0
MENU
L-ARGININE XTREME – L-arginina HCl w kapsułkach L-ARGININE XTREME

L-ARGININE XTREME – L-arginina HCl w kapsułkach

49,99

Cena jednostkowa: 90kaps. (0,56 zł / 1kaps.)


L-arginina HCl w kapsułkach.

Zobacz pełny opis i skład
Darmowa dostawa od 199 zł
Wysyłka w 24h!

Właściwości

 • L-arginina buduje struktury białkowe;
 • Popularny suplement diety sportowca.
Opis

OPIS L-ARGININE XTREME

L-ARGININE XTREME to preparat zawierający L-argininę w biodostępnej formie chlorowodorku. Aminokwas ten nie tylko buduje struktury białkowe, ale także stanowi półprodukt w biosyntezie cząsteczek biorących udział w ważnych szlakach metabolicznych. L-ARGININE XTREME ułatwia uzupełnianie codziennej diety w L-argininę.

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 4 kapsułki.

Sposób użycia

DAWKOWANIE L-ARGININE XTREME

Jednorazową porcję preparatu - 2 kapsułki - popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie.

W dni treningowe: 2 kapsułki 30 min. przed treningiem, 2 kapsułki bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe: 2 kapsułki 30 min. przed pierwszym posiłkiem, 2 kapsułki przed snem.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 miesięcy.

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM, NUMER PARTII PRODUKCYJNEJ: Patrz spód opakowania.

Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81‒127 Gdynia, POLAND.

Tabela składu

SKŁADNIKI L-ARGININE XTREME

L-arginina HCl (84,2%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik –tlenki i wodorotlenki żelaza)B / (substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza; barwnik –tlenki i wodorotlenki żelaza)C / (żelatyna; barwniki – dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza)D; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych. B,C,DPatrz symbol za numerem partii produkcyjnej.

TABELA SKŁADU L-ARGININE XTREME

Składniki aktywne:

w 4 kap. *

w 2 kap.

L-Arginina HCl

4880,00 mg

2440,00 mg

    w tym L-Arginina

4050,00 mg

2025,00 mg

*Dzienna porcja produktu

Dostawa

Przesyłka

 • Wysyłka w 24h
 • Koszt dostawy 9 zł
 • Bezpłatna przesyłka od 199 zł

Dostawa

Czas dostawy: do 24 godzin

Godzina wysyłki: Paczki wysyłamy do godziny 13:30.

Metody płatności

 • Szybki przelew online
 • Płatność kartą
 • BLIK
 • Płatność za pobraniem
 • Płatność odroczona (21 dni)
 • Płatność mobilna

Opinie

 • (4/5)

  Biore tylko w dni treningowe, a nie codziennie i tak samo czuje efekty.

 • (5/5)

  Jest pompa, są efekty

 • (5/5)

  Zacząłem stosować L-Argininę z Trec już dosyć dawno i stosuję nadal bo jest to naprawdę dobry środek na zapewnienie pompy mięśniowej - oczywiście pod warunkiem regularnego stosowania. Ku mojemu zadowoleniu (i nie tylko...) jest to też faktycznie fajny wspomagacz męskiego libido. Nie musiałem na to narzekać ale przyznam, że w czasie stosowania L-Argininy zauważyłem znaczącą poprawę mojej "kondycji" w tym względzie. Mogę zatem potwierdzić, że dzięki stosowaniu L-A można dłużej i pełniej... :) można powiedzieć, że jest to bardzo mile widziany i przyjemny skutek uboczny działania tej substancji na mężczyzn. Serdecznie polecam . Stosowałem zawsze tak : dzień treningowy 2szt przed i 2 szt po. Dzień nietreningowy : 2szt po śniadaniu 2 sztuki po późnym obiedzie. Czytałem, że powinno się go stosować po zakończonym cyklu kreatynowym, ale przyznam, że zapomniałem o tym i chyba nic złego się nie zdarzyło. Dodatkowo dobrze oceniam relację ceny do ilości w opakowaniu. Niestety gdzieniegdzie można też przeczytać że Długotrwała suplementacja L-argininy jest niebezpieczna dla zdrowia. Nadmiary l-argininy powodują wytwarzanie nadmiernych ilości tlenku azotu, co zmienia jego korzystne działanie na szkodliwe. Prowadzi do wzrostu ciśnienia krwi, zmniejsza elastyczność ścian naczyń krwionośnych, przerostu lewej komory serca, obniżenia wydajności mięśnia sercowego, zwiększa ryzyko zawałów. Nadmiary przyczyniają się do obniżenia odporności na infekcje, włóknienia nerek, nasilenia problemów gastrycznych oraz powodują suchość skóry. Z powyższych powodów zaleca się, aby dzienne spożycie l-argininy przez osoby zdrowe mieściło się w granicach 4 do 6 g na dobę. Szacuje się, że spożycie tego aminokwasu wraz z dietą wynosi 3-6 g na dobę, więc pokrywa dzienne zapotrzebowanie na ten aminokwas. Nie można też stosować jej dłużej jak miesiąc bez przerwy.

Produkty powiązane