Zimowa promocja → rabaty do 40%

Ustaw kierunek malejący
31 Odżywki i suplementy

Spalacze tłuszczu

  • Kategorie
  • Filtruj/Sortuj

Mocne spalanie tłuszczu i tłumienie głodu

Spalacz tłuszczu CLENBUREXIN

(4.92)
Od 59,00 zł

Naturalne spalanie tłuszczu

REDEXX

(5)
55,00 zł

Połączona moc L karnityny oraz chromu

L-CARNITINE COMPLEX - 90 KAP

(5)
48,00 zł

Kompleks naturalnych termogeników pomagających w redukcji podskórnego tłuszczu

THERMO FAT BURNER MAX

(4.92)
59,00 zł

Zmniejsza zdolność odkładania się trójglicerydów w komórkach tkanki tłuszczowej

CLA SOFTGEL

(5)
Od 59,00 zł

CLA wraz z ekstraktem z zielonej herbaty w kapsułkach

CLA + GREEN TEA - 180 CAP

(4.8)
Od 59,00 zł

naturalny błonnik z jabłek

Błonnik DIETARY FIBRE APPLE - 300 g

(4.75)
23,00 zł

Wspomaganie metabolizmu tłuszczu w kapsułkach

FAT TRANSPORTER

(5)
Od 59,00 zł

Winian L-karnityny w kapsułkach

L-CARNITINE 3000

(5)
Od 45,00 zł

Skoncentrowana L-karnityna w płynie

L-CARNITINE 3000

(4.83)
Od 7,00 zł

Płynna L-karnityna i ekstrakt z zielonej herbaty w miękkich kapsułkach

L-CARNITINE + GREEN TEA

(4.57)
Od 29,00 zł

Płynna formuła wspomagająca redukcję tłuszczu

FAT KILLER

(4.67)
55,00 zł
Strona:
  1. 1
  2. 2

Spalacze tłuszczu - wszystko co powinieneś o nich wiedzieć

Spalacze tłuszczu Suplementy diety

Co powinny zawierać dobre tabletki na odchudzanie?

Dziś sektor spalaczy tłuszczu jest tak szeroki, że trudno udzielić na to jednoznacznej odpowiedzi. Spalacze tłuszczu to różne substancje, które wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej poprzez intensyfikowanie poszczególnych mechanizmów w organizmie związanych z wykorzystaniem tłuszczu ustrojowego:
a) Intensyfikacja spalania tłuszczu w energetyce wysiłkowej: l- karnityna np. L-karnityna 3000
Karnityna to spalacz tłuszczu, który zwiększa zużycie tłuszczu w trakcie wysiłku, szczególnie długotrwałego o umiarkowanej intensywności.
b) Intensyfikacja spalania tłuszczu poprzez nasilenie procesów produkcji ciepła (termogenenzy) - termogeniki np. Clenburexin, Thermo fat burner
Termogeniki to grupa spalaczy tłuszczu, w których składzie występują substancje stymulujące w organizmie produkcję ciepła (np. wyciąg z zielonej herbaty, zielonej kawy kofeina), która jest procesem wymagających dużych nakładów energii. Organizm pokrywa je korzystając właśnie z tkanki tłuszczowej. Spalacze tłuszczu z tej grupy imitują w organizmie procesy jakie towarzyszą wysiłkowi.
c) Intensyfikacja tłuszczu poprzez nasilenie procesów lipolizy – lipotropy np. Fat transporter
Lipoliza stymulowana przez tę grupę spalaczy tłuszczu to proces polegający na rozbijaniu dużych struktur tłuszczowych na setki małych elementów, które organizmowi jest łatwiej spalić.
d) Intensyfikacja spalania tłuszczu poprzez ograniczenie procesów jego syntezy np. Sprzężony kwas linolowy CLA
CLA to spalacz tłuszczu, który działa łagodnie termogenicznie i blokuje enzym, który odpowiada za syntezę nowej tkanki tłuszczowej.
e) Intensyfikacja spalania tłuszczu poprzez stymulowanie apetytu np. Dietry Fibre
Są to różne substancje przyspieszające wystąpienie uczucie sytości, które chroni przed przyjmowaniem nadmiaru kalorii, jaki organizm może kumulować pod postacią tkanki tłuszczowej. Do tej grupy spalaczy tłuszczu należy m.in wypełniający żołądek błonnik, który występuje w składzie Dietry Fibre.
f) Kompleksowe tabletki na odchudzanie łączące składniki w wymienionych wcześniej grup np. Lipo-X pack
Jeżeli chcemy kompleksowy spalacz tłuszczu radzę sięgnąć po najlepszy spalacz tłuszczu - produkt Lipo – z pack, który stanowi połączenie siły działania termogeników, lipotropów i karnityny.

Czy można wspomagać działanie spalaczy tłuszczu efedryną?

Efedryna to substancja zakazana dopingująca, która nie jest dopuszczona do sprzedaży jako suplement diety. Należy ona do grupy silnych stymulantów - leków silnie pobudzających ośrodkowy układ nerwowy. Z jej stosowaniem wiążą się niebezpieczne skutki zdrowotne: nudności, wymioty, zaburzenia układu krążenia (skoki ciśnienia), bezsenność, zaburzenia łaknienia.
Środki zawierające efedrynę są szczególnie niebezpieczne dla osób z chorobami układu krążenia (nadciśnienie). Nie powinni po nią sięgać ludzie chorzy po cukrzycę, nerwice, nadczynność tarczycy.
Termogeniki to spalacze tłuszczu, które działające w sposób zbliżony do efedryny. Nie działają one jednak negatywnie na zdrowie, nie wywołują uzależnienia.

Czy stosowanie tabletek na odchudzanie jest bezpieczne?

Spalacz tłuszczu TrecStosowanie reduktorów tłuszczu jest bezpieczne. Przeciwskazania zdrowotne występują jedynie w przypadku termogeników. Stosowaniu tej grupy tabletek na odchudzanie towarzyszy pobudzenie, podniesienie ciśnienia krwi. Z tego względu mogą one być niewskazane dla osób z chorobami układu krążenia, szczególnie nadciśnieniem.
Z stosowaniem pozostałego spektrum spalaczy tkanki tłuszczowej nie wiążą się żadne obwarowania zdrowotne. W przypadku wielu spalaczy tłuszczy możemy wręcz zyskać dodatkowe korzyści zdrowotne. Dla przykładu lipotropy, to spalacze tłuszczu, które zmniejszają otłuszczenie narządów wewnętrznych, zaś karnityna poprawia parametry funkcjonowania układu krążenia oraz wytrzymałość.

Czy tabletki na odchudzanie są skuteczne?

Reduktory tłuszczu zawsze będą skuteczne, gdy towarzyszyć będą wprowadzonym zmianom diety i aktywności fizycznej. Nie możemy oczekiwać, że spalacz tłuszczu zadziała, gdy cały dzień siedzimy przed telewizorem i kilka razy dziennie stołujemy się w fast foodach.
Zmiana diety polegająca na zwiększeniu ilości białka w diecie (reklama whey cremy cocktail) kosztem węglowodanów, podejmowanie 3 razy w tygodniu dowolnej aktywności fizycznej to gwarancja skuteczności działania większości spalaczy tłuszczu.
Klientki pytają często jakie są najlepsze spalacze dla kobiet. Najlepsze reduktory tłuszczu nie mają rozróżnienia na płeć. Firma Trec uczciwe pokazuje klientom, że mechanizmy spalania są analogiczne u kobiet jak i mężczyzn. Jeżeli mieliście do czynienia z cudowną formułą tabletki na odchudzanie dla kobiet to najczęściej jest to tylko cwany chwyt marketingowy. Skutkuje on tak naprawdę tym, że w preparacie jest niższe stężenie składników aktywnych, a dodane są „unikalne” składniki dla kobiet jak witamina A, E czy extra dawka CLA poprawiającego wygląd skóry. Drogie Panie padacie wówczas ofiarą sprytnego szwindlu reklamowego, który miał pozwolić wam myśleć, że produkt zawiera tajemnicze coś, co działa tylko na kobiety.

Sprawdź najpopularniejsze kategorie reduktorów tłuszczu: termogeniki. cla, l-karnityna, błonnik, zielona herbata, piperyna