0
MENU
NITROBOLON PLATINUM - stack przedtreningowy w tabletkach NITROBOLON PLATINUM

NITROBOLON PLATINUM - stack przedtreningowy w tabletkach

29,99  zł
6% 31,99 zł

Zaawansowany stack przedtreningowy.

Produkt tymczasowo może występować w białym opakowaniu.

Zobacz pełny opis i skład
Darmowa dostawa od 199 zł
Wysyłka w 24h!

Właściwości

 • Wysoka zawartość kreatyny;
 • Bez kofeiny;
 • Dodatek ekstraktu z gorzkiej pomarańczy.
Opis

OPIS NITROBOLON PLATINUM

NITROBOLON PLATINUM to suplement diety.

NITROBOLON PLATINUM to profesjonalny produkt zawierający połączenie alfa-ketoglutaranu L-argininy z beta-alaniną i estrem etylowym kreatyny oraz jabłczanem cytruliny, L-tyrozyną, tauryną i L-norwaliną, z dodatkiem ekstraktu z gorzkiej pomarańczy.

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 3 kapsułki.

NITROBOLON PLATINUM - sprawdzona przedtreningówka w nowej, zaawansowanej odsłonie

NITROBOLON PLATINUM to maksymalne pobudzenie energetyki wysiłkowej

Osią dobrej przedtreningówki zawsze powinny być składniki, która będą wybitnie poprawiać energetykę intensywnych wysiłków. W czasie maksymalnych wysiłków dominują szlaki energetyczne bazujące na kreatynie i beztlenowej glikolizie glikogenu mięśniowego. W NITROBOLON PLATINUM znajdziemy porcję kreatyny w postaci estru etylowego (EEC), która jest gwarantem odporności kreatyny na kwaśny odczyn panujący w układzie pokarmowym i wysokiej absorpcji mięśniowej.

Kreatyna odgrywa pierwszoplanową rolę w czasie pierwszych 3-5 s wysiłku o wysokiej mocy. Wysiłki maksymalne trwają jednak nieco dłużej i organizm po wyczerpaniu energetyki bazującej na kreatynie przestawia się na kolejne źródło zasilania, jakim jest glikogen mięśniowy. Jednak i ten szlak energetyczny ma swoje ograniczenia, którym jest zakwaszenie mięśniowe mierzone stężeniem jonów wodorowych. To właśnie zakwaszenie powoduje, że nie jesteśmy w stanie dokończyć serii z submaksymalnym obciążeniem albo totalnie opadamy z sił w kulminacyjnym momencie walki na ringu bokserskim. NITROBOLON PLATINUM zawiera beta-alaninę, która niwelujezakwaszenie mięśni będące główną przyczyną zmęczenia i upadku mięśniowego w czasie intensywnych wysiłków. Łaskotanie skóry towarzyszące suplementacji NITROBOLON PLATINUM to właśnie naturalny dowód obecności beta-alaniny.

W dobrej przedtrenigówce nie może również zabraknąć składników gwarantujących efekt pompy mięśniowej. NITROBOLON PLATINUM zapewnia mocne i wydłużone uczucie pompy mięśniowej stanowiącej najlepszą bazę dla maksymalnej energetyki wysiłkowej.


NITROBOLON PLATINUM to długotrwała pompa mięśniowa

W czasie intensywnych wysiłków pracujące mięśnie potrzebują dużej ilości krwi, która napływając do nich dostarcza im niezbędny tlen, składniki odżywcze, energetyczne oraz antykataboliczne. Wzmożony napływ krwi do mięśni określany jest jako efekt pompy mięśniowej. Pompa mięśniowa zapewnia także szybkie usuwanie ubocznych produktów wysiłkowego metabolizmu, których kumulacja powoduje przerwanie wysiłku. Ten pożądany na treningu i po jego zakończeniu efekt jest wynikiem nasilonej produkcji tlenku azotu (NO) przez ściany naczyń krwionośnych z aminokwasu argininy. NITROBOLON PLATINUM zawiera argininę w postaci stabilnego alfaketoglutaranu (AAKG).

Pompa treningowa zapewnia trening na najwyższym poziomie, ale także usprawnia procesy regeneracji potreningowej. W przypadku wielu produktów przedtreningowych często jest tak, że uczucie przekrwienia mięśniowego mija po kilku pierwszych seriach na treningu. NITROBOLON PLATINUM zapewnia długotrwałą pompę mięśniową, gdyż poza argininą zawiera także cytrulinę i norwalinę. Cytrulina może zostać zamieniona w argininę, dzięki czemu nie musimy martwić się, że zabraknie głównego substratu do syntezy NO. Norwalina z kolei zwiększa pulę argininy, jaką organizm przeznacza na poczet produkcji NO, gdyż dezaktywuje enzym arginazę, który angażuje ten aminokwas w cykl mocznikowy.

Ostatnim elementem przedtreningówki jest kompleks o działaniu pobudzającym. NITROBOLON PLATINUM może pochwalić się innowacyjnym połączeniem składników wykazujących taki wpływ.

Nitrobolon Platinum to w końcu także euforia treningowa

Dobrej klasy przedtrenigówka musi także zawierać kompleks składników gwarantujących pobudzenie. Nikt przecież nie podoła ciężkiemu treningowi ziewając. W NITROBOLON PLATINUM znajdziemy porcję tauryny, tyrozyny oraz synefryny, które pobudzą hormony wysiłkowe (adrenalina, tyroksyna) niezbędne do maksymalizacji wysiłkowych procesów energetycznych. Tauryna to aminokwas o działaniu ogólnie pobudzającym, przeciwdziałający zmęczeniu, zwiększający koncentrację. Tyrozyna jest niezbędna do produkcji hormonów wysiłkowych. Synefryna, znajdująca się w wyciągu z gorzkiej pomarańczy, to substancja pod względem budowy i działania przypominająca adrenalinę.

Dzięki kompleksowi pobudzającemu zawartemu w NITROBOLON PLATINUM nie musimy się martwić, że nie uda się nam w pełni zrealizować założeń treningowych. Obecna w tym suplemencie synefryna dodatkowo usprawni procesy termoregulacji wysiłkowej, bez których nie jesteśmy w stanie podnosić intensywności treningowej.

Sposób użycia

DAWKOWANIE NITROBOLON PLATINUM

Jednorazową porcję preparatu – 3 kapsułki - popić 300 ml wody. Stosować 1 porcję dziennie 30 min. przed treningiem.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci. NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM, NUMER PARTII PRODUKCYJNEJ: Patrz spód opakowania.

Tabela składu

SKŁADNIKI NITROBOLON PLATINUM

Alfa-ketoglutaran L-argininy (25,4%); beta-alanina (19,1%); cytrynian kreatyny (12,7%); jabłczan cytruliny (12,7%); L-tyrozyna (6,4%); tauryna (6,4%); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik - tlenki i wodorotlenki żelaza)B / (substancja glazurująca  - hydroksypropylometyloceluloza; barwnik - tlenki i wodorotlenki żelaza)C / (żelatyna; barwniki –  dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza)D; L-norwalina (1,3%); ekstrakt z gorzkiej pomarańczy [owoc] (Citrus aurantium) [10% synefryny] (1,3%). B,C,DPatrz symbol za numerem partii produkcyjnej.

TABELA SKŁADU NITROBOLON PLATINUM

Składniki aktywne:

w 6 kap.***

w 3 kap.*/***

Alfa-Ketoglutaran L-Argininy

2400,00

mg

1200,00

mg

   w tym L-Arginina

1300,00

mg

650,00

mg

Beta-Alanina****

1500,00

mg

750,00

mg

Cytrynian Kreatyny

1000,00

mg

500,00

mg

   w tym Kreatyna

670,00

mg

335,00

mg

Jabłczan Cytruliny

1000,00

mg

500,00

mg

   w tym L-Cytrulina

560,00

mg

280,00

mg

L-Tyrozyna

500,00

mg

250,00

mg

Tauryna

500,00

mg

250,00

mg

L-Norwalina

100,00

mg

50,00

mg

Ekstrakt z Gorzkiej Pomarańczy [owoc] (Citrus aurantium) [10% Synefryny]

100,00

mg

50,00

mg

   w tym Synefryna

10,00

mg

5,00

mg

*Dzienna porcja produktu

***kapsułki

****Zmniejszone porcjowanie zostało wyznaczone na podstawie zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego i jest obowiązujące na terenie RP.

Dostawa

Przesyłka

 • Wysyłka w 24h
 • Koszt dostawy 9 zł
 • Bezpłatna przesyłka od 50 zł

Dostawa

Czas dostawy: do 24 godzin

Godzina wysyłki: Paczki wysyłamy do godziny 13:30.

Metody płatności

 • Szybki przelew online
 • Płatność kartą
 • BLIK
 • Płatność za pobraniem
 • Płatność odroczona (21 dni)
 • Płatność mobilna

Opinie

 • (5/5)

  Mega polecam mega pompa

 • (5/5)

  Pamietam stary nitrobolon, ten nowy to kozak

 • (5/5)

  Jest moc, brałem poprzednia wersje i był ogień ale teraz klepie jak najman, mocno i zdecydowanie- Konkret polecam

Wystaw opinię

Produkty powiązane