0
MENU
Monohydrat kreatyny CREATINE 100% w proszku CREATINE 100%

Monohydrat kreatyny CREATINE 100% w proszku

79,99  zł
24% 104,99 zł

Suplement zawierający wysokiej jakości monohydrat kreatyny.

Zobacz pełny opis i skład
Darmowa dostawa od 199 zł
Wysyłka w 24h!

Właściwości

 • Zawiera monohydrat kreatyny w proszku dla profesjonalnych sportowców;
 • Najwyższej jakości składniki;
 • Zawiera dodatek witaminy C i sodu;
 • Stosowanie kreatyny zwiększa wydolność fizyczną w przypadku krótkich, intensywnych, następujących po sobie ćwiczeń.
Opis

OPIS CREATINE 100%

CREATINE 100% zawiera monohydrat kreatynyw proszku. Preparat uzupełniono w witaminę C oraz sód.

CREATINE 100% zawiera kreatynę, która zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystny efekt występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

 Zalecana dzienna porcja do spożycia to 5 g (1 miarka).

KOMU POLECAMY PRODUKT CREATINE 100%?

CREATINE 100% polecany jest szczególnie sportowcom dyscyplin siłowych i szybkościowo-siłowych. Jest to produkt przeznaczony dla profesjonalnych sportowców.

CREATINE 100%, CZYLI SPRAWDZONY MONOHYDRAT KREATYNY NA WZROST SIŁY I WYTRZYMAŁOŚCI, KTÓREGO STOSOWANIE NIE MUSI OZNACZAĆ SPUCHNIĘTEGO WYGLĄDU!

Czy Twoje mięśniowe zasoby kreatyny nie wymagają pomocy monohydratu kreatyny?

monohydratGdy podejmujesz dowolny wysiłek, organizm najpierw bazuje na zgromadzonych w komórkach mięśniowych zasobach ATP. Po upływie 2-3 s po ATP niestety nie ma śladu. A przecież wykonałeś dopiero 1 z 8 założonych powtórzeń w serii, wyprowadziłeś na razie jeden cios w walce, która składać się będzie z wielu rund… Gdy tylko pula ATP zostanie wykorzystana, organizm wykorzystuje kolejne szlaki energetyczne, dzięki którym jest w stanie odtworzyć zasoby paliwa pod postacią ATP. Pamiętaj, że im intensywniejszy wysiłek, tym szybsze następuje wykorzystanie ATP. Organizm po upływie pierwszych sekund zaczyna korzystać z pomocy monohydratu kreatyny, która umożliwia zregenerowanie ATP. Oczywiście, kreatyna jest naturalnie syntetyzowana w organizmie ludzkim, jednak w sytuacji nasilonej energetyki wysiłkowej to może okazać się niewystarczające. Przyjmując CREATINE 100 nie musisz jednak się tym martwić.

Komu potrzebny jest monohydrat kreatyny CREATINE 100%?

Monohydrat kreatyny to najprostsza i zarazem najskuteczniejsza forma wspierania szlaków energetycznych na najniższym piętrze (System energetyczny 1: zasoby ATP + fosfokreatyna). Owszem, te szlaki energetyczne ogrywają decydującą rolę w wysiłkach o dużej intensywności, ale tak naprawdę wszystkie wysiłki, nawet te o charakterze tlenowym, szczególnie w początkowym stadium, zawsze bazują na nich. Wybierając suplement kreatynowy, wybieraj ten o maksymalnym stężeniu aktywnej substancji jak np. CREATINE 100%.

Przedstawiciele sportów wytrzymałościowych oraz wszelkich dyscyplin, w których nie jest pożądana zbyt duża masa ciała, wzbraniają się przed suplementacją monohydratu kreatyny z powodu obaw, że sprowokuje ona zatrzymywanie wody w organizmie i niepożądane puchnięcie. Jest to jednak dawano obalony i nieprawdziwy mit. Przy zachowaniu odpowiedniej podaży wody, znakomitych efektów suplementacji CREATINE 100% od Trec doświadczyć mogą zarówno kulturyści, jak i biegacze długodystansowi.


Dlaczego warunkiem działania CREATINE 100% jest dbałość o właściwe nawodnienie organizmu, czyli z jakiego powodu monohydrat kreatyny kocha wodę?

Pierwszy powód, dla którego warto przyjmować duże ilości wody w czasie suplementacji CREATINE 100, to obniżanie kwasowości, która stanowi czynnik wywołujący niechcianą przemianę kreatyny do bezużytecznej kreatyniny.

Drugi powód to specyfika cząsteczki kreatyny. Otóż wykazuje ona silnie hydrofilowy charakter. Oznacza to, że uwielbia ona wodę, z którą chętnie się łączy. Hydrofilowy charakter monohydratu kreatyny jest bardzo korzystny dla mięśni. CREATINE 100% przenikając do mięśni zwiększa ich nawodnienie, a właśnie uwodnione środowisko mięśniowe stanowi podstawowy warunek anabolizmu.

Deficyt wody w czasie suplementacji CREATINE 100% może prowadzić do odwodnienia, ogólnego puchnięcia i powstawania obrzęków. Tym przykrym skutkom możesz zapobiec pamiętając o właściwym nawadnianiu organizmu. Opinie o Creatine 100 udowadniają, że dbałość o nawodnienie w czasie stosowania tego suplementu prowadzi do wzrostu beztłuszczowej masy ciała.

Wartościowe dodatki w CREATINE 100: sód i witamina C

kreatyna monohydratZastanawiacie się, po co ten podstawowy minerał i witamina w Creatine 100 Trec? Jeżeli chodzi o wspieranie energetyki wysiłkowej ich rola jest znamienita. Sód (Na) zawarty w Creatine 100% to najważniejszy minerał tracony w czasie dowolnego wysiłku. Jego niedobór może prowadzić do zaburzeń wodno–elektrolitowych, będących często przyczyną przerwania wysiłku. Witamina C, w którą wzbogacony jest produkt Creatine 100, to najważniejszy antyoksydant, czyli ochrona przed wolnymi rodnikami, których miliony powstają w czasie treningu.

Zalety monohydratu kreatyny Creatine 100 firmy Trec:

 • Creatine 100 zawiera maksymalne stężenie monohydratu kreatyny wspierającej energetykę wysiłkową zarówno tlenową (wytrzymałość), jak i beztlenową (siła i szybkość);
 • Zachowując dbałość o właściwe nawodnienie w czasie suplementacji Creatine 100, nie doświadczysz przykrego puchnięcia i zarazem zwiększysz możliwości anaboliczne organizmu;
 • Dodatek witaminy C i sodu w Creatine 100 Trec stanowi ochronę przed zaburzeniami wodno–elektrolitowymi i wolnymi rodnikami, dzięki której monohydrat kreatyny jest lepiej absorbowany w organizmie.

Źródło artykułu o monohydrat kreatyny

Źródło:
Creatine monohydrate supplementation on body weight and percent body fat [w:]J Strenght Cond Res 2003 Nov;17(4):817-21.
Putting to rest the myth of creatine supplementation leading to muscle cramps and dehydration, [w:] Br J Sports Med 2008;42:567-573

Artykuł, który warto przeczytać
Autor: Andrzej Ziółkowski


KREATYNA: 5 najważniejszych właściwości kreatyny 

Nie można zaprzeczyć, że kreatyna to jeden z najlepiej przebadanych suplementów w historii żywienia sportowego (ponad 200 badań do tej pory, w ciągu ostatniej dekady), skuteczność kreatyny jest potwierdzona. Jednak jakie dokładnie korzyści zapewni nam suplementacja kreatyną?

Kreatyna - Praca o wysokiej intensywności

monohydrat kreatyny creatine 100Kreatyna zwiększa zdolność organizmu do wykonywania pracy o wysokiej intensywności (i przyczynia się w rezultacie do zwiększenia wzrostu mięśni i wydajności).

Fosforan kreatyny (forma kreatyny o wysokiej energii, przechowywany w komórkach) jest wykorzystywany do dostarczania włóknom mięśniowym typu IIb (włókna mięśniowe zdolne do dużego wysiłku, ale szybko się męczą. Są słabo unaczynione i zachodzą w nich procesy metaboliczne beztlenowe.) dodatkowej energii, uniemożliwiając tym mięśniom przedwczesne zmęczenie.

Wzmacnia to skurcz mięśni tych włókien i pomaga sportowcowi wykonać więcej powtórzeń, szybciej jeździć, lub silniej angażować się w dowolny sport lub rodzaj ćwiczeń, w których biorą udział. Uzupełnianie kreatyny pozwala mięśniom przechowywać więcej tych wysokoenergetycznych cząsteczek i zapewnia większą siłę i mięśnie.

W warunkach wytężonej aktywności, ATP uwalnia jedną z tych wysokoenergetycznych grup fosforanowych w celu wzmocnienia skurczu mięśni. Po uwolnieniu fosforanu ATP przekształca się w ADP (di-fosforan adenozyny, pozbawiona energii forma ATP). Aby zregenerować ATP i wspomóc dalszą produkcję energii - na przykład do wykonania dodatkowych powtórzeń - kreatyna staje się kluczowym graczem. Poniewaz jest nośnikiem fosforanu. Pomagając ponownie załadować “rozłądowaną baterie” jaka jest ADP w formę naładowaną ATP.  Używając innej analogii, kreatyna to twój członek zespołu który w czasie biegu podaje Ci żel, grupę fosforanową. Tak można sobie wyobrazić działanie kreatyny.

W rzeczywistości, bez kreatyny, produkcja energii podczas intensywnych ćwiczeń nie byłaby możliwa. 

Kreatyna poprawia regenerację

W ostatnich latach badano kreatynę pod względem właściwości regeneracyjnych mięśni po wysiłku. Wyniki były bardzo obiecujące. W 2004 r. Santos i jego koledzy badali wpływ suplementacji kreatyną na uszkodzenia komórek mięśniowych u doświadczonych sportowców wytrzymałościowych pokonujących 30-kilometrową trasę.

Dokładne monitorowanie kilku markerów uszkodzenia komórek (w tym kinazy kreatynowej, dehydrogenazy mleczanowej, prostaglandyny-E i czynnika martwicy nowotworów-alfa) w próbce 18 sportowców płci męskiej (którzy stosowali 20 gramów monohydratu kreatyny dziennie przez pięć dni, zmieszanego z 60 gramami maltodekstryny), naukowcy odkryli, że poziom tych markerów zmniejszył się po wyścigu, w porównaniu do 16 osób znajdujących się w grupie kontrolnej, które przyjmowały tylko maltodekstrynę.

Naukowcy wysnuli wnioski, że suplementacja kreatyną w jakiś sposób zmniejsza obrażenia komórek mięśniowych i stany zapalne po wyczerpującym wysiłku fizycznym. 

“Wygląda na to, że kreatyna pomaga również w całkowitej regeneracji z intensywnych ćwiczeń. Innym powodem, jest to jeszcze jeden powód którego sportowcy siłowi i wytrzymałościowym mogą odnieść korzyści z jej użycia.”

Kreatyna poprawia zdolność organizmu do wykonywania wysiłku beztlenowego 

W imponujących badaniach Ziegenfuss i inni naukowcy wykazali, że ładowanie kreatyny w ciągu zaledwie trzech dni znacznie poprawiło objętość mięśni i wydajność sprintu rowerowego u sportowców wyczynowych. 

W tym badaniu dziesięciu mężczyzn i dziesięciu kobiet zostało przydzielonych do grupy suplementujacej kreatynę lub placebo. Przed i po trzydniowym okresie suplementacji kreatyną oceniano je na podstawie powtarzalnych wyników sprintu i objętości mięśni uda - grupie otrzymującej kreatynę podano 0,35 grama kreatyny na kilogram beztłuszczowej masy, a wszyscy badani ukończyli sześć 10-sekundowych sprintów przy maksymalnym wysiłku z 60-sekundowym przerwą pomiędzy.

Stwierdzono, że w ciągu trzech dni u osób przyjmujących kreatynę zaobserwowano wzrost całkowitej masy ciała wynoszący średnio 0,9 kg, wzrost objętości uda o 6,6% (u pięciu z sześciu biorących udział w kreatynie) oraz wzrost wyników we wszystkich sześciu sprintach. Ich zdolność do wykonywania treningu beztlenowego wyraźnie poprawiła się po dodaniu kreatyny w porównaniu do osób kontrolnych, które przyjmowały tylko maltodekstrynę.

monohydrat efektyKreatyna zwiększa objętość mięśni

Inną ważną korzyścią dla kulturystów i sportowców siłowych jest działanie kreatyny jest efekt objętościowy. Kreatyna ma właściwość, która powoduje nadmierne napompowanie komórek mięśniowych, co powoduje bardziej muskularny wygląd i, co ważniejsze, służy jako bodziec do syntezy białek.

Do 3kg  masy ciała więcej w pierwszych kilku tygodniach jest często obserwowane u tych, którzy rozpoczynają suplementację kreatyną (proces ten głównie dotyczy wody poruszającej się szybko z krwi do mięśnia).

Kreatyna poprawia funkcję mózgu

Powszechnie wiadomo, że kreatyna wpływa  korzystnie na budowę mięśni, wydaje się jednak, że ma znacznie więcej do zaoferowania znacznie więcej. Badacze, Wyss i Schulze, przyjrzeli się szerszemu wpływowi kreatyny na zdrowie, próbując określić jej wartość w leczeniu kilku zaburzeń neurodegeneracyjnych, naczyniowych i mięśniowych 

Ich odkrycia, opublikowane w prestiżowym Neuroscience, pokazały, że kreatyna jest niezwykle ważnym czynnikiem neuroprotekcyjnym ( zwiększa przeżycie komórek nerwowych w czasie  zmian w środowisku).

Metabolizm energetyczny i wytwarzanie reaktywnych form tlenu (bardzo małe cząsteczki, które mogą powodować znaczne uszkodzenia struktur komórkowych, w tym jonów tlenu, wolnych rodników i nadtlenków) są uważane za podstawę wielu chorób neurodegeneracyjnych, a kreatyna jest w stanie wpływać na zdolność mózgu do przetrwania urazów metabolicznych i fizycznych związanych z tymi stanami.

Wyss i współpracownicy stwierdzili że osoby z zaburzeniami neurodegeneracyjnymi związanymi z niedoborami kreatyny (wrodzone błędy w produkcji i przechowywaniu kreatyny) mogą wymagać suplementacyjnej kreatyny, aby mogła być skuteczniej dostarczana do ośrodkowego układu nerwowego.

Dodatkowo, Ray i współpracownicy odkryli, że kreatyna poprawia funkcjonowanie mózgu (szczególnie pamięć krótkotrwałą) u normalnych zdrowych osób. W badaniu kontrolnym z kontrolą placebo 45 pacjentów wegetariańskich i wegańskich (wybranych z uwagi na to że  przyjmowanie kreatyny z pokarmem było znikome) przyjmowało pięć gramów dziennie kreatyny przez sześć tygodni.

Po tym okresie wszyscy badani byli oceniani na podstawie testów inteligencji niewerbalnej i zdolności pamięci werbalnej. Stwierdzono, że badani, którzy przyjmowali kreatynę zamiast placebo, wykazywali poprawę pamięci krótkotrwałej i byli w stanie lepiej rozwiązywać problemy z ograniczeniami czasowymi.

Autor artykułu: Andrzej Ziółkowski

 

Sposób użycia

DAWKOWANIE CREATINE 100

Jednorazową porcję preparatu ‒ 5 g (1 miarka) - rozpuścić w 250 ml wody lub soku. Stosować 1 porcję dziennie.

W dni treningowe: 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu lub 1 porcja przed snem.

Zalecana dzienna porcja CREATINE 100% do spożycia to 5 g.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy styl życia są ważne.

Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne iorzechy.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 miesięcy. NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM, NUMER PARTII PRODUKCYJNEJ: Patrz spód opakowania.

Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81‒127 Gdynia, POLAND.

Tabela składu

SKŁADNIKI CREATINE 100%

Monohydrat kreatyny (76,4%); cytrynian sodu; witamina C (kwas L-askorbinowy).

TABELA SKŁADU CREATINE 100

Składniki aktywne:

w 5 g**

Monohydrat Kreatyny

3,82g

   w tym Kreatyna

3,36g

Sód

190,00mg

Witamina C

90,00mg (113%*)

*Referencyjna Wartość Spożycia

**Dzienna porcja produktu

Dostawa

Przesyłka

 • Wysyłka w 24h
 • Koszt dostawy 9 zł
 • Bezpłatna przesyłka od 50 zł

Dostawa

Czas dostawy: do 24 godzin

Godzina wysyłki: Paczki wysyłamy do godziny 13:30.

Metody płatności

 • Szybki przelew online
 • Płatność kartą
 • BLIK
 • Płatność za pobraniem
 • Płatność odroczona (21 dni)
 • Płatność mobilna

Opinie

 • (4/5)

  Siła i Masa na plus, polecam na sezon :)

 • (5/5)

  Produkt jest zadowalający, stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Najlepiej rozpuszczać w soku a nie w wodzie bo w wodzie ma mdły smak. Opakowanie 300g wystarcza na długo i nie trzeba się martwić że zabraknie, oczywiście jeśli dawkujemy tak jak powinniśmy. Co do efektywności tej kreatyny to całkiem niezła przyrost siły jak i wytrzymałości zauważalny już po 2 tygodnia od stosowania. Więc nie trzeba płacić więcej za coś lepszego bo ta daje rade;) Polecam!

 • (5/5)

  Witam Od czasu, gdy zająłem się treningami na siłowni na poważnie kreatyna nieustannie mi towarzyszy. Nie ulega wątpliwości, że jest to najlepszy, przynajmniej jak do tej pory, suplement dla osób aktywnych fizycznie. Dotyczy to oczywiście nie tylko ludźmi ćwiczących na siłowni, ale każdego uprawiającego jakikolwiek sport. Niemniej jednak do rzeczy. Próbowałem kreatyny z najróżniejszych źródeł i choć mogłoby się wydawać, że nie różnią się specjalnie, uważam że kreatyna firmy Trec przypadła mi do gustu najbardziej. Świetna rozpuszczalność, dobry smak i co najważniejsze działanie zgodne z oczekiwaniami. Gorąco polecam

 • (5/5)

  Świetny produkt, już zaledwie po drugim tygodniu stosowania tego suplementu czuć jego działanie w sile i wydajności podczas treningu. Rozpuszczalność i przyswajalność 11/10 ! Polecam :)

 • (5/5)

  Korzystałem wcześniej z kreatyny firmy Universal i ta od Treca jest zdecydowanie lepsza! Rozpuszczalność jest na rewelacyjnym poziomie. Wystarczy wsypać kreatynę do shakera, nalać trochę wody i delikatnie potrząsnąć i tyle. Kreatyna rozpuszczona. Smaku praktycznie w ogóle nie czuć, więc to kolejny plus. Ja stosuję ją po treningu w połączeniu z białkiem i bardzo dobrze się po tym czuję. Jeśli chodzi o działanie, to stosuję ją 2 tygodnie, po 5-7g dziennie i teraz już widzę że moje mięśnie są pełniejsze i bardziej wyraziste. Ponadto będąc na redukcji zauważyłem delikatny spadek siły, spowodowany deficytem kalorii, ale dzięki teraz, stosując monohydrat kreatyny czuję że siła zwiększa się. Przy wyciskaniu na klatę hantli, widzę wzrost siły na poziomie 2/4kg na hantli, więc wydaje mi się że to sporo. Ogólnie nie wiem czy to efekt psychologiczny, czy rzeczywiste działanie kreatyny, ale czuję że mam więcej siły i energii na treningu i są one zdecydowanie bardziej intensywne niż przed zaczęciem suplementacji kreatyną. Jest to moje drugie podejście do kreatyny. Pierwsze tak jak wspomniałem, było z kreatyną universal. Wtedy stosowałem ją przez 8 tygodni w dawce 5g dziennie i po tym czasie zauważyłem spory wzrost siły oraz znaczący przyrost masy mięśniowej. Oczywiście nie było to spowodowane jedynie kreatyną, ale również dietą, a przede wszystkim dodatnim bilansem kalorii, który jest kluczem do zbudowania masy mięśniowej. Bez tego się nie da. No a kreatyna oczywiście wspomogła ten proces i to bardzo dobrze. Po przestaniu brania kreatyny nie zauważyłem praktycznie żadnych spadków mięśni. Wbrew panującym plotkom, że kreatyna zatrzymuje wodę w organizmie, to mogę stwierdzić że jeśli nie przesadzamy z solą w diecie itd. to zatrzymanie wody podskórnej nie ma miejsca. Oczywiście kreatyna zwiększa ilość wody w komórkach, ale to już inna sprawa. Teraz stosując kreatynę firmy Trec, widzę zdecydowanie szybszy efekt niż w przypadku wcześniejszej kreatyny. Myślę że po kolejnych dwóch tygodniach stosowania tego suplementu, zobaczę kolejne, większe efekty w postaci wzrostu siły oraz masy mięśniowej. Dodatkowo w tej kreatynie jest dodatek witaminy C i sodu i uważam że to może wspomagać wchłanianie kreatyny. Więc kolejny plus monohydratu kreatyny CREATINE 100% firmy trec. Z czystym sumieniem mogę polecić tę kreatynę każdemu, kto ćwiczy na siłowni i nie tylko! Dzięki niej, wasze treningi będą o niebo lepsze i efekt, który chcecie uzyskać dzięki ćwiczeniom na siłowni przyjdą dużo szybciej, dzięki czemu nasza motywacja do kolejnych, intensywniejszych treningów będzie jeszcze większa! Jak skończy mi się to opakowanie, które kupiłem teraz, oczywiście zamówię kolejne! Planuję stała suplementację kreatyną firmy trec, po 5g dziennie, niezależnie czy jest to dzień treningowy czy też nie.

 • (5/5)

  Zamawiam już drugi raz, naprawdę polecam naprawdę zwiększa siłę i mase mięsniową

 • (5/5)

  Kreatyna monohydrat oprócz stymulacji anabolizmu działa antykatabolicznie. Najprościej mówiąc – kreatyna niweluje nadmierną kwasowość w mięśniach, która zazwyczaj powstaje po długotrwałym i intensywnym wysiłku fizycznym. Wersja bezsmakowa idealnie się rozpuszcza i "smakuje", 0 gródek. Stosunek ceny do jakości jak najbardziej odpowiednia. Kreatyne stosuje już dłuższy czas i progres w sile jest zauważalny. Polecam!

 • (5/5)

  Już drugi raz kupuje tę kreatyne jest na prawdę dobra i daje super efekty !! Polecam wszystkim początkującym jak i zaawansowanym.

 • (5/5)

  Kreatyna godna polecenia. W trakcie stosowanie odczuwalny znaczny przyrost siły i energii.Zwłaszcza gdy trening funkcjonalny wykonujemy bez suplementacji kreatyny. Warto porównać rezultaty przed i po. Jak najbardziej na tak!

 • (5/5)

  Creatine 100% działa szybko i skutecznie, zaledwie po dwóch tygodniach zaobserwowałem zwiększoną retencje wody w mięśniach , a już po trzech tygodniach wzrost siły i wytrzymałości podczas treningu, świetnie się rozpuszcza i jest naprawdę nie droga w porównaniu to jakości.

 • (5/5)

  Produkt tani. Jakościowo bardzo w porządku. Nie ma problemów przy dawkowaniu. Gorąco polecam !!!

 • (5/5)

  Wzrost mięśni. Problem z rozpuszczalnością, paskudny smak.

 • (5/5)

  Niezastąpiona przed i po treningu

 • (5/5)

  Rewelacyjny produkt.

 • (5/5)

  Bardzo dobra rozpuszczalność, obawiałem się o smak ale jest ok. Efekty zobaczymy po pierwszym cyklu ale póki co bardzo dobre ;)

 • (5/5)

  Bardzo dobra rozpuszczalność, zauważalne efekty po stosowaniu tego produktu i niska cena za dobrej jakości kreatynę.

 • (5/5)

  Najbardziej odczułem działanie kreatyny po znacznym zwiększeniu siły i regeneracji po treningowej. Nie podlewa tak bardzo wodą jak niektórzy mówią. Polecam w 100 %

 • (5/5)

  Dobra, porządna kreatyna. Moim zdaniem najlepsza na obecnym rynku. Zdecydowanie polecam !

 • (5/5)

  Jest to tania i bardzo dobra kreatyna. Działa bardzo dobrze jest idealna dla osób zaczynających zabawę z siłownią lub innym sportem. Jak najbardziej polecam.

 • (5/5)

  Niesamowity produkt nie dosyć, że działa w 100%, to jeszcze jest dobrze wchłanialny i widać efekt już po kilku treningach. Serdecznie polecam.Pozdro!

 • (5/5)

  Dobra konsystencja, na długo wystarczy, odczuwalne efekty po nasyceniu i lepsza regeneracja, polecam!

 • (5/5)

  Tania kreatyna, idealna na pierwsze lata siłowni. Pudełko posiada miarkę, dzięki której wygodnie można ją porcjować

 • (5/5)

  Znakomita forma kreatyny jak na pierwsze cykle, cena jak najbardziej na +

 • (5/5)

  Kreatyna daje kopa energi! jak wchodze na siłownie to nie wiem co sie dzieje,dawniej na sucho (bez odżywek ) robiłem ledwo dwie partie mięśniowe , na siłownie wchodziłem zaspany ,po zaledwie tygodniu regularnego stosowania ,efekty mnie przerosły ! fajowsko się rozpuszcza,dobrze wchodzi i jeszcze dodaje siły mitycznego Heculesa ! z tą odzywką firmy Trec,kazdy trening jest udany ,jestem skazany na sukces ! polecam !

 • (5/5)

  Produkt bardzo dobrze się rozpuszcza. Po tygodniu zwiększyła się siła o dobre 5kg. Naprawdę polecam.

 • (5/5)

  Genialny produkt ! Gorąco polecam do zbudowania szybkiej masy i siły. Świetny smak .! Polecam :)

 • (5/5)

  Najlepsza kreatyna na rynku . Mogę to stwierdzić z całą pewnością . Nie ma lepszej , kupujcie . ;)

 • (5/5)

  ta kreatyna nie ma sobie równych ! efekty są niesamowite juz po 1 msc siła podskoczyła drastycznie !

 • (5/5)

  Serdecznie polecam tą kreatyne.bardzo dobrze sie wchłania, produkt definitywnie na plus czuć pompke ;D

 • (5/5)

  Polecam !

 • (5/5)

  Świetny produkt, już zaledwie po tygodniu stosowania tego suplementu czuć jego działanie. Stosując go nasze mięśnie są poddawane o wiele większym skurczom niż w przypadku nie stosowania go. Polecam tą kreatynę w 100%.

 • (5/5)

  Witam. Efekty są odczuwalne, waga +2/3 kg ;) siła na plus ! :)polecam

 • (5/5)

  Witam. Od pewnego czasu stosuję creatine 100%. Jestem z niej bardzo zadowolony. Produkt super się rozpuszcza, cena bardzo dobra w stosunku do wysokiej jakości oraz w opakowaniu jest miarka która pozwala idealnie ją dawkować. Najważniejsze jest to że są dość duże efekty po pierwszym cyklu. Polecam :)

 • (5/5)

  Produkt znakomity, efekty widoczne i odczuwalne po 1 miesiącu. Cykl zaliczam do bardzo udanych.

Wystaw opinię

Produkty powiązane