Masz tylko: -15% na WSZYSTKO Kod: "HALLOWEEN" MWZ 100 zł
DARMOWA DOSTAWA od 99 zł + BOOGIEMAN SHOT GRATIS
0
MENU

ODZIEŻ TREC WEAR

Naszą odzież Trec Wear doceniają przede wszystkim osoby wymagające od innych tyle samo co od siebie, dążące do doskonałości we wszystkich dziedzinach życia, które swoją przygodę ku samodoskonaleniu rozpoczęły od sportu. Projektujemy i szyjemy z myślą o nich, stawiając na najwyższą jakość tkanin, trwałość i funkcjonalność. Jednym z najważniejszych elementów przy projektowaniu nowych ubrań Trec Wear są zwrotne informacje od naszych klientów, które zbieramy na salach treningowych, siłowniach i matach. Dzięki temu każdy nowy produkt Trec Wear jest lepszy od poprzedniego, zupełnie jak nasi klienci są każdego dnia bardziej doskonali niż dnia poprzedniego.

Trec Wear to powstała w 2012 roku polska, sportowa marka odzieżowa, stworzona przez czynnych sportowców. U podstaw marki leżały dwa marzenia: brak kompromisów co do jakości i produkcja wyłącznie w Polsce. Pomimo kosztownych założeń i silnej, zagranicznej konkurencji, okazało się, że klienci podzielają nasze wartości.

Po bardzo dobrym przyjęciu naszej pierwszej, odważnej kolekcji lifestyle’owej Trec Wear zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty o odzież funkcjonalną, przeznaczoną dla najbardziej wymagającej grupy – profesjonalnych zawodników. Podjęliśmy to niełatwe wyzwanie, ponieważ sami bardzo czynnie uprawiamy różne dziedziny sportu i do tej pory brakowało nam wielu rozwiązań, które z powodzeniem wprowadzamy w tej kolekcji.

Sprawdź najpopularniejsze ubrania Trec Wear: bluzy Trec, koszulki Trec, legginsy Trec, koszulki Trecgirl czapki Trec, stringer Trec, odzież Cross Trec, odzież Beltor, koszuki play hard


ODZIEŻ TRECGIRL BY TREC WEAR

Na treningu nie tylko komfort i wygoda mają znaczenie, dlatego marka Trecgirl by Trec Wear to stylowe i designersko dopracowane ubrania dla trenujących kobiet. Sportowe staniki i koszulki, legginsy, bluzy i szorty to tylko niektóre przykłady z oferty Trecgirl. Kontrastowa kolorystyka, dobrej jakości materiały, zaskakujące wzory i eksplozywne teksty – Trecgirl ma to wszystko! Całości dopełniają funkcjonalne torby. Trecgirl to kolekcje Trec Wear dla bezkompromisowych fighterek!


ODZIEŻ CROSS TREC BY TREC WEAR

Odzież treningowa Cross Trec by Trec Wear to wysokojakościowe propozycje dla tych, którzy poszukują superwytrzymałych materiałów zapewniających komfort ruchów. Cross Trec by Trec Wear to spodenki czy koszulki, które nie krępują działań na treningach, przyciągając wzrok kontrastową kolorystyką. Funkcjonalne i lekkie koszulki  Cross Trec dodają energii swoimi dynamicznymi nadrukami, a rozbudowana rozmiarówka pozwala idealnie dobrać wielkość. Cross Trec to wybór aktywnych!

ODZIEŻ BELTOR

Beltor Wear to odzież funkcjonalna, która bazuje na wyważonej kolorystyce, stawiając na wysoką jakość materiałów i komfort użytkowników. Beltor Wear dedykuje swoje kolekcje osobom uprawiającym sporty walki, stąd ważnym czynnikiem jest wytrzymałość i wygoda. Koszulki czy spodenki Beltor Wear pozwalają na nieskrępowaną swobodę ruchów, dzięki czemu całą uwagę można poświęcić doskonaleniu szybkości i techniki. Ubrania Beltor Wear przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn spełnią oczekiwania estetyczne i te związane z komfortem noszenia

.