$module: catalog
$controller: product
$action: view

RĘKAWICE - POWER MAX - YELLOW

RĘKAWICE - POWER MAX - YELLOW

Opinie (8)

  • Darmowa dostawa od 250 zł
  • Ponad 16 lat na rynku
  • Wysyłka w 24h od 14 zł
80,00 zł
80,00 zł

* wymagane pola

Sprawdź opinie na

Zaufali nam

Opinie o RĘKAWICE - POWER MAX - YELLOW

4.75

Opinii: 8

Dodaj swoją opinię

Otrzymaj 100pkt w ramach programu lojalnościowego

Rękawice wczoraj odpakowałem, pierwsze wrażenie? super! solidne, mocne, świetny krój i super design. Zgaduję, że dzięki powierzchni antyślizgowej zero jakichkolwiek odcisków, i pewny chwyt dzięki tej właśnie powierzchni, bardzo dobra stabilizacja nadgarstka ale trzeba pamiętać, że do CIĘŻARÓW. Ja niestety popełniłem błąd (niedoczytanie) i kupiłem je do kalisteniki, do drążka (podciągnięć), dipów etc. nie pasują, chwyt jest nie pewny i ręka Ci się ześlizguje. Podsumowując, rękawice świetne do siłowni ale nie do kalisteniki.
Miłosz
/
17.06.2017
Po kilku miesiącach w rękawicach zaczęły puszczać nicie. Po roku nadają się tylko do wyrzucenia. Wszystkie warstwy odpadły ....
Snow
/
26.07.2016
Rewelacja. W końcu rękawice które chciałem. Nie mam już odcisków. Super. :)
Rafał
/
20.12.2015
Kupiłem te rękawice bo polecił mi je znajomy i muszę powiedzieć że zostałem pozytywnie zaskoczony.. Zero jakichkolwiek odcisków, pewny chwyt dzięki powierzchni antypoślizgowej, bardzo dobra stabilizacja nadgarstka.. Polecam!!!
Bartosz
/
18.04.2015
Koniec z odciskami ! rękawice na prawdę wykonane bardzo solidnie idealnie leżą na ręce ! POLECAM
Przemysław
/
10.02.2015
Godne polecenia
Łukasz
/
25.12.2014
Dobra jakość produktu
Bartłomiej
/
16.05.2014
zarąbiste rękawice ćwiczy się z nimi bardzo dobrze chronią bardzo dobrze przed odciskami
MACIEJ
/
07.02.2014
  • Opis
  • Tabela rozmiarów
Niezwykle mocne rękawice dla zawodników ze zintegrowanym, skórzanym pasem nadgarstkowym zapinanym na szeroki rzep. Zapewniają maksymalną ochronę dłoni i przegubów w trakcie intensywnych ćwiczeń z wolnymi ciężarami. Na wewnętrznej powierzchni w miejscach najbardziej narażonych na przeciążenia wszyto wstawki wykonane z odpornej na wycieranie gumy, które zapobiegają wyślizgiwaniu się ciężaru oraz specjalną poduszkę chroniącą nadgarstek. Wnętrze rękawic pokryto miękką tkaniną, która doskonale odprowadza wilgoć.

Rozmiarówka