Ustaw kierunek malejący
31 Odżywki i suplementy

Boostery testosteronu

  • Kategorie
  • Filtruj/Sortuj

Największa porcja Tribulusa od Trec Nutrition

TRIBULON BLACK

(5)
43,99 zł

ZIOŁOWA FORMUŁA DLA MĘŻCZYZN

TESTOXX

(4.67)
59,99 zł

W.I.R. RESTORE & REGENARATOR FORMULA

(5)
50,00 zł

WYSOKIEJ JAKOŚCI KWAS D-ASPARAGINOWY

DAA ULTRA

58,99 zł

Bogata kompozycja aminokwasów

GH UP

(4.67)
89,99 zł

Wsparcie regeneracji podczas snu

GABA 750

(5)
27,99 zł

NOCNA FORMUŁA REGENERACYJNA

SLEEP-ER

(4.88)
69,99 zł

Opatentowana formuła ZMA

ZMA ORIGINAL

(5)
45,99 zł

Co wpływa na skuteczność boostera testosteronu?

Boostery testosteronu SuplementyJakość boostera testosteronu zależy w głównej mierze od składu i stężenia aktywnych składników. Do najważniejszych legalnych substancji, które wpływają na zwiększenie produkcji własnej hormonu testosteron należą:
- Wyciągi roślinne będą źródłem saponin sterydowych – Tribulon, Tribulon Black, Testoxx
Saponiny sterydowe w boosterach testosteronu stymulują jądra do zwiększenia produkcji testosteronu. Najpopularniejszym źródłem tej grupy substancji jest tribulus (wyciąg z buzdyganka ziemnego). Podobne działanie wykazują: ekstrakt z kozieradki, korzeń Maca.
- Kwas d-asparaginowy (DAA) – DAA ultra
Wysokie stężenie aminokwasu DAA stwierdzono w przysadce mózgowej, która stymuluje jądra do produkcji testosteronu. Stężenie DAA w przysadce dodatnio koreluje z poziom testosteronu. Na tej podstawie kwas DAA stał się mocnym stymulantem z grupy boosterów testosteronu.
- Kluczowe minerały i witaminy niezbędne do produkcji testosteronu- cynk (Zn), magnez (Mg), witamina B6 – ZMA oryginal
- Substancje poprawiają nocną regenerację jak np. GABA, tryptofan, arginina, lizyna, melatonina - Regen Box, GH Turbo Max
Niezaburzony, głęboki sen jest niezbędny do syntezy kluczowych hormonów anabolicznych jak testosteron czy hormon wzrostu (GH). Substancje, które pomagają zapaść w ten błogi i anaboliczny stan stanowią składnik kompleksowych boosterów testoseronu.

Czy stosowanie wzmacniaczy testosteronu jest bezpieczne?

Stosowanie boosterów testosteronu jest bezpieczne, gdyż są to naturalne środki, które zwiększają własną produkcję tego anabolicznego hormonu, w odróżnieniu od zabronionego dopingu, w którym podawane są analogi hormonów. Dzięki boosterom testosteronu organizm jest w własnym zakresie stymulowany do zwiększenia syntezy testosteronu.
Nie ma żadnych badań mówiących o możliwych niebezpieczeństwach stosowania boosterów testosteronu! Występują wręcz mocne przesłanki natury fizjologicznej do stosowania testosteron odżywki w przypadku mężczyzn, szczególnie tych, którzy wkroczyli w okres andropauzy.
W sporcie testosteron ceniony jest ze względu na swoje anaboliczne działania. Jednak hormon ten działa także androgennie (rozwój zewnętrznych i wewnętrznych cech płciowych). Ten wpływ hormonu, po zakończeniu dojrzewania, u dorosłych mężczyzn powinien być jak najmniejszy, gdyż może prowadzić do groźnych skutków zdrowotnych. Boostery testosteronu będą szczególnie polecane mężczyznom po 40 roku życia, gdyż zmniejszają poziom androgennej formy testosteronu – dihydrotestoseronu (DHT), która jest przyczyną łysienia, chorób gruczołu prostaty.

Czy boostery testosteronu pomagają w regeneracji?

Boostery testosteronu, zwiększając produkcję jednego z głównych hormonów anabolicznych - TESTOSTERONU, przyczyniają się do poprawy procesów regeneracji, zwiększają możliwości anaboliczne organizmu.
Wydzielanie anabolicznych hormonów takich jak hormon wzrostu, insulina czy właśnie testosteron to jeden z warunków wystąpienia w organizmie anabolizmu, prowadzącego do zwiększania masy mięśniowej i siły.
Pamiętaj regeneracja nie kończy się na porze potrenigowej!. Emisja najważniejszych hormonów anabolicznych, w tym także testosteronu, ma miejsce w czasie odpoczynku nocnego. Stąd jeżeli nie śpimy odpowiednio długo i głęboko nie dajemy organizmowi szans na pełną regenerację. Z tego prostego względu zawsze radzi się, żeby porcję testosteron odżywki przyjmować także przed snem.

Sprawdź popularne kategorie boosterów testosteronu: Tribulus, Gaba, Daa.