Boogieman – przedtreningówka maksymalizująca efekty treningowe

Boogieman – przedtreningówka maksymalizująca efekty treningowe

Suplementacja

27 kwietnia 2018, Trec Team

BOOGIEMAN – składniki pompujące

BOOGIEMAN zawiera kompleks składników odpowiedzialnych za efekt pompy mięśniowej. Zwiększona synteza tlenku azotu (NO) na treningu stwarza najlepsze środowisko dla energetyki wysiłkowej, gdyż stymulując rozszerzanie naczyń krwionośnych, zapewnia lepsze zaopatrzenie mięśni w tlen, składniki odżywcze oraz składniki antykataboliczne. Pompa mięśniowa po treningu zapewnia szybszą regenerację zmęczonych mięśni, a także pozwala uzyskać nadkompensację potreningową.

BOOGIEMAN zawiera dwie kluczowe substancje, jakie są organizmowi niezbędne do produkcji NO: argininę i cytrulinę. Głównym substratem do syntezy NO jest arginina. Organizm w tym celu może również wykorzystać cytrulinę, gdyż jest zdolny do jej konwersji w argininę. Obecność obu tych aminokwasów zapewnia wydłużone uczucie pompy treningowej. BOOGIEMAN zapewnia nie tylko dłuższe, ale także maksymalne uczucie pompy mięśniowej, gdyż aminokwasy, które organizm zużywa do syntezy NO, są zawarte w stabilnej postaci alfaketoglutaranu (AKG) i jabłczanu, które pozwalają im bezpiecznie pokonać układ pokarmowy i dotrzeć do mięśni. Każda porcja 10 g BOOGIEMANA to aż 2500 mg jabłczanu cytruliny i 1500 mg AKG argininy.

BOOGIEMAN to w końcu także porcja kwasu ALA, który jest skutecznym antyutleniaczem zwalczającym wolne rodniki. Jednym z zadań NO jest także ochrona przed procesami utleniania. Obecność ALA w tej przedtreningówce zwiększa pulę NO, jaką organizm będzie w stanie przeznaczyć na wywołanie efektu pompy mięśniowej.

OR: 10760 / SO: 3000 / ORF: 3000
Przedtreningówka BOOGIEMAN w proszku

Kultowa przedtreningówka od Trec Nutrition.

Gramatura: 300 g

  • Skuteczna formuła przedtreningowa;
  • Witaminy z grupy B zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia;
  • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.
99,99
Kup teraz

Dawka beta-alaniny likwidująca najważniejszą przyczynę zmęczenia mięśniowego

Główną przyczyną zmęczenia mięśniowego w czasie intensywnych wysiłków jest zakwaszenie mięśniowe, wynikające z kumulacji jonów wodorowych (H) i niemożności odprowadzenia ich z mięśni. Zakwaszenie mięśniowe utrudnia procesy energetyczne i skurcze mięśniowe, a w ostatecznym momencie doprowadza do upadku mięśniowego, co jest równoznaczne z koniecznością przerwania treningu i niemożnością realizowania progresywnych założeń treningowych. Jedynym sposobem na poprawę tego parametru wydolności organizmu, determinującego szczególnie takie cechy motoryczne jak siła czy szybkość, jest zwiększenie stężenia mięśniowego peptydu - karnozyny. Jest to możliwe poprzez dostarczenie aminokwasu beta-alaniny. Zawarta w BOOGIEMAN potężna dawka aż 2,5 g beta-alaniny powala trenować dłużej i intensywniej. A pamiętajmy, mięśnie będą adaptowały się do treningu tylko wówczas, gdy będą systematycznie przeciążane. Dzięki beta-alaninie nasz sztandarowy booster przedtreningowy stwarza również idealne podłoże dla procesów regeneracyjnych, których głównym wrogiem jest zbyt kwaśne środowisko mięśniowe.

BOOGIEMAN to dawka bezpiecznego pobudzenia i koncentracji na realizowanych zadaniach.


W BOOGIEMAN znajdziemy także kompleks składników pobudzających

Zawarta w nim tauryna, kofeina i tyrozyna zwiększają emisję hormonów wysiłkowych, maksymalizując przemiany energetyczne. BOOGIEMAN nie poprzestaje jednak na stymulacji, ponieważ zawiera także składniki zwiększające koncentrację jak: teanina, różeniec górski i żeń–szeń koreański. Różeniec i żeń-szeń to adaptogeny, które poprawiają odporność organizmu na stres, a nawet zalecane są w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Dzięki połączeniu składników pobudzających i adaptogenów BOOGIEMAN stymuluje do maksymalnej pracy treningowej nie powodując ani dekoncentracji, ani problemów żołądkowych, do których prowadzą liczne składniki pobudzające zawarte w popularnych boosterach przedtreningowych.
Różeniec górski i żeń-szeń koreański z BOOGIEMAN to jednocześnie źródło przeciwutleniaczy, które zwalczają wolne rodniki powstające w czasie ciężkich treningów.

OR: 50 / SO: 1950 / ORF: 1950
ZESTAW shotów BOOGIEMAN BUBBLE GUM o smaku gumy balonowej 12 szt. x 100 ml

12 shotów 100 ml - formuła przedtreningowa BOOGIEMAN o smaku gumy balonowej.

  • Zawiera kompleks beta-alaniny, kofeiny, L-argininy, L-cytruliny oraz inozyny;
  • Suplement przeznaczony dla profesjonalnych sportowców.
79,99
Kup teraz


BOOGIEMAN to także witaminy i minerały

BOOGIEMAN zawiera również kluczowe dla wysiłku fizycznego witaminy i minerały. Magnez jest niezbędny do skurczu mięśniowego. Witaminę B1 (tiamina) ustrój wykorzystuje w energetyce, szczególnie wysiłków beztlenowych bazujących na glukozie. Witaminy B6 i B12 to nieodłączne elementy anabolicznych procesów regeneracji potreningowej, których organizm potrzebuje do przemian aminokwasów i podziałów komórkowych.

OR: 10550 / SO: None / ORF: 10550
Gazowany napój energetyczny BOOGIEMAN ENERGY DRINK ZERO

Orzeźwiający napój energetyczny o smaku tropikalnym o wysokiej zawartości kofeiny, bez cukrów.

Pojemność: 500 ml

  • Smak tropikalny;
  • Zawiera taurynę;
  • Zawiera substancje słodzące;
  • Nie zawiera cukrów;
  • Wysoka zawartość kofeiny!
6,99
Kup teraz

BESTSELLERY

Przedtreningówka BOOGIEMAN w proszku - BOOGIEMAN FOREST FRUIT
Przedtreningówka BOOGIEMAN w proszku
99,99
Białko WHEY 100 - WHEY 100 CZEKOLADA-KOKOS 700/900 g
Białko WHEY 100
79,99
Jabłczan kreatyny CM3 POWDER w proszku - CM3 POWDER 250 g no bg
Jabłczan kreatyny CM3 POWDER w proszku
69,99
Monohydrat kreatyny CREATINE + w proszku - CREATINE + 300 g no bg
Monohydrat kreatyny CREATINE + w proszku
59,99
SLEEP-ER – suplement na sen w proszku - SLEEP-ER
SLEEP-ER – suplement na sen w proszku
73,99
Spalacz tłuszczu CLENBUREXIN w kapsułkach - CLENBUREXIN 90 kaps. no bg
Spalacz tłuszczu CLENBUREXIN w kapsułkach
59,99
TESTOXX – ziołowy booster testosteronu - TESTOXX 2
TESTOXX – ziołowy booster testosteronu
59,99