$module: catalog
$controller: product
$action: view

CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE

Opinie (2)

Monohydrat kreatyny w kapsułkach z dodatkiem tauryny dla lepszej przyswajalności

  • PRZYCZYNIA SIĘ DO ZWIĘKSZENIA WYDOLNOŚCI FIZYCZNEJ
  • SZYBSZA ADAPTACJA DO NOWYCH OBCIĄŻEŃ
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PRZYSWAJALNOŚĆ
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Ponad 16 lat na rynku
  • Wysyłka w 24h od 9 zł
90
Od 65,00 zł

* wymagane pola

Sprawdź opinie na

Opinie o CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE

4.5

Opinii: 2

Dodaj swoją opinię

Otrzymaj 100pkt w ramach programu lojalnościowego

recenzja
test
/
25.04.2017
Świetny monohydrat, dobrze rozpuszczalny, dobra cena, duże opakowanie, 10/10
Łukasz, Włocławek
/
29.03.2017
  • Opis
  • Sposób użycia
  • Tabela składu
  • Artykuły

Creatine 200 Mmesh + Ttaurine, czyli sprawdzony monohydrat kreatyny w ulepszonej formule

Kilka słów przypomnienia na temato roli monohydratu kreatyny w energetyce wysiłkowej


Monohydraty kreatyny w świecie suplementacji to jeden z pierwszych produktów o udowodnionej skuteczności działania w zakresie poprawy energetyki wysiłkowej. Jeżeli nigdy nie próbowałeś przekonać się, jak wysoki poziom możliwości siłowych jesteś w stanie osiągnąć dzięki legalnemu wspomaganiu kreatyną sięgnij po sprawdzony Trec Mmonohydrat. Oczywiście oczekiwane efekty na poziomie poprawy siły i, regeneracji mięśniowej jesteś w stanie osiągnąć tylko dzięki monohydratowi kreatyny wysokiej jakości, który charakteryzuje się takimi atutami jak Trec Mmonohydrat.

1 atut Creatine 200 mesh - wysokie rozdrobnienie


W przypadku monohydratu kreatyny ogromnego znaczenia nabiera poziom jego rozdrobnienia. Wykazuje on bowiem tendencje do zalegania w żołądku, gdy jego cząsteczki są zbyt duże, lub brakuje wody. W przypadku produktu Trec Mmonohydrat posiada on strukturę pyłu, co świadczy o wysokim rozdrobnieniu (200 mesh).
Możliwość szybkiego opuszczenia żołądka przez kreatynę wpływa na jej przyswajalność mięśniową. Im dłużej bowiem zalega w tym odcinku przewodu pokarmowego, w którym zazwyczaj panuje, szkodliwy dla kreatyny kwaśny odczyn, tym większe występuje niebezpieczeństwo przekształcenia jej w bezużyteczny produkt czyli kreatyninę. Dużym cząstkom kreatyny będzie trudniej wchłonąć się, w porównaniu z tymi maleńkimi, które błyskawicznie łączą się z wodą i przenikają przez ściany jelit do krwi. Creatine 200 Mmesh, przy zachowanym wysokim nawodnieniu, błyskawicznie opuszcza żołądek przechodząc do jelit, z których będzie wchłonięty do ogólnego krwiobiegu.

Ważna uwaga: Pamiętaj - w czasie suplementacji monohydratem kreatyny zwiększ ilość wypijanej wody! Monohydrat kreatyny uwielbia jej towarzystwo, a bez niej niestety nie jest w stanie spełnić swojej roli w zakresie poprawy energetyki wysiłkowej.


Młodzi ludzie sięgający po kreatynę często są zawiedzeni tym suplementem. Zazwyczaj jednak wynika to z faktu, że nie piją wystarczającej ilości wody. Jeżeli straty wody przez organizm ludzki w stanie spoczynku wynoszą około 2,5 l wody, to czy wypijanie 2 litrów wody w czasie cyklu kreatynowego to dużo? W celu stworzenia komfortowych warunków dla energetycznego funkcjonowania kreatyny należałoby wypijać minimum 5 l wody na dobę.


2 Atut Creatine 200 Mmesh – obecność transportera taurynowego


Pasaż monohydratu kreatyny do mięśni ułatwia szereg substancji z grupy transporterów. Jednym z nich, który zawarty jest produkcie Trec Mmonohydrat, jest aminokwas tauryna. Słynie on głównie ze swego działania pobudzającego na organizm. Jednak rola tauryny w organizmie jest o wiele bardziej wszechstronna. Tauryna jest jednym z faktorów poprawiających wrażliwość komórek na glukozę i insulinę. Ułatwione wnikanie glukozy do komórek oznacza równocześnie poprawę przechodzenia cząsteczek monohydratu kreatyny do wnętrza komórek.


3 atut Creatine 200 Mmesh – dodatek drugiego transportera w postaci dekstrozy


Trec monohydrat to produkt wzbogacony o drugi środek przyspieszający transport i ułatwiający wchłanianie monohydratu kreatyny. Jest nim cukier prosty czyli dekstroza. Popicie dawki Creatine 200 Mmesh roztworem dekstrozy (najlepiej w stężeniu izotonicznym 7% - 8%) przyspiesza przechodzenie monohydratu kreatyny przez układ pokarmowy a następnie, dzięki wydzielonej insulinie, optymalizuje jej absorpcję mięśniową.
Myślisz, że możesz dekstrozę zastąpić sokiem owocowym z hipermarketu? Niestety ale się - mylisz się. Sok ten zawiera posiada duże ilości cukru i syropu glukozowo – fruktozowego, które niestety są dwucukrami zawierającymi duże ilości fruktozy, która jaka nie wpływa na insulinę, a co za tym idzie nie pomaga w żaden sposób w transporcie kreatyny. Lepiej polegaj na sprawdzonych transporterach, w które wzbogacony jest produkt Creatine 200 Mmesh + Ttaurine.


Zalety Creatine 200 Mesh firmy Trec:


- kreatyna Trec wspomaga zwiększanie siły i masy mięśniowej
- mMonohydrat kreatyny o wysokim stopniu rozdrobienia, dzięki któremu nie zalega w żołądku, nie powoduje niechcianej retencji wody w organizmie
- Creatine 200 Mmesh jest łatwo i szybko przyswajany przez mięśnie, dzięki czemu nie trzeba stosować zbyt dużych dawek suplementu w celu osiągnięcia efektu wzrostu siły
- oObecność dwóch potężnych optymalizatorów działania monohydratu kreatyny: dekstrozy – cukru prostego oraz aminokwasu tauryny

Źródło
The effects of pre versus post workout supplementation of creatine monohydrate on body composition and strength, [w:] Journal Int. Soc Sports Nutr. 2013 Aug 6;10:36

Sprawdź również inne nasze kreatynymonohydrat kreatynykreatyna crea9,  CM3

Sposób użycia

Zalecaną dzienną porcję preparatu ‒ 6,5 g (1 miarka) rozpuścić w 250 ml wody lub soku. W dni treningowe: 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu lub 1 porcja przed snem.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy styl życia są ważne.

Składniki

Monohydrat kreatyny; tauryna; wit. C (kwas L-askorbinowy).

SKŁADNIKI AKTYWNE
6,5 g**

 %RWS**

Monohydrat Kreatyny 4955,00 mg

   w tym kreatyna 4355,00 mg
Tauryna 1485,00 mg
Wit. C 60,00 mg 75%

**Dzienna porcja produktu

Top produkty

FLEX GUARD 375 g

Zapomnij o bólach kolan i zadbaj o stawy

63,00 zł

Przedtreningówka SAW POWDER

SAW to najpopularniejsza przedtreningówka od Trec Nutrition

Od 5,00 zł

Białko WHEY 100

Najpopularniejsze białko od Trec Nutrition

Od 4,04 zł