Ustaw kierunek malejący

Twój wybór:

  1. Usuń ten produkt Vitargo
31 Odżywki i suplementy

Vitargo

  • Kategorie
  • Filtruj/Sortuj

Opatentowana formuła VITARGO® z dodatkiem elektrolitów.

VITARGO ELECTRO ENERGY

(4.86)
78,99 zł

Okno po treningowe, znane jako okno "anaboliczne / antykataboliczne" jest bez wątpienia najbardziej krytycznym okresem dla osób pragnących zmienić swoją sylwetkę i być może dla poprawić wydajność.

Składniki odżywcze, które spożywamy w tym czasie, mogą mieć ogromny wpływ na naszą sylwetkę i ogólny stan zdrowia. Podczas gdy na rynku jest wiele produktów, przeznaczonych do spożywania po treningu, niektóre z nich są lepsze od innych. Jedna z najlepszych opcji to Vitargo.

Czym jest Vitargo?

Vitargo to opatentowany węglowodan na swój unikalny sposób wyjątkowy, ponieważ jest poddawany specjalnej obróbce w celu uzyskania profilu cząsteczkowego, który różni się znacząco od węglowodanów tworzących cukry (na przykład glukozy, fruktozy, sacharozy) i maltodekstryny, które można znaleźć w zwykłych napojach sportowych, energetycznych i regeneracyjnych. Tajemnicą technologii Vitargo jest rozmiar cząsteczek Vitargo. Naukowcy używają masy cząsteczkowej (jak ciężka jest ta cząsteczka) do określenia wielkości cząsteczek. Vitargo jest setki i tysiące razy większy niż maltodekstryna i sacharoza (dekstroza). Co więcej Vitargo jest wytwarzany w specjalnym procesie frakcjonowania, który czyni go szybkostrawnym i dlatego jest w stanie w łatwy sposób dostarczać glukozę do krwi, wątroby i mięśni, co najmniej dwa razy szybciej niż inne zwykłe węglowodany.

Vitargo Odżywki węglowodanowe

Jak działa Vitargo?

Vitargo to cząsteczka, która przyćmiewa działaniem cukry takie jak np. Glukoza, fruktoza i sacharoza, a także maltodekstrynę, oraz węglowodany znajdujące się w zwykłych napojach energetycznych i regeneracyjnych. Większy rozmiar Vitargo minimalizuje jego osmolalność, co odnosi się do ilości wody wokół niego. Niska osmolalność Vitargo pozwala jej poruszać się w żołądku ponad 2 razy szybciej niż inne węglowodany, które mają tendencję do zachowywania bardziej jak gąbka w żołądku. Spędzanie mniejszej ilości czasu w żołądku pozwala na dostarczenie Vitargo do części przewodu pokarmowego - dwunastnicy - gdzie jest szybko trawione i wchłaniane. Zapewnia to niemal natychmiastowy wzrost energii do krwi i mięśni, przewyższający inne zwykłe węglowodany. Po zakończeniu treningu lub zawodów Vitargo regeneruje glikogen 168% szybciej, pozwalając na zwiększenie wydajności o 23% po zaledwie dwóch godzinach w porównaniu do węglowodanów znajdujących się w zwykłych napojach sportowych i regeneracyjnych.

Czy nie mogę jeść makaronu, chleba lub innych pokarmów zawierających węglowodany, aby uzyskać takie same wyniki?

Bez wątpienia te produkty pomogą uzupełnić zapas glikogenu w mięśniach i wątrobie. Jednak tak naprawdę powinno być pytanie, czy uda Ci się odzyskać zapasy glikogenu tak szybko, jak Vitargo i bez wzdęć i "ciężkiego żołądka"? Jeśli ćwiczysz lub rywalizujesz następnego dnia lub wcześniej, musisz wybrać źródło węglowodanów, które ma potwierdzone badaniami działanie przyspieszające regenerację po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Źrodło:

http://www.vitargo.com/faq/