg

Ekstrakt Ostrokrzewu Paragwajskiego (Ilex paraguariensis) [4:1]

200,00

mg

100,00

mg

Kofeina (całkowita zawartość)

200,00

mg

100,00

mg

Kwas Pantotenowy

200,00

mg (3333%*)

100,00

mg (1667%*)

Ekstrakt Zielonej Kawy (Coffea canephora) [50% ACG]

180,00

mg

90,00

mg

   w tym ACG

90,00

mg

45,00

mg

Ekstrakt Korzenia Imbiru (Zingiber officinale) [5% Gingeroli]

120,00

mg

60,00

mg

   w tym Gingerole

6,00

mg

3,00

mg

Ekstrakt Pieprzu Kajeńskiego (Capsicum annum) [2% Kapsaicyny]

100,00

mg

50,00

mg

   w tym Kapsaicyna

2,00

mg

1,00

mg

Ekstrakt Pieprzu Czarnego (Piper nigrum) [95% Piperyny]

12,00

mg

6,00

mg

   w tym Piperyna

11,40

mg

5,70

mg

*Referencyjne Wartości Spożycia
**
Dzienna porcja produktu

Przesyłka

 • Wysyłka w 24h
 • Koszt dostawy 9 zł
 • Bezpłatna przesyłka od 50 zł

Dostawa

Czas dostawy: do 24 godzin

Godzina wysyłki: Paczki wysyłamy do godziny 13:30.

Metody płatności

 • Szybki przelew online
 • Płatność kartą
 • BLIK
 • Płatność za pobraniem
 • Płatność odroczona (21 dni)
 • Płatność mobilna

Opinie

 • (5/5)

  Musze przyznać że skuteczny się okazał, nie odczuwałam jakich kolwiek skutków ubocznych

  /
 • (4/5)

  W tym zakresie cenowym to bardzo dobry produkt. Nie powoduje u mnie drgawek (tak jak było w przypadku podobnych spalaczy). Biorę 2 tabletki rano i 2 przed treningiem. Zdecydowanie zwiększa się potliwość podczas treningu, ale w niczym to nie przeszkadza. Mam wrażenie, że środek bardzo pobudza podczas treningu, co jest dla mnie dużym plusem. Po zużyciu opakowania widziałam spore efekty. Zaczęło znikać to co znikać miało - a przede wszystkim to z czym miałam największy problem podczas redukcji - brzuch. Jedyny minus - po wzięciu tabletek pojawia się zgaga; na szczęście nie trwa długo.

  /
 • (5/5)

  Szału nie ma ale na prawdę jest dobry. Za te pieniądze to jeden z wiodących produktów. Pobudza. Po zażyciu go zdecydowanie zwiększa się potliwość na aerobach. Wzrasta energia i zaangażowanie w trening. Ogólnie polecam i sam też wrócę jeszcze do tego produktu.

  /
 • (5/5)

  Jako że próbowałem już trzy inne spalacze tłuszczów innych marek to z czystym sumieniem mogę powiedzieć że ten jest najlepszy i mogę go polecić każdemu . Zamówiłem go już czwarty raz z rzędu i jeżeli będę potrzebował jeszcze spalacz to mój wybór jest jeden ;) CLENBUREXIN . Po innych spalaczach miałem zawroty głowy i chwilowe osłabienia ( nie wiem czym było to spowodowane i nie chcę wiedzieć ) wypróbowałem CLENBUREXIN i jest idealny ;) spalił sporo kilogramów mojego tłuszczyku ;) oczywiście nic nie działo się samo z siebie ale na pewno pomógł mi uzyskać wymarzoną sylwetkę ;)

  /
 • (5/5)

  Super produkt, efektywnie modeluje sylwetkę i spala tłuszcz.

  /
 • (4/5)

  działa dobrze i cena przystępna polecam wypróbowałem z kolegą

  /
 • (4/5)

  działa dobrze i cena przystępna polecam wypróbowałem z kolegą

  /
 • (5/5)

  Mam problem z podskórnym tłuszczem na brzuchu ok. 1kg,same ćwiczenia nie pomagają więc postanowiłem wypróbować clenburexin.Opakowanie 90 tab. zredukowalo tłuszcz z brzucha o połowę! Oraz uwydatniło mięśnie ud i ramion.Na pewno zakupie jeszcze raz ten produkt żeby pozbyć sie reszty tłuszczu z brzucha ;]

  /
 • (5/5)

  Bardzo dobry spalacz tłuszczu. Pozbyłem się tłuszczu z niechcianych miejsc i straciłem na wadze w krótkim czasie. Co do skutków ubocznych po treningu byłem kompletnie wypompowany, senny i miałem zawroty głowy, każdy odczuwa inaczej. Ważne, że spełnia swoją rolę. Polecam!

  /
 • (5/5)

  Bardzo serdecznie polecam ten produkt, już po kilku dniach możemy zauważyć jego znakomite działanie. Bardzo dobry produkt, polecam każdemu.

  /
 • (5/5)

  Haslo the world without fat swietnie okresla jakosc i dzialanie tego termogenika. Uzywajac go, jako uzupelnienie do cwiczen oraz diety, mozna uzyskac na prawde fajne efekty w dosc krotkim czasie.

  /
 • (5/5)

  Super spalacz, polecam wszystkim którzy chcą skutecznie pozbyć się zbędnego tłuszczu!

  /
 • (5/5)

  Spalacz wart swojej ceny. Powoduje wzmożoną potliwość na treningu i pobudzenie co jest dużym plusem. Nie powoduje telepawki , a efekty po nim dosyć szybko się zaczynają pojawiać. Ogólnie ten termogenik wart jest polecenia.

  /
 • (5/5)

  Naprawdę skuteczny spalacz. Mogę polecić każdemu kto ma problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Spoko cena i dobre efekty!

  /
 • (5/5)

  Stosuję narazie po jednej kapsułce przed śniadaniem i przed treningiem. Daje dość mocny efekt termogeniczny (nie pijam kawy więc na mnie działa zdecydowanie mocniej niż na osobę regularnie spożywającą kofeinę). Pomaga w redukcji tłuszczu jak i w utrzymaniu wagi. Bałam się zrujnowania swojej sylwetki przez nocne jedzenie w pracy ale dzięki temu produktowi ten strach minął. Na pewno jest godny polecenia. Niewielka cena, a efekt przy własnym wkładzie treningowym jest. I to w miarę krótkim czasie.

  /
 • (5/5)

  Sprawdziło się w 100 % godne polecenia

  /
 • (5/5)

  Już kolejny raz używałem tego termogenika i się nie zawiodłem.

  /
 • (5/5)

  Bardzo fajny spalacz

  /
 • (5/5)

  Jak na termogenika działa dobrze, pomaga w treningach i ogólnej redukcji.

  /
 • (5/5)

  fajnie pobudza, dobry, efektywny spalacz, latwy w dawkowaniu, polecam

  /
 • (5/5)

  Dobry wspomagacz spalania, zwłaszcza kiedy na redukcji przychodzi ten przeklęty okres, kiedy waga nie chce drgnąć ani o pół kilograma. Pot się leje bardziej niż zwykle, fajnie pobudza w czasie cwiczeń. Mi clenburexin pomógł dociąć 2 kg co mnie bardzo cieszy.

  /
 • (5/5)

  Produkt działa mocno termogenicznie(rozgrzewa organizm) , po jego stosowaniu czuję się pobudzony i mam lepsze samopoczucie . Niska cena i trochę chęci i efekty są widoczne

  /
 • (5/5)

  bardzo dobry produkt na rzezbe czuc pobudzenie i widac efekty :)

  /
 • (5/5)

  Dzięki temu produktowi oraz wiadomo odpowiedniej diecie , w 2 miesiące ciężkiej pracy zgubiłem 6kg. Super produkt , zwłaszcza, że moja genetyka w rodzinie mi nie sprzyja i ciężko było się do tego zabrać :)

  /
 • (5/5)

  Szybko pobudza i pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej

  /
 • (5/5)

  Dobry Produkt.

  /
 • (5/5)

  Bogaty skład, ładnie spala, polecam dopiero 2 tyg. go używam, a już 3kg mniej :) Jeszcze raz POLECAM !

  /
 • (5/5)

  Korzystam z niego jakiś czas, polecam gorąco.

  /
 • (5/5)

  Produkt wart polecenia! Bardzo fajnie pomaga przy spalaniu tkanki tłuszczowej! Efekty są o wiele szybciej widoczne !!! :)

  /
 • (5/5)

  Jak dla mnie bomba. Polecam.

  /
 • (5/5)

  W tym zakresie cenowym to bardzo dobry produkt. Pomaga w redukcji tłuszczu i poprawieniu sylwetki. Polecam wszystkim którzy chcą skutecznie pozbyć się zbędnego tłuszczu.

  /
 • (5/5)

  Polecam ten spalacz ! :)

  /
 • (5/5)

  biorę i jest to czego chce podczas treningu :) licze na efekty

  /
 • (5/5)

  Nie spodziewałem się szybkich efektów, ale po tygodniu zażywania połowy dawki już było widać efekty i na wadze -1kg i w lustrze. Bardzo fajny rozpęd nadaje przy redukcji, świetna sprawa.

  /
 • (5/5)

  Polecam. Dobre pobudzenie. Szybko wchodzę na odpowiedni zakres tętna.

  /
 • (5/5)

  co tu dużo mówić minęły 2 tygodnie, a ja mam 3cm w pasie mniej oby tak dalej :)

  /
 • (5/5)

  Polecam produkt, może cena troszkę za wysoko ale najważniejsze, że clenburexin działa.

  /
 • (5/5)

  Polecam w 100% , najlepszy fatburner jaki kiedykolwiek stosowalem :)

  /
 • (5/5)

  Nie wiem jak wam ale po kuracji widzę totalnie różnice... Tkanka tłuszczowa w końcu nie istnieje a już na pewno nie w tych ilościach jakich była. Zespół Treca opracował naprawdę ale to naprawdę bardzo dobry spalacz. Ba! Najlepszy. Panie Michale wielki szacunek! Co więcej ten suplement diety jest zrobiony z naturalnych składnikow... Konkurencja nie ma tutaj nic do gadania jeżeli chodzi o skład. Cena jest może trochę wysoka natomiast ten spalacz DZIAŁA. Jeszcze tak zadowolony nie byłem. Kiedy ten spalacz połączymy z dobra suplementacja i dieta na pewno osiągniemy rezultaty. Polecam również filmy Pana Michała Karnowskiego. TREC TEAM NA ZAWSZE!!!

  /
 • (5/5)

  Bardzo pomocny przy redukcji.Polecam

  /
 • (5/5)

  Naprawdę skuteczny suplement; nie polecam jednak picia dużo kawy bo serce wali jak szalone. Najlepiej przyjmując CLEN zrezygnować z picia kawy.

  /
 • (5/5)

  Warty polecenia, po kilku użyciach działa

  /
 • (5/5)

  Jestem zadowolona z zakupu tego spalacza. Przy diecie i intensywnych treningach już po kilku dniach widziałam różnicę. Bardzo mocno pobudza i rozgrzewa, aczkolwiek na początku nastawiłam się sceptycznie ze względu na zgagę ( na szczęście minęła po tygodniu ). Ten termogenik pomógł mi pozbyć się tłuszczyku z brzucha, z czym miałam największy problem. Myślę , że jest wart swojej ceny, która moim zdaniem i tak nie jest wygórowana , bo na prawdę robi super robotę, trec opracował super produkt. Pomaga też wtedy , gdy przy redukcji nadchodzi przeklęty moment, gdy waga stoi w miejsu. Polecam bardzo!!

  /
 • (5/5)

  Warty kupienia Bardzo dobry produkt.Fajne kapsułki, dobrze się łyka. Za te pieniądze wart uwagi. Jestem zadowolona ze stosowania go. Dopiero tydzień, ale już widzę że będzie dobrze, znacznie lepiej mi się ćwiczy i podkręcił mi się metabolizm.Dosyć fajny spalacz , na treningu daje dużo energii.Oczywiście bez odpowiedniej diety i ćwiczeń cudów nie zrobi. Czlowiek sie mega poci,Polecam

  /
 • (5/5)

  Polecam każdemu kto chce zgubić coś w szybkim czasie!

  /
 • (4/5)

  Daje dobrego kopa do treningów, mega się po nim pocę. Jedyny minus to to, że tabletki mogłyby być odrobinę mniejsze. Trzeba popijać dużą ilością wody. W innym wypadku odczuwam dyskomfort i pieczenie w przełyku. Jedną tabletkę popijam około szklaną wody. Wraz z dietą i treningami daje bardzo dobre efekty. Nie odczuwam efektów ubocznych, skład też jest bardzo dobry. Używam od ponad miesiąca i mogę zauważyć spore rezultaty. Mogę polecić z czystym sumieniem. Próbowałam też innych spalaczy, jednak ten według mnie jest najskuteczniejszy.

  /
 • (5/5)

  Mega dobry produkt. Jeżeli chcesz spalić tłuszcz w szybkim czasie to jest to idealny wybór dla Ciebie. W 3 miesiące brzuch schodzi.

  /
 • (5/5)

  Zastanawiałem się długo nad wyborem spalacza, wiele osób doradzało, odradzało ale jak wiadomo ile osób tyle opinii. Osobiście polecam ten produkt nie odczuwalem skutków ubocznych, fajnie sie wchłania, trening również jest ciekawszy, kilka kg w dół, oczywiscie pilnujac tez troszke miski. Produkt według mojej osobistej recenzji jest na prawde godny polecenia! Więc jezeli ktoś z państwa zastanawia się nad zakupem można powiedziec, ze produkt zalicza sie do tych ciekawych i dobrych :)

  /
 • (5/5)

  Zdecydowanie mogę po polecić każdemu, nie jest agresywny, nie wywołuje dyskomfortu (brak bólu głowy, rozdrażnienia etc.), na treningu daje pozytywnego kopa. Już po 10 minutach cardio da się odczuć jego działanie, pot leje się strumieniami, a chęci do dania z siebie więcej są zdecydowanie większe. Polecam każdemu kto chce zgubić tkankę tłuszczową efektywniej i szybciej podczas treningu. Działa. W moim przypadku pozytywne zmiany najszybciej widzę po nogach, spalacz faktyczne daje efekty, w porównaniu do treningów, które robiłam bez niego. Nie polecam brać go na noc, chyba, że chcemy nie spać :) najlepiej sprawuje się rano przed treningiem, daje energię na dobry dzień.

  /
 • (5/5)

  Uzywam spalacza od pol roku. Trenuje intensywanie, codziennie robie kardio i oprócz tego brzuch .I musze przynac ze nigdy bym sie nie spodziewal takich efektów jak mam na dzień dzisiejszy ... po prostu super ! Brzuch plaski 6-ciopak wychodzi badzo ladnie i wgl jest ZAJE.... ;) Produkt na prawde wysyokiej klasy i godny olecenia kazdej osobie ktora ma problemy z nadwaga lub chciała by sie pozbyć tłuszczyku ktory jest trudny do zniwelowania przez wiekszosc ludzi.

  /
 • (5/5)

  Najlepszy spalacz tłuszczu na rynku jakikolwiek widziałem i miałem efekty wraz z treningiem widoczne już po nie całych 3 tygodniach super działa brzuszek sie traci i zaczyna wyrabiać kratka. Dodam też że nie czuje juz takiej potrzeby jedzenia swietnie tłumi głód,polecam po pijać dużą ilością wody .

  /
 • (5/5)

  Polecił mi go znajomy, na początku byłem sceptyczny co do stosowania czegokolwiek. Zakupiłem 90 tabletek stosuje już 1.5 msc. Na początku moja ostrożne podejście powodowało to że nie zawsze regularnie stosowałem. Od miesiąca czasu stosuje już regularnie 2 tabletki przed treningiem lub po 1 tabletce przed śniadaniem i obiadem w dzień nie treningowy. Efekt widać i to spory w porównaniu do tego co było bez tabletek. Na siłowni ze mnie cieknie jakbym polał się wodą. Także jeżeli macie obiekcje to im szybciej je zmienicie tym szybciej przyjdzie efekt.

  /
 • (5/5)

  Chyba najlepszy spalacz na rynku. Napewno najlepszy spalacz który faktycznie u mnie pokazuje efekty. 2 miesiące używam i efekt jest spory porównując to jak spalanie wyglądało bez tabletek. Przy wysiłku na siłowni dosłownie ze mnie cieknie coś jakbym polał się wodą. Miałem obiekcje jak chyba każdy gdy poznaje coś nowego ale z perspektywy czasu widzę ze to faktycznie działa

  /
 • (5/5)

  Probowalam roznych spalaczy z Trec Nutrition, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Podczas treningu czuje, ze dziala. Biore go tez rano przed sniadaniem i na serio czuje, ze dzieki temu moj organizm pracuje na pelnych obrotach! Nalezy jednak pamietac, zeby brac go regularnie i w odpowiedniej dawce, tak jak jest zalecane w sposobie uzycia i do tego stosowac zbilansowana diete. Naprawde swietny wspomagacz!

  /
 • (5/5)

  Probowalam roznych spalaczy z Trec Nutrition, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Podczas treningu czuje, ze dziala. Biore go tez rano przed sniadaniem i na serio czuje, ze dzieki temu moj organizm pracuje na pelnych obrotach! Nalezy jednak pamietac, zeby brac go regularnie i w odpowiedniej dawce, tak jak jest zalecane w sposobie uzycia i do tego stosowac zbilansowana diete. Naprawde swietny wspomagacz!

  /
 • (5/5)

  kupując spalacz bylam trochę sceptycznie nastawiona, nic samo się przecież nie zrobi, ale teraz z biegiem czasu widzę, że dał efekty. Moje ćwiczenia składały się głownie z cardio, diety specjalnej też nie było, a jednak efekty się pojawiały mimo brania po 1 kapsułce, a nie 2 jak jest zalecane. Na wakacje forma była :D Niedługo planuje zakup kolejnego opakowania i mam nadzieje, że efekty będą jeszcze lepsze z dobrą dietą. :) Zachęcam do zakupów, bo naprawdę warto!

  /
 • (5/5)

  Kupiłam dwa opakowania CLENBUREXIN dla siebie i dla chłopaka i z czystym sercem możemy polecić specyfik :) Tabletki zwiększają skupienie podczas treningu, zauważyłam większą potliwość i rozgrzanie ciała. Moim zdaniem jest bardzo mocny - duże pobudzenie po spożyciu spowodowało, że przez pierwsze parę dni męczyłam się żeby zasnąć, pomimo że tabletki brałam 6 godzin przed zaśnięciem. Nie czuć palenia w brzuchu i gardle jak po spożyciu typowych spalaczy tłuszczu. Ogólnie bardzo polecam!

  /
 • (5/5)

  Przy pomocy tego produktu po miesiącu schudłam o 5 kg Świetny produkt ♥

  /
 • (5/5)

  Super produkt, polecam! Nie byłam nastawiona na jakieś super efekty, a zostałam bardzo mile zaskoczona. Podczas treningu czuć więcej ciepła i jest zdecydowanie więcej potu. Łatwiej również skupić się na treningu i wykonywanych ćwiczeniach. Nie miałam też palenia w przełyku jak to często bywa przy spalaczach. Szybko widoczne efekty. Osobiście nie mam żadnych zastrzeń i kupuje kolejne opakowanie! ;)

  /
 • (5/5)

  Uzywam od 2 lat, i nie przestane go uzywac podczas treningow czuje moc jaka daje mi burexin, wiecej sie poce podczas cwiczen i gubie szybciej zbedne klilogramy. Ponadto kiedy zaczynam tracic sily nagle odnajduje w sobie moc ktora pomaga mi sie podniesc z dolka i daje jeszcze wiecej mocy do pokonania swoich slabosci. Polecam wszystkim slabo zapartym w swoich postanowieniach, naprawde pomga pocwiczyc troche dluzej a dodatkowo swietnie spala tluszcz

  /
 • (5/5)

  Świetny spalacz tłuszczu, naprawdę polecam, osobiście stosuję go już od 2 tygodni i jestem mega zadowolony. Połącozny z dobrze dobraną dietą jak i ćwiczeniami naprawdę daje efekty. Sam osobiście zrzuciłem już 6,5kg w zaledwie 2 tygodnie, więc jest to dla mnie świetny wynik. Za pierwszym razem obawiałem się, że mój organizm będzie wariował po takiej standardowej dawcem lecz nie ma się czego bać, produkt najwyższej jakości każdemu początkującemu spalaczowi mogę polecic!

  /
 • (5/5)

  Polecam, dodaje energii, siły ,co prawda dopiero zaczęłam swoją przygodę z siłownią ale już widać niewielkie efektu;)

  /
 • (5/5)

  Świetnie spala tłuszcz, efekty widać już po pierwszym tygodniu stosowania. W 2 tygodnie bez specjalnej diety schudłam 5kg, oczywiście ćwiczyłam tak jak zwykle. Najwięcej poszło z brzucha i ud. Byłam sceptycznie nastawiona do niego no bo "samo nic się nie zrobi", miło minie zaskoczył. Podkręca metabolizm i super spala tłuszcz. Idealny dla osób które, chcą spalić zbędny tłuszczyk np. z brzucha. Ważne jest to ab brać go regularnie, inaczej nie przyniesie tak dobrych efektów Nie ma się czego bać, jestem naprawde z niego zadowolona organizm po nim nie wariuje, a w gardle nie ma uczucia zgagi jak po niektórych spalaczach. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić.

  /
 • (5/5)

  Bardzo polecam ten produkt, mam go z polecenia znajomych. Na początku byłam sceptycznie nastawiona co do stosowania takich produktów. Zakupiłam 90 tabletek stosuje już miesiąc. Moje ostrożne podejscie do takich produktów powodowało to, że nie zawsze brałam regularnie. Od dłuższego czasu stosuje regularnie tak jak jest zalecane. Efekty widać gołym okiem i to spore w porównaniu do tego co było bez tabletek. Na siłowni się ze mnie leje jakbym oblała się wodą. Już po 10 min kardio odczuwalne są efekty. Połączony z dobrze dobraną dietą oraz ćwiczeniami naprawdę daje efekty. Osobiście zrzuciłam już 6kg , jest to dla mnie świetny wynik, który jak najbardziej mnie satysfakcjonuje. Za pierwszym razem myślałam, że mój organizm będzie wariował, co przełożyło się na moją ostrożność, lecz nie ma się czego bać. Dla początkujących można brać po 1 tabletce później zwiększyć dawkę do zalecanej, ale ważne jest to aby brać regularnie. Produkt jest świetnej jakości z czystym sumieniem mogę każdemu polecić. Na pewno będę do niego chętnie wracać. Pozdrawiam

  /
 • (5/5)

  Spalać działa dobrze w połączeniu z dieta i treningami cardio 3x w tygodniu jest widoczny efekt, polecam

  /
 • (5/5)

  Jestem bardzo zadowolony z tego spalacze.Bardzo pomógł mi w osiągnięciu celu.Wraz z odpowiednią dieta i planem treningowym pomógł mi zredukować w pięć miesięcy 19kg.Zamawiam kolejne opakowanie bo zostało do redukcji jeszcze 6kg.

  /
 • (5/5)

  Jak na moje jeden z najlepszych reduktorów tkanki tuszczowej, stosuje z reedexem i bardzo dobrze działa :) Po pierwszym miesiacu z treningami widać zaskakujące efekty :) naprawde polecam!

  /
 • (4/5)

  Spalacz działa w 100 % po 3 tygodniach widać efekty. Chciałem zrobić sobie brzuch i przy odpowiednich ćwiczeniach i diecie zauważyłem efekty. Polecam

  /
 • (5/5)

  Bardzo polecam. Polecił mi znajomy który bardzo go chwalił ale na początku byłam sceptycznie nastawiona. Myliłam sie jest świetny i mój mąż tez zaczął go używać i bardzo sobie chwali.

  /
 • (5/5)

  CLENBUREXIN to zdecydowanie najlepszy spalacz tłuszczu jaki istnieje na rynku. Efekty widać już po kilku tygodniach. Nadaje się dla każdego kto chce spalić trochę zbędnych kilogramów lub po prostu wyrzeźbić lepiej sylwetkę. Stosuję go od jakiegoś czasu i mogę szczerze przyznać, że działa genialnie. Oczywiście nie ma nic za darmo i to nie jest jakaś magiczna kapsułka, która spali Ci tłuszcz jak będziesz siedział w fotelu :D , ale przy odpowiednim treningu i diecie można zbudować dobrą rzeźbę i spalić sporo niepotrzebnego tłuszczu. Można by powiedzieć, że jak chcesz coś osiągnąć i wyrzeźbić sylwetkę to musisz się ruszyć bo bez wysiłku nie ma efektów, ale przy okazji możesz brać clenburexin. Szczerze polecam.

  /
 • (5/5)

  To. Kupić. Prosze doprodukować :D

  /
 • (5/5)

  To działa ! Może nie natychmiast, ale w połączeniu z odpowiednią dietą i treningiem działa cuda ! Polecam

  /
 • (4/5)

  Zjadła całe opakowanie przy końcowej fazie redukcji. Jestem zadowolona, dzięki spalaczowi miałam więcej siły na treningi i nie odczuwałam aż tak głodu. Mam porównanie w innych redukcjach bez spalacza. Jestem zadowolona i polecam dla wzmocenia siły ;) efekty też są bo wizualnie szybciej chudłam, i na wadze tez trochę szybciej, nie spektakularnie ale jednak ;)

  /

Wystaw opinię