-10% od 199 zł   z kodem: KWIECIEN10   Masz tylko: 

Baza wiedzy

Jak skutecznie schudnąć?

Jak skutecznie schudnąć?

11 lutego 2022, Redakcja Trec
Skuteczne odchudzanie to prawdziwe wyzwanie, które każdego dnia towarzyszy wielu osobom. Chęć redukcji masy ciała wiąże się z potrzebami zdrowotnymi, psychicznymi oraz estetycznymi. Wiele osób planuje redukcję, aby poprawić swoją kondycję i wyniki sportowe lub skutecznie zbudować masę mięśniową. Kluczem do sukcesu jest prawidłowo zbilansowana dieta oraz wysiłek fizyczny, które umożliwiają skuteczne spalanie tłuszczu. Podpowiadamy, jak zdrowo schudnąć i osiągnąć wymarzoną sylwetkę bez efektu jojo.
Dlaczego mimo diety waga nie spada?

Dlaczego mimo diety waga nie spada?

1 lutego 2022, Redakcja Trec
To częste pytanie, które zadają sobie Panie po kilku tygodniach trzymania diety bez efektów. Przyczyn tego stanu rzeczy może być naprawdę wiele.
Jak zwiększyć poziom testosteronu?

Jak zwiększyć poziom testosteronu?

31 stycznia 2022, Redakcja Trec
Testosteron to hormon płciowy występujący głównie u mężczyzn i w niewielkiej ilości u kobiet, jednak ze względu na dotkliwe skutki uboczne jego zbyt niskiego poziomu u mężczyzn, warto pochylić się nad tym problemem.
Spirulina – co to jest, właściwości i korzyści ze stosowania

Spirulina – co to jest, właściwości i korzyści ze stosowania

27 stycznia 2022, Redakcja Trec
Spirulina to niebiesko-zielona alga, która w ostatnim czasie została zaliczona do grupy super food. Sprawdź, jak działa i czym jest spirulina.
Czy białko buduje masę mięśniową?

Czy białko buduje masę mięśniową?

21 stycznia 2022, Redakcja Trec
Białko to podstawowy element budulcowy naszych mięśni. Przy budowaniu masy mięśniowej najważniejszym aspektem jest utrzymywanie odpowiednich bilansów składników pokarmowych i uzupełnianie niedoborów. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie dostarczyć protein z dobrego jakościowo źródła. Wówczas świetnym rozwiązaniem może być odżywka białkowa.
Dieta kopenhaska

Dieta kopenhaska

19 stycznia 2022, Redakcja Trec
Dieta Kopenhaska to jedna z najbardziej rygorystycznych diet odchudzających. Jest ona określana również jako dieta trzynastodniowa, gdyż wprowadzana jest na 13 dni. Dieta kopenhaska jest bardzo restrykcyjna i zakłada ogromne ograniczenia kaloryczne. Z uwagi na radykalnie obniżoną pulę kalorii, dietę kopenhaską można przeprowadzać jedynie 2 razy w roku. W jej czasie musimy spożywać posiłki tylko zgodne z jadłospisem, rozpisanym na każdy z 13 dni trwania kuracji odchudzającej.
Jaki trening na spalanie tłuszczu jest najskuteczniejszy?

Jaki trening na spalanie tłuszczu jest najskuteczniejszy?

18 stycznia 2022, Redakcja Trec
Jeden z mentorów Macieja Bielskiego - John Meadows - powiedział kiedyś słynną maksymę, która stanowi podstawę w rozumieniu spalania tkanki tłuszczowej w perspektywie długoterminowej: "Aeroby nie spalają tłuszczu. Mięśnie spalają tłuszcz.". Na czym polega cały fenomen?
Co daje, jak działa i co to jest przedtreningówka? Sprawdź, zanim zastosujesz!
Regularna aktywność fizyczna to sprawdzony sposób na lepszą kondycję i samopoczucie. Wiele badań naukowych dowodzi również, że stanowi ona ważny czynnik profilaktyczny wielu chorób. Cel treningów wśród osób ćwiczących może być jednak zupełnie inny. Wielu z nas zależy na budowaniu masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Jeśli chcesz uzyskać lepsze rezultaty treningów, koniecznie sprawdź, czym jest przedtreningówka i jak działa ten suplement.
Jakie suplementy na redukcję?

Jakie suplementy na redukcję?

14 stycznia 2022, Redakcja Trec
Podczas redukcji tkanki tłuszczowej należy trzymać się kilku podstawowych zasad. Jedną z nich jest prawidłowa i odpowiednio zbilansowana dieta. Kolejną stanowi regularna aktywność fizyczna, która również sprzyja utracie niechcianych kilogramów. Swoje efekty można dodatkowo poprawić poprzez starannie dobraną suplementację. Jakie suplementy diety wybrać, aby spalanie tkanki tłuszczowej było wydajniejsze? W poniższym artykule poznasz odpowiedź na to pytanie.
Białko - czy warto stosować przy odchudzaniu?

Białko - czy warto stosować przy odchudzaniu?

12 stycznia 2022, Redakcja Trec
Białko to ogromny sprzymierzeniec odchudzania, stąd stanowczo powinniśmy docenić ten składnik diety, gdy wypowiadamy walkę zbędnym kilogramom. Proces odchudzania sam w sobie nie jest łatwy, jednak można się wspomóc produktami, które zawierają białko.
Jak schudnąć z brzucha – 10 skutecznych sposobów

Jak schudnąć z brzucha – 10 skutecznych sposobów

12 stycznia 2022, Redakcja Trec
Skuteczne odchudzanie obwarowane jest wieloma czynnikami. Wymienimy najważniejsze zasady, o których powinniśmy pamiętać chcąc trwale schudnąć z brzucha.
Tribulus terrestris - komu możemy go polecić?

Tribulus terrestris - komu możemy go polecić?

12 stycznia 2022, Redakcja Trec
Tribulus terrestris to nazwa rośliny, która zawiera aktywne substancje nazywane saponinami sterydowymi. Są to związki, które wykazują zdolność przyłączania się cholesterolu i tworzenia z nim aktywnych związków, w tym także imitujących testosteron. W medycynie ludowej Tribulus terrestris (inna nazwa to buzdyganek naziemny) stosowany jest od tysięcy lat w celu poprawy libido i potencji. Jakie są jego właściwości i sposób użycia?