None CREA-9 XTREME POWDER - Produkt wyprzedany! Glowne

Produkt wyprzedany - poznaj jego nową wersję:  Stack Kreatynowy - CREA XTREME POWDER | Trec Nutrition

 • 9 FORMY KREATYNY ( Jabłczan Kreatyny; Cytrynian Kreatyny; Monohydrat Kreatyny;
  Chlorowodorek Kreatyny; Buforowany Monohydrat Kreatyny
  - KREALKALYN®; Glukonian Kreatyny; Ester Etylowy Kreatyny;
  Alfaketoglutaran Kreatyny; Orotan Kreatyny) 
 • Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych;
 • Pozwala szybciej i w większym stopniu wysycić mięśnie aktywną kreatyną.

CREA-9 XTREME POWDER - Produkt wyprzedany!

Jak zbierane są opinie?

Jak zbierane są opinie?

49,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  49,99

Cena regularna:  49,99 zł

Produkt jest obecnie niedostępny w naszym magazynie.
Zamówienie wyślemy w 24h!
Kupujesz prosto od producenta.

Produkty powiązane

Zestaw batonów proteinowych o smaku czekoladowym z chrupkami zbożowymi PROTEIN BOOGIE BAR CHOCOLATE x 24 szt. - PROTEIN BOOGIE BAR CHOCOLATE x 24 szt. no bg
Zestaw batonów proteinowych o smaku czekoladowym z chrupkami zbożowymi PROTEIN BOOGIE BAR CHOCOLATE x 24 szt.
189,99
Jabłczan kreatyny CM3 POWDER w proszku - CM3 POWDER 1
Jabłczan kreatyny CM3 POWDER w proszku
69,99
Zestaw batonów proteinowych o smaku orzechów arachidowych z chrupkami zbożowymi PROTEIN BOOGIE BAR PEANUT BUTTER x 24 szt. - PROTEIN BOOGIE BAR PEANUT BUTTER x 24 szt. no bg
Zestaw batonów proteinowych o smaku orzechów arachidowych z chrupkami zbożowymi PROTEIN BOOGIE BAR PEANUT BUTTER x 24 szt.
189,99
ASHWAGANDHA ULTRA w tabletkach - ASHWAGANDHA ULTRA
ASHWAGANDHA ULTRA w tabletkach
59,99
Spalacz tłuszczu CLENBUREXIN w kapsułkach - CLENBUREXIN 90 kaps.
Spalacz tłuszczu CLENBUREXIN w kapsułkach
59,99
Gainer MASS XXL w proszku - MASS XXL
Gainer MASS XXL w proszku
44,99

Trec CREA 9 powder, czyli najmocniejszy stack kreatynowy.

Co to jest Crea 9 powder i czym się różni od zwykłej kreatyny?

Kreatyna to substancja odgrywająca kluczową rolę w czasie bardzo intensywnych wysiłków, szczególnie siłowych, szybkościowych, oraz takich, w których dochodzi do nagłych, dynamicznych akcji (sporty walki, gry zespołowe). Włókna mięśniowe, szczególnie typu białego, które są predysponowane do tego typu wysiłków, posiadają własne zasoby kreatyny. Jednak czy są one wystarczające dla pokrycia ogromnego zapotrzebowania energetycznego, z którym musisz zmierzyć się w siłowni, na ringu, czy boisku?


Okazuje się, że niestety nie. Doświadczyłeś tego nie raz, gdy mięśnie odmówiły posłuszeństwa przy 3 powtórzeniu wyciskania na ławce, gdy w czasie dobrze zaczętej dynamicznej akcji na ringu nagle opadłeś z sił, albo zabrakło ci mocy na dokończenie podrzutu. Jeżeli takie sytuacją dotyczą Ciebie pomyśl o wzmocnieniu swojej energetyki wysiłkowej na poziomie zasobów kreatyny za pomocą Crea9 Xtreme powder.


Rozwiązań w tej materii na dzień dzisiejszy jest wiele. Jeżeli chcesz być pewien, że kreatyna z suplementu dotrze do właściwego miejsca, czyli MIĘŚNI wybierz produkt o najwyższej przyswajalności i odporności na różne czynniki uszkadzające jak Trec Crea 9.
Produkt Trec Crea 9 to połączenie aż 9 wysoce stabilnych form kreatyny. Ta wyjątkowa mieszanka nie tylko zapewnia przyswajalność kreatyny, ale także poprawia energetykę dynamikę wszystkich pięter energetycznych, w tym także tych o charakterze tlenowym.


Co ma w sobie Crea 9 Xxtreme powder?


Wiemy już, że Trec Crea 9 to skupisko wysoce przyswajalnych form kreatyny. Znajdziesz tutaj m.in. jabłczan, cytrynian i alfaketoglutaran (AKG) kreatyny. Są to postaci kreatyny, w których została ona sprzęgnięta z substancjami (AKG, kwas jabłkowy i cytrynowy) będącymi substratami w tlenowych przemianach energetycznych.
Pamiętaj, każdy wysiłek to zawsze mieszanka różnych szlaków energetycznych. Nawet w czasie bardzo intensywnych wysiłkówtreningów, około 20% energii pozyskiwanej jest w toku przemian tlenowych. Wysoka wydolność tlenowa pozwala na szybkie rozprowadzenie kwasu mlekowego, który powstaje w czasie intensywnych wysiłków siłowych. W sprzyjających warunkach pozornie szkodliwy kwas mlekowy może zostać nawet przekształcony w energię! Z tego względu Crea 9Xtreme powder to produkt kreatynowy, który nie tylko poprawia siłę, ale także wytrzymałość i możliwości regeneracyjne organizmu.
Opinie na temat Crea 9 Xtreme potwierdzają, że suplementacja tym produktem daje wzrost czystej siły mięśniowej, poprawę energetyki tlenowej oraz szybszą regenerację potreningową.
Trec Crea 9 zawiera również stabilną postać glukonianu i chlorowodorku (HCLl) kreatyny. Powiązanie kreatyny z cząsteczką glukozy (jako glukonian) poprawia absorpcję mięśniową kreatyny, która przebiega efektywniej w obecności glukozy (cukier prosty). Z kolei HCL chroni kreatynę przed przedwczesną konwersją do kreatyniny, poprawia jej rozpuszczalność, a co za tym idzie przyswajalność.
Czy można wymarzyć sobie coś więcej w kompleksowym matrixie kreatynowym? Można! I ten niesamowity składnik – orotan kreatyny również znajdziecie w Trec Crea 9.


Moc anabolicznego orotanu kreatyny zawartego w Trec Crea 9


Orotan kreatyny zwarty w Crea9 Xtreme powder nie tylko zapewnia ochronę kreatyny przed niszczącymi substancjami o kwaśnym odczynie, ale skrywa w sobie niezwykły potencjał anaboliczny. Kwas orotowy to prekursor kwasów nukleinowych, które są niezbędne do produkcji ATP. Kwas orotowy zawarty w Trec Crea 9 jest wykorzystywany przez organizm do produkcji beta-alaniny, która jest stanowi głównego pogromcę wysiłkowego mięśniowego kwaśnego odczynu, odpowiadającego za upadek mięśniowy.
Orotan kreatyny, będący jednym ze składników kreatynowych Crea9 Xxtreme powder, sprawia, że organizm stymulowany jest do zwiększania zasobów ATP – najniższego piętra energetycznego, poprzedzającego działanie fosfokreatyny.


Zalety Crea 9 Xxtreme powder firmy Trec:


- KreatynaCrea 9 dzięki różnorodności form kreatyny zapewnia maksymalną przyswajalność mięśniową
- Suplementacja Crea 9 Xtreme powder nie powoduje problemów gastrycznych, zatrzymywania wody w organizmie
- Zawartość form jabłczanu, cytrynianu czy alfaketoglutaranu kreatyny w Crea9 Xtreme powder poprawia energetykę wysiłków o charakterze tlenowych (długotrwałe, wytrzymałościowe)
- Kreatyna Crea 9 zawiera kwas orotowy, podnoszący na wyższy poziom anabolizm mięśniowy, podwyższający poziom beta- alaniny


Źródło:
- Creatine and creatine forms intended for sports nutrition [w:] Mol Nutr Food Res 2017 Jun; 61 (6).

Sprawdź również inne nasze kreatynymonohydrat kreatynykreatyna 200 meshCM3

Jednorazową porcję preparatu – 3 g (0,5 miarki) rozpuścić w 300 ml wody lub soku. Zaleca się stosować 2 porcje dziennie.  W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja przed snem.

Składniki aktywne

w 6 g*

w 3 g

 

CREA HYPER FUSION

 

 

 

 

[ Jabłczan Kreatyny; Cytrynian Kreatyny; Monohydrat Kreatyny;
Chlorowodorek Kreatyny; Buforowany Monohydrat Kreatyny
- KREALKALYN®; Glukonian Kreatyny; Ester Etylowy Kreatyny;
Alfaketoglutaran Kreatyny; Orotan Kreatyny ]

4620,00

mg

2310,00

mg

w tym kreatyna

3696,00

mg

1848,00

mg

*Dzienna porcja produktu

es) Dzienna porcja produktu

Opinie

5.0 z 5

10 Oceny

 • 5 marca 2019

  Produkt jakościowo bardzo dobry i cena przyziemna wieć stosuje go regularnie i mogę śmiało polecić każdemu z reszta witać kto co szamie i profesjonaliści i początkujący, którzy zaczynaja z głowa Polecam

  Niezweryfikowane

 • 2 sierpnia 2018

  POLECAM W 100 % DZIAŁANIE NA PLUS EFEKTY ZADOWALAJĄCE JESZCZE RAZ POLECAM

  Niezweryfikowane

 • 8 lipca 2018

  Powiem tak, znajomy powiedział żebym spróbował i dziękuję mu za to bo sam bym się nie zdecydował. Chodź byłem negatywnie nastawiony do tego produktu, ale po spróbowaniu zakochałem się w niej po uszy. Rozpuszczalność, smak, działanie, dobra pompa na treningu. Czuć tą szybkość wchłaniania i nie zatrzymuje wody w organizmie. Polecam każdej osobie, która uprawia jaki kolwiek sport i mówię od razu, że będziecie co do tego zaskoczeni, bo produkt niepozorny ale daje to czego oczekujemy. Kreatyna godna uwagi i wydanych na nią pieniędzy.

  Niezweryfikowane

 • 3 czerwca 2018

  Mój ulubiony mix kreatyny, czuje po nim fajną pompę. Polecam !!!

  Niezweryfikowane

 • 10 kwietnia 2018

  Polecam bardzo serdecznie ten produkt. Działanie zdecydowanie na plus nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tak dobrym produktem firma Trec jak zawsze na samym topie serdecznie polecam Najlepszy produkt

  Niezweryfikowane

 • 19 marca 2018

  kozak sprzęt ! robi robotę ! i proszek i kap używam i naprawde polecam

  Niezweryfikowane

 • 7 marca 2018

  Zdecydowanie najlepsza kreatyna jaką stosowałem. Oczywiście typowa kreatyna też działa ale ta to taka podkręcona wersja. Wzrost siły i zdecydowanie większa wytrzymałość. Polecam spróbować każdemu komu zwykly jabczan albo monohydrat przestsje działac. Rozpuszcza się idealnie, smak dobry.

  Niezweryfikowane

 • 13 lutego 2018

  Bardzo dobra kreatynka. Spełnia oczekiwania.

  Niezweryfikowane

 • 5 lutego 2018

  Świetny smak i rozpuszczalność, znakomite efekty, uczucie pompy od pierwszego zażycia

  Niezweryfikowane

 • 10 października 2017

  Jestem zdumiony jakością tej keratyny, efekty są bardzo dobre, smak rozpuszczalność bardzo dobry.Polecam wszystkim początkującym jak i zaawansowanym

  Niezweryfikowane